12.04 godz. 19:55, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
6 : 1
( 3 : 0 )
Skład: Kinal, Rejczak, Pyzik, Seifert, Mikołajec, Carvalho Leal, Woźniak, Zychowicz, Elgun, Kozioł, Martyński, Landucci Bette
Skład: Gołos, Gołos, Hauzer, Rot, Masztalerz, Kalinowski, Kaban, Kalinowski, Krysiak, Miedziński
31' Rodolfo Landucci Bette
4' Krzysztof Kalinowski
16' Kamil Rot
18' Krzysztof Kaban
34' Adrian Miedziński
36' Adrian Miedziński
40' Kamil Rot
Zawodnik meczu: Adrian Miedziński (Kierował poczynaniami ofensywnymi swojej drużyny strzelając przy tym dwa gole i notując jedną asystę.)

Spotkanie pomiędzy Szpilamacherami a drużną Cloud to zapowiedź gwarantowanych emocji.Drużyna prowadzona przez Rafała Anioła w pierwszej kolejce tylko podzieliła się punktami z Realem, natomiast ,,IBMers'' pewnie pokonali AWL.Kluczem do sukcesu będzie zatrzymanie bramkostrzelnego kierownika Piotra Mikołajca który jest w dobrej formie co pokazał ostatni mecz.Zobaczymy czy ta sztuka uda się zawodniką ,,Szpilek''.

2' Idealne prostopadłe podanie,adresatem Mikołajec który będac w dobrej sutyacji choć lekko popychany uderza obok prawego słupka.
4' (1-0) Krysiak podaje do Kalinowskiego,a ten oddaje strzał prostym podbiciem w boczną siatkę wewnątrz bramki co daje prowadzenie drużynie ,,Szpilek''.
5' Miedziński staje sam na sam z bramkarzem rywali,ale przegrywa ten pojedynek i wynik pozostaje bez zmian.
8' Świetne zachowanie w defensywie notuje Kaban,wybijając dwukrotnie dobre dośrodkowania drużyny Cloud.
10' Mikołajec ponownie w ataku,decyduję się na strzał za pola karnego.Minimalnie obok bramki strzeżonej przez Masztalerza.
13' Rot ma piłkę pod nogą,oddaje uderzenie lecz piłka wychodzi daleko poza pole gry.
16' (2-0) Fatalne wykonanie rzutu wolnego,piłka odbija się od muru i spada pod nogi Kalinowskiego który razem z Rotem jest w sytuacji 2 na 1,pewne podanie od pierwszego a drugi strzałem obok bramkarza zdobywa gola.
18' (3-0) Dobre wyjście na przed polu Kinala jest tragiczne w skutkach,wybita piłka ląduję do Kabana który lobując bramkarza prawie z połowy boiska podwyższa wynik spotkania.
23' Krysiak decyduję się na uderzenie z przewrotki,ale zamiast w piłkę trafia w rywala i od rzutu wolnego grę zacznie ,,IBMers''.
27' Dwa strzały posyła na bramkę rywala Kalinowski, lecz żaden z nich nie znajduję drogi do siatki.
29' Co za uderzenie w wykonaniu Gołosa,piłka obija poprzeczkę i wraca na pole gry.
31' (3-1) Rodolfo Landucci Bette oddaje strzał,piłka jeszcze po koźle sprawia duże problemy Mastelarzowi i ostatniecznie znajduję się za linią bramkową.
34' (4-1) Ty do mnie ja do ciebie tak można opisać akcję Rota z Miedzińskim,podanie do pustej bramki pewnie wykorzystane przez Adriana.
36' (5-1) Kolejna dwójkowa akcja tym razem udział bierze w niej Kaban i Miedziński.Prostopadłe podanie i uderzeniem przy prawym słupku Miedziński zdobywa w tym spotkaniu dublet.
38' Dobrze zapowiadającą akcję Cloud wślizgiem i wybiciem piłki na aut przerywa Kaban.
40' (6-1) Obrona po raz kolejny kapituluje,Kalinowski będac w polu karnym wykłada piłkę do pustej bramki Rotowi a ten ustala wynik spotkania.

Szpilmacherzy przez całe spotkanie kontrolowali grę,pozwalając jednie na pojedyńcze akcje drużyny Cloud oraz samotne rajdy Mikołajca. Niezawodność w ataku jaką prezentowali dzisiaj Miedziński czy Rot dała ,,Szpilką'' wysokie zwycięstwo i upragnione trzy punkty które pozwolą na przesunięcie się w ligowej tabeli.Okazja do zdobycia kolejnych oczek już za tydzień,Szpilmacherzy mierzyć się będą z Tomtexem a Cloud podejmie Industrial.

autor: Maciej Siwek