04.04 godz. 19:55, Skwierzyńska, Sedzia: Kamil Struski
2 : 2
( 1 : 0 )
Skład: Gmerek, Koch, Gubański, Mikoś, Dyczkowski, Sikora, Lassak, Januszko, Walków
Skład: Majak, Madera, Kopeć, Mosiński, Raś, Turek, Szymański, Krupa, Klimek, Rosolak
26' Łukasz Dyczkowski
17' Michał Rosolak
31' Marcin Majak
Zawodnik meczu: Łukasz Dyczkowski (Kapitan ForceGSM znowu w trudnym momencie wziął na siebie ciężar gry i w minutę wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie, a jeden z jego goli był przecudnej urody. Wyróżnienie dla Marcina Majaka. )
Miniony tydzień ForceGSM może uznać do udanych. W pierwszym meczu niewiele zabrakło, a ugrałby punkt z utytułowaną Wielką Niewiadomą, a w drugim spotkaniu odwrócił losy spotkania z Tomtexem i ostatecznie pokonał go 3:2. Tym samym team Łukasza Dyczkowskiego pokazał, że nie wolno go lekceważyć i że wiosną ma zamiar pokazać się ze zdecydowanie lepszej strony niż jesienią. W trzecim meczu podejmie Old Blue Angels, czyli zespół na podobnym poziomie. W ostatnim sezonie jedni i drudzy do końca walczyli o ligowy byt, a wtedy w bezpośrednim starciu GSM pokonało OBA - 6:2. Teraz "Anioły" będą chciały się zrewanżować, ale łatwo o to nie będzie. Jak wszyscy wiemy o obliczu ForceGSM stanowi duet Bartosz Sikora-Łukasz Dyczkowski, który jest w stanie przeforsować każdą defensywę w WLB. Czy da radę z tą dowodzoną przez Łukasza Mosińskiego? Czym odpowie drużyna Piotra Andrzejewskiego? Czy na meczu zjawi się i różnicę zrobi związany z jednymi i drugimi - Marcin Majak? Czas pokaże!

3' Mocne uderzenie Łukasza Dyczkowskiego z lewej strony nieznacznie mija bramką przeciwników.
6' Macieja Januszko potężny strzał z dystansu przed siebie odbija Łukasz Mosiński.
7' Płaskie wstrzelenie piłki w pole karne przez Michała Klimka i bez większych problemów futbolówkę chwyta Wojciech Gmerek.
8' Bartosz Sikora przed polem karnym z łatwością mija rywala i strzela po ziemi - nieznacznie obok dalszego słupka bramki OBA.
11' Z piłką zabiera się Marcin Majak i będąc przed polem karnym decyduje się na płaski strzał, po którym futbolówka odbija się od słupka i wylatuje poza boisko.
15' Dyczkowski z woleja - Mosiński bez ryzyka zbija piłkę poza światło bramki.
16' Wojciech Krupa zgarnia piłkę przed polem karnym i z powietrza strzela minimalnie obok dalszego słupka bramki przeciwników.
17' (1:0) - Mamy otwarcie wyniku. Marcin Majak w tempo zagrywa do Michała Rosolaka, który strzałem przy dalszym słupku pokonuje Wojciecha Gmerka.
19' Mierzony strzał Dyczkowskiego z rzutu wolnego. Piłka po nim odbija się od słupka, od bramkarza i wychodzi na rzut rożny.
21' Klimek zza pola karnego i Gmerek po tej próbie interweniuje na raty.
26' Pięć minut gry za nami, lecz jak narazie gracze nas nie rozpieszczają.
26' (1:1) - Ulala, co za strzał Łukasza Dyczkowskiego! Z rzutu rożnego w pole karne zagrywa Bartosz Sikora, tam z woleja futbolówkę uderza Łukasz Dyczkowski i strąca "pajęczynkę" z bramki Łukasza Mosińskiego.
26' (1:2) - No i dzieje się! Ponownie Bartosz Sikora podaje do Łukasza Dyczkowskiego, a ten kompletuje dublet! Tym razem na prowadzenie wychodzą gracze ForceGSM!
28' Zablokowany strzał Macieja Januszko i futbolówkę bez trudu chwyta Łukasz Mosiński.
30' Sprzed pola karnego na uderzenie decyduje się Michał Klimek, lecz próba ta nieznacznie mija światło bramki!
32' (2:2) - Z rzutu rożnego przed pole karne do Marcina Majaka podaje Szymon Kopeć i supersnajper OBA płaskim strzałem w krótki róg zaskakuje Wojciecha Gmerka!
34' Sikora z rzutu wolnego i końcami palców futbolówkę na "korner" przenosi Mosiński.
36' Indywidualna akcja Szymona Kopcia kończy się bardzo niecelnym uderzeniem sprzed pola karnego.
38' Zza pola karnego, na wślizgu strzela Piotr Szymański i z trudem na raty interweniuje Wojtek Gmerek.

Bardzo zacięte spotkanie po którym remis wydaje się być rezultatem sprawiedliwym, lecz nikogo nie zadowalającym. ForceGSM tym samym poznało w tym sezonie już smak zarówno wygranej, remisu, jak i porażki. Old Blue Angels z kolei znowu uzyskali wynik 2:2 i choć daje im to narazie miejsce w górze tabeli, to jednak polisą na przyszłość. Następnym razem ekipa Łukasza Dyczkowskiego "stanie w szranki" z Almamasters, natomiast OBA podejmie Kadrę AWL.