23.04 godz. 19:55, Skwierzyńska, Sedzia: Marcin Niciński
1 : 3
( 1 : 0 )
Skład: Słowiński, Gruszka, Iwanicki, Miklas, Kozioł, Banaś, Kloczkowski, Giermek, Kozak, Siwek
Skład: Kinal, Rejczak, Wącior, Seifert, Mikołajec, Carvalho Leal, Woźniak, Zychowicz, Elgun, Kozioł, Martyński
21' Dawid Kloczkowski
33' Grzegorz Kozioł
34' Maciej Siwek
4' Piotr Mikołajec
Zawodnik meczu: Tomasz Słowiński (Tomasz był bardzo pewnym punktem swojej drużyny, przy straconym golu był bez szans, a w trudnych sytuacjach ratował skórę kolegom, a także miał sporo szczęścia przy wielu uderzeniach przeciwników. Nawet zanotował asystę. Wyróżnienie dla Mikołajca i Siwka.)

Emocjonująco zapowiada się starcie Cloud FC z Tomtexem. Pierwsi po zwycięstwie na inauguracje, dwa kolejne mecze przegrali, drudzy natomiast zawodza na całej linii i w trzech spotkaniach ugrali zaledwie jedno oczko. Mecz ten zatem jest niezwykle istotny w kontekście walki o utrzymanie. Jeżeli "Połączeni Piłką" wygrają to przegonią Cloud w tabeli i wydostaną się ze strefy spadkowej, jeżeli nie to ich sytuacja w walce o utrzymanie, stanie się bardziej pokrętna, a dawny IBM Blue wskoczy do środka tabeli. Kto zatem po końcowym gwizdku sędziego Marcina Nicińskiego będzie cieszył się ze zdobycia trzech punktów? Obie drużyny zjawiły się przy Skwierzyńskiej w mocnych składach, a to zwiastuje ogrom piłkarskich emocji!

1' Mocne uderzenie Dawida Woźniaka z lewej strony pola karnego i instynktownie po nim interweniuje Tomasz Słowiński, który odbija piłkę przed siebie, a po chwili poza pola karne ekspediują futbolówkę jego koledzy!
4' (1:0) - Szybka kontra Cloud FC. Dawid Woźniak zagrywa w pole karne do Piotra Mikołajca, a ten wygrywa pojedynek jeden na jeden z Tomaszem Słowińskim i płaskim strzałem go pokonuje!
6' Radosław Banaś uderza z dystansu - bardzo niecelnie obok bramki!
9' Bartłomiej Kozioł może podwyższyć wynik dla Cloud FC, ale jego techniczne, mocne uderzenie z dystansu przelatuje tuż nad poprzeczką!
15' Dwa strzały graczy Tomtexu i oba zablokowane! Na bramkę rywali strzelali Maciej Siwek i Mateusz Giermek. Za każdym razem bez żadnego efektu!
17' Uderzenie Dawida Kloczkowskiego pada łatwym łupem Tomasza Kinala!
20' Mikołajec bierze piłkę przed sobą, patrzy i nie wiadomo czy będzie to długfalowy plan?!
21' (1:1) - Trener Michał Pondel w przerwie między meczami opracował nowy system grania, a do ataku przesuwa się Dawid Kloczkowski, który otrzymuje bardzo dobre podanie z prawej strony od Macieja Siwka i strzałem z pierwszej piłki, pod poprzeczką, doprowadza do wyrównania!
22' Bartłomieja Kozla strzał z pola karnego i piłka po nim przelatuje minimalnie nad poprzeczką!
23' Woźniak zza pola karnego strzela i futbolówka po interwencji bramkarza, pada latwym jego łupem.
26' Centra Radosława Banasia na pole karne przeciwników. Tam odnajduje się Piotr Miklas, ktory nie zamyka calej tej akcji. W tym szpitalu jest bardzo wiele takowych.
30' Instynktowna interwencja Kinala po strzale jednego z przecwiników.
33' (1:2) - Giermek zabiera się z piłką, prawą stroną i będąc przy linii końcowej zagrywa wzdłuż "szesnastki" do lepiej ustawionego Kozła, który strzałem przy słupku daje prowadzenie swojej drużynie!
34' (1:3) - Dalekie zagranie Słowińskiego w pole karne przeciwników, w kierunku Siwka, który w porę dopada do piłki i udanie podcina futbolówkę nad wychodzącym z bramki Kinalem!
38' Kapitalna interwencja Słowińskiego, który wygrywa pojedynek jeden na jeden z Mikołajcem!

Istotny był to mecz, a zatem nie brakowało w nim emocji. Jedni i drudzy bardzo chcieli wygrać, jedni i drudzy mieli swoje sytuacje, ale to Tomtex posiadał w poniedziałkowy wieczór więcej szczęścia i w efekcie po trzech meczach bez wygranej, w końcu się przełamał! Tym samym gracze Michała Pondla wydostali się ze strefy spadkowej i chcą rozpocząć marsz ku górze tabeli! Beniaminek przegrał trzeci mecz z rzędu, osunął się na miejsce w strefie spadkowej i czeka ich mordercza walka o ligowy byt. Następnym razem "Połączeni Piłką" zmierzą się z Old Blue Angels, natomiast Piotr Mikołajec i jego koledzy podejmą Wielką Niewiadomą.