10.04 godz. 19:10, Skwierzyńska, Sedzia: Kamil Struski
0 : 3
( 0 : 0 )
Skład: Biela, Ciupiński, Smarzyński, Markowski, Fornal, Jaskowski, Kucharski, Madej, Beksiński, Schmidt
Skład: Lesiuk, Kasprzycki, Wąsik, Głuszec, Dziewulski, Gibas, Grabalski, Pawlak, Wiktorowicz, Urbański, Ciechański, Brauer
21' Łukasz Beksiński
25' Damian Madej
28' Damian Madej
29' Damian Madej
33' Damian Madej
Zawodnik meczu: Łukasz Beksiński (Miał duży udział w zwycięstwie i razem z Madejem stworzyli świetnie działająca machinę.)

Almamasters zagra dwa mecze pod rząd, na szczęście zabrali ze sobą dużą liczbę rezerwowych, z pewnością przydadzą się w obu spotkaniach. Wielka Niewiadoma z minimalną ilością zmienników, mimo wszystko to oni są faworytami w tym spotkaniu, zobaczymy czy ilość przełoży się na jakość, czy wygra faworyt.

2' Damian Madej zagrywa do Łukasza Beksińskiego, ale ten nie dał rady zamknąć akcji.
2' Madej wykonuje rzut wolny i tylko czujność Wąsika pozwala uniknąć utraty bramki.
6' Almamasters udaje się w końcu przebić przez defensywę rywali, ale Urbański po podaniu Lesiuka nie oddaje strzału i ostatecznie traci piłkę.
7' Madej końcówką stopy podaje do Beksińskiego, a ten z 3 m trafia tylko bramkarza.
8' I znów ten Madej - przecina podanie przeciwników, zabiera się z piłką i podaje do Beksińskiego, który uderza piłką w boczną siatkę.
9' Fornal podaje do Markowskiego w pole karne i tylko ofiarna interwencja Konrada Gibasa ratuje zespół przed utratą bramki.
10' Strzal z półobrotu Markowskiego niezbyt celny.
12' Świetna piłka Fornala do Beksińskiego i znowu niewiele brakło do szczęścia. Na posterunku Wąsik.
13' Kopia sytuacji sprzed minuty, tym razem Biela próbował pokonać bramkarza.
14' Jedna z niewielu akcji Almamasters. Lesiuk decyduje się na strzał z dużego palca i trafia w poprzeczkę.
15' Adam Smarzyński próbuje strzału z daleka i niemal się udało, bo bramkarz dopiero w ostatniej chwili zauważył nadlatującą piłkę.
16' W polu karnym dobrze znalazł się Jaskowski, niestety strzał obok bramki.
19' Damian Madej łapie w pół przeciwnika, zawodnicy Almamasters domagają się żółtej kartki, ale sędzia udziela tylko dość obszernego wyjaśnienia, dlaczego Madej nie powinien tak robić.
21' (0:1) Pierwsza akcja i od razu gol. Świetna dwójkowa akcja WN - Madej podaje idealnie piłkę na wolne pole do Beksińskiego, a ten wygrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem.
23' Fornal w długi róg bramki, ale bramkarz dobrze interweniuje nogami.
25' (0:2) Kopia akcji z 21', tym razem aktorzy zamienili się rolami i to Beksiński świetnie uruchomił Madeja, który nie ma problemu z podwyższeniem wyniku.
28' (0:3) Madej kompletuje dublet po precyzyjnym podaniu od Konrada Schmidta i świetnym strzale z półwoleja w długi róg. Almamasters na łopatkach.
29' Damian Madej fauluje po raz kolejny i sędzia wylicza ładnie ile razy to już się zdarzyło pokazując żółty kartonik zawodnikowi Wielkiej Niewiadomej.
31' Almamaster próbuje wykorzystać grę w przewadze - Lesiuk podaje do Głuszca, ten jednak w sytuacji sam na sam gubi piłkę.
33' Świetnie ustawiony Dziewulski zdecydował się na mocne uderzenie "z czuba", niestety nie przyłożył się do celowania.
33' Damian Madej, który przed chwilą wrócił z ławki kar do gry, decyduje się na bezpardonowe wycięcie od tyłu przeciwnika i sędzia pokazuje mu drugi żółty, a w konsekwencji czerwony kartonik, więc nie zobaczymy już dzisiaj tego zawodnika na murawie.
34' Beksiński próbuje strzału z daleka, ale Wąsik broni.
35' Łukasz Lesiuk próbuje strzału z przedpola, tym razem obok bramki.
36' Po akcji WN Schmidt łapie piłkę, wypuszcza ją pod nogi i razem z 3 kolegami szarżują w kierunku bramki przeciwnika, niestety Konrad zamiast podać do lepiej ustawionych kolegów sam decyduje się na strzał i piłka leci w kosmos. To powinien być gol kontaktowy.
39' Beksiński zagrywa do Jaskowskiego w pole karne, ten znowu oddaje do Beksińskiego, który podaje do Ciupińskiego. Za dużo zabawy i nonszalancji, a mógł być czwarty gol.
40' Bartłomiej Biela potężnie uderza w boczną siatkę.
40' Beksiński idealnie się zabiera z piłką, lecz strzał ponad bramką.

Mecz dość jednostronny, zawodnicy z Wielkiej Niewiadomej grali na dużym luzie, a w drugiej połowie nawet nonszalancko, ale mogli sobie na to pozwolić prowadząć 3:0. Almamasters walczyła dzielnie, ale nie potrafiła stworzyć wielu akcji podbramkowych, a kiedy się to udało, to brakowało precyzji w strzałach. Duet Beksiński-Madej był w tym dniu nie do zatrzymania.

autor: Jacek Śliz