17.04 godz. 19:55, Skwierzyńska, Sedzia: Kamil Struski
8 : 1
( 4 : 1 )
Skład: Kinal, Rejczak, Seifert, Mikołajec, Carvalho Leal, Woźniak, Kozioł
Skład: Kazanecki, Puchała, Zych, Grabiec, Ławicki, Możdrzech, Satro, Tomala
19' Marcin Ławicki (Gol samobójczy)
24' Ricardo Filipe Carvalho Leal
36' Bartłomiej Kozioł
4' Adrian Puchała
8' Adrian Puchała
12' Adrian Puchała
16' Rafał Tomala
22' Ricardo Filipe Carvalho Leal (Gol samobójczy)
26' Jakub Kazanecki
29' Adrian Puchała
29' Rafał Tomala
31' Rafał Tomala
Zawodnik meczu: Rafał Tomala (Autor trzech trafień i jednej asysty.Pewnie operwał piłką w środkowej strefie boiska rozgrywając ją do swoich partnerów którzy wiedzieli co dalej z nią zrobić.W nieoficjalnej statystyce wygrał także na ilość udanych dryblingów.)

Walka o ligowe punkty w ekstraklasie trwa.Naprzeciw siebie stają Industrial i Cloud.Po pierwszych możemy się spodziewać bardzo dużej ilości akcji ofensywnych przez młody i energicznych napastników.O drużynie Piotra Mikołajca ciężko jest coś powiedzieć,gdyż mają strasznie nie stabilną formę.Na początek rozgrywek robili wysoko AWL a w następnym meczu znacznie ulegli ,,Szpilką''.Kluczem w tym spotkaniu będzie powstrzymanie groźnych akcji ekipy IS Group, bo takie napewno będą.

4' (1-0) Puchała indywidulanie po lewym skrzydle decyduję się na oddanie strzału po długim rogu i piłka wpada do siatki obok bezradnego bramkarza rywali.
6' Do wykonania rzutu wolnego podchodzi Woźniak,dobra pozycja do zdobycia bramki.Płaskie uderzenie zaskakuję obrońców w murze, lecz przytomnie zachowuję się Grabiec wybijając futbolówkę na rzut rożny.
8' Strzał prawie z połowy boiska w wykonaniu Ławickiego,dużo nie brakowało bo piłka odbija się od poprzeczki i wychodzi poza pole gry.
8' (2-0) Fantastyczny przerzut do Możdrzecha,ten podaniem znajduję niepilnowanego w polu karnym Puchałę który nie ma żadnych problemów z wbiciem piłki do siatki i zdobyciem już swojej drugiej bramki w tym spotkaniu.
12' (3-0) Po prawym skrzydle mknie Tomala po czym dogrywa do Puchały,a ten znowu płaskim uderzeniem obok bramkarza zdobywa klasycznego hat-tricka.
14' Odebranie piłki i szybki strzał,lecz piłka odbija się od słupka bramki strzeżonej przez Kinala.Autorem tej akcji był Piotr Możdrzech.
16' (4-0) Kolejny gol dla Industrailu,po pięknym rajdzie Tomala będąc w sytuacji sam na sam posyła tzw lobika nad bramkarzem Cloud.
19' (4-1) Fatalny rykoszet i Marcin Ławica pakuje piłkę po dośrodkowaniu do własnej bramki obok zdezorientowanego golkipera swojej drużyny.
22' (5-1) Tym razem piłkę do własnej bramki pakuje Carvalho Leal.Chciał podać do swojego bramkarza,lecz zrobił to zbyt mocno i ten nie zdołał nawet interweniować.
24' Żółtą kartką za nierozważny atak na nogi przeciwnika ukarany Carvalho Leal,drużyna Cloud przez dwie minuty zagra w osłabieniu.
26' (6-1) Podanie od Puchały w kierunku Kazaneckiego,a ten będąc w bocznej strefie boiska posyła mocne płaskie uderzenie które wpada pomiędzy nogami bramkarza.
29' (7-1) Ponownie w pojedyńczej akcji Tomala,manewruje jednego z obrońców i będąc w sytuacji sam na sam uderze obok wychodzącego golkipera.
29' Za przypadkowe trafienie w przeciwnika Puchała otrzymuje żółtą kartkę.
30' Cloud jest w proporcji 3 na bramkarza,przy piłce Mikołajec i zamiast zagrać do wolnych partnerów to trafia w Grabca tracąc możliwość na zdobycie bramki.
31' (8-1) Dwójkowa akcja Możdrzecha i Tomali,pierwszy wykłada a drugi wbija futbolówkę do pustej bramki IBMers.
34' Wynik próbuję zmniejszyć Rejczak,ale jego strzał spada wysoko ponad bramką IS Group.
36'Zamieszanie na boisku,robi się gorąco a za popchnięcie rywala Bartłomiej Kozioł ogląda żółtą kartkę i jego drużyna będzie grać przez dwie minuty w osłabieniu.

Pokaz mocy i siły w wykonaniu Industrail Solutions Group na ekipie Piotra Mikołajca.Dobrze dysponowani dzisiaj Tomala,Puchała oraz Kazanecki pewnie poprowadzili swoją drużynę do okazałego zwycięstwa i zainkasowania trzech punktów.Cloud nie był w stanie odpowiedzieć,czego efektem jest tylko jedna bramka zdobyta przez Ławickiego który wpakował piłkę do własnej siatki.Zawodnicy Bartłomieja Zycha w następnym tygodniu w walce o czołówkę zagrają z Brzmieniem Miasta,a IBMers zmierzy się z Tomtexem o którym także ciężko jest coś powiedzieć.

autor: Maciej Siwek

Rafał Tomala (Industrail Solutions Group)