Skład: Kazanecki, Zych, Oborzyński, Kostecki, Tomala, Puchała, Grabiec, Kruk, Maciejewski, Możdrzech, Satro
Skład: Lesiuk, Kasprzycki, Wąsik, Głuszec, Dziewulski, Gibas, Grabalski, Pawlak, Wiktorowicz, Urbański, Ciechański, Brauer
18' Adrian Puchała
20' Piotr Możdrzech
31' Piotr Możdrzech
33' Adrian Puchała
35' Adrian Puchała (Rzut karny)
38' Jakub Kazanecki
27' Tomasz Ciechański
37' Łukasz Lesiuk
Zawodnik meczu: Adrian Puchała (Inicjator wielu akcji ofensywnych i autor 4 bramek. Wyróżnienie dla Piotra Możdrzecha.)

Almamasters za chwilę rozpocznie trzecią kwartę dzisiaj. Chylimy czoła za ducha, bo mimo zmęczenia widać w nich chęć do gry. Czy uda im się stawić czoła wypoczętym graczom z Industrali Solutions Group i czy przełamią strzelecką niemoc z pierwszego spotkania? Chyba jest tylko jeden sposób, aby się o tym przekonać.

2' (0:1) Szybko otworzył się nam wynik. Dobra kontra Industrial, Wąsik broni jeszcze strzał Tomali, ale dobitki do pustaka Puchały już nie jest w stanie.
 5' Kacper Pawlak ładnie obraca się z piłką w polu karnym, ale Grabiec czujnie.
6' (0:2) Zych uruchamia Tomalę, którzy przebiega z piłką pół boiska i strzałem w długi róg pokonuje bramkarza.
 10' Zwolniło nam tempo, graczom Almamasters daje się we znaki zmęczenie i starają się bronić i grać z kontry.
12' Możdrzech strzela w krótki róg, ale tylko siatka boczna.
16' Puchała wykonuje rzut wolny i jego strzał mija nieznacznie bramkę.
16' (0:3) Możdrzech podaje do Puchały, a ten atomowym uderzeniem na bramkę z przedpola zaskakuje bramkarza, który po raz trzeci musi wyjmować piłkę z siatki.
18' Puchała jest faulowany, ma pretensje do sędziego, że przeciwnik nie otrzymał żółtej kartki i pozwala sobie na niewybredne komentarze w kierunku tegoż przeciwnika, za co sam otrzymuje kartkę i do końca pierwszej połowy już go nie ujrzymy na boisku.
20' (0:4) Możdrzech dostaje świetne podanie przez pół boiska i mocnym strzałem w długi róg kończy tę akcję.
20' (0:5) "Panie Turek, kończ pan tę połowę" chciałoby się sparafrazować. Kolejnego gola strzela grający w osłabieniu ISG. Dublet kompletuje Możdrzech, strzelając precyzyjnie przy słupku.
21' Bramkarz myli się przy wyprowadzeniu piłki, Tomala podaje Kazaneckiemu, który myli się o milimetry.
22' Kolejny błąd Wąsik, tym razem zły wyrzut, na szczęście strzał Tomali broni już bezbłędnie.
24' Kazanecki uruchamia Puchałę, ten przegrywa z bramkarzem.
26' Pierwsza akcja Almamasters w tej połowie, Brauer zagrywa na puste pole do Grabalskiego, który z 3 m nie potrafi trafić w pustą bramkę.
27' (1:5) "Co się odwlecze, to nie uciecze". Tomasz Ciechański nastrzeliwuje piłkę w pole karne, nikt jej nie dotyka, ale bramkarz był chyba zasłonięty, bo pozwala jej wpaść do bramki.
31' (1:6) Szybka kontra ISG - Puchała do Możdrzecha, który kompletuje swój hattrick strzałem w długi róg.
32' Ciechański ładnie wypuszcza Wiktorowicza, ale ten nie daje rady dobrze zabrać się z piłką i nie ma sytuacji sam na sam.
33' (1:7) Puchała mocnym strzałem po ziemi kompletuje swój Hattrick.
35' Faul w polu karnym Almamasters, w zamieszaniu w polu karnym upada jeden z zawodników i sędzia dyktuje "dziewiątkę".
35' (1:8) Do piłki podchodzi Puchała i całkowicie myli bramkarza - piłka leci w lewą stronę, a bramkarz w prawą.
36' Gibas odbiera piłkę obrońcom i myli się niewiele przy strzale.
37' (2:8) Kolejny gol z rzutu wolnego, tym razem to Łukasz Lesiuk wbijał piłkę w pole karne i ponownie nie zainterweniował Grabiec.
38' Lesiuk mija wszystkich obrońców, jednak nie udaje mu dobrze złożyć się do strzału.
38' Niepotrzebne nerwy na koniec spotkania i Kuba Kazanecki po ostrym faulu na przeciwniku otrzymuje żółtą kartkę.
39' Kacper Pawlak szarżuje prawą stronę, ale jego wrzutki nikt nie zamyka.

Czapki z głów dla Almamasters, bo mimo dużych rozmiarów porażki potrafili do końca walczyć o bramki i dwa razy im się to opłaciło. Industrial Solutions Group wygrało wysoko, bo oprócz zmęczonego przeciwnika mieli też duży luz w grze. Wielu zawodników zapracowało na tę wygraną i jeśli utrzymają formę, mają szansę grać o najwyższą stawkę.

autor: Jacek Śliz

Adrian Puchała (Industrial Solutions Group)