11.06 godz. 19:55, Kuźniki, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Skiba, Müller, Olejnik, Więckowski, Węckowski, Ślusarczyk, Piętak, Galan, Karolczak, Cichoń
Skład: Szycher, Wolan, Matura, Wolan, Matuszny, Provatas, Korbel
23' Łukasz Galan
3' Marcin Korbel
10' Przemysław Matuszny
24' Przemysław Matuszny
25' Przemysław Matuszny
Zawodnik meczu: Przemysław Matuszny (Absolutny numer jeden tego starcia. W pojedynkę załatwił Drukarzy. Miał udział przy wszystkich golach dla Czarnego Byka, przy pierwszym asystując, trzy kolejne strzelając samemu. Genialny występ!)

Za chwilę po raz ostatni tej wiosny zobaczymy w akcji ekipę KEA (mamy nadzieję oglądać ich w akcji też na Ceremonii, ale to będzie już latem). Drukarze awans do pierwszej ligi mają zapewniony, nie wiadomo tylko czy sezon skończą z medalem, a jeśli z medalem to jakim.  Szansa jest nawet i na złoto. Ekipa Olejnika zostanie mistrzem jeśli wygra z Czarnym Bykiem, Velicante przegra z GSC MDM, Audyt przegra z Old School, a do tego Old School ulegnie JCD, bądź z nimi zremisuje. To wersja najbardziej optymistyczna. Najbardziej pesymistryczna jest taka, że KEA dziś przegra z Bykami, Velicante wygrają z MDM, The Old School wygra oba swoje mecze, a Audyt pokona AmRest - wtedy Olejnikowi i spółce przypadnie 4 miejsce. Strasznie to wszystko zawiłe, poczekajmy więc 40 minut i zobaczmy co się wydarzy!

1' - W bramce Drukarzy zobaczymy dzisiaj Rafała Mullera. Rafał zastąpił Dawida Dębika, który przed samym meczem na przyboiskowej trawce postanowił poczuć jak to jest być Kamilem Glikiem. Diagnoza - "przemieszczenie kości barkowo-obojczykowej i zerwane ścięgno łączenia barkowego, 8 tygodni przerwy". Czego to się nie zrobi, żeby tylko dostać wolne w pracy na Mundial...
2' - Strzał Łukasza Matury z pola karnego, Muller nie daje się zaskoczyć.
3' - (1:0) Przemek Matuszny zagrywa do Marcina Korbela, a ten strzałem w długi róg pokonuje zmiennika Dębika! Czarny Byk na prowadzeniu!
5' - Gracze Byków załapują się na reprymendę słowną od arbitra ("Nie krzycz mi do ucha, zaraz Ci dam kartkę jk będziesz mi tu gęgał". Panowie, miejcie litość dla wrażliwych uszu sędziego Nicińskiego!
8' - Korbel miał plan lobnąć sobie Mullera, ta sztuka mu się jednak nie udała.
10' - (2:0) Pewny strzał Przemka Matusznego zza pola karnego, piłka wpada przy samym lewym słupku i Muller za wiele do gadania już nie ma!
12' - Strzał Galana, broni Szycher.
14' - Matura z 8. metra, obok słupka.
15' - Kolejny strzał Korbela, górą Muller.
15' - Łukasz Matura zagrywa na głowę Przemka Matusznego, ten jednak chybia.
16' - Galan zza pola karnego, także niecelnie.
17' - Znów daje o sobie znać aktywny Przemek Matuszny, jego strzał z lewej strony pola karnego skutecznie jednak broni Muller.
21' - Strzał z dystansu autorstwa Grzesia Cichonia, mocno, płasko i niecelnie.
23' - (2:1) KEA łapie kontakt z Bykami, a wszystko za sprawą cudownego trafienia z dystansu, którym popisał się Łukasz Galan!
23' - Galan piętką odgrywa do Karolczaka, a ten z lewej strony pola karnego trafia piłką prosto w poprzeczkę! Niewiele brakowało, a mielibyśmy remis!
24' - (3:1) Niewykorzystana sytuacja bezlitośnie się zemściła - a wszystko dzięki piłkarskiemu geniuszowi Przemka Matusznego! Gracz Byków przebiegł z piłką całe boisko, z dziecinną łatwością wymijając rywala za rywalem, a na sam koniec minął też golkipera i posłał piłkę na pustaka! Wielkie brawa dla tego Pana, takie akcje ogląda się z przyjemnością!
25' - (4:1) Spirydon Provatas zagrywa na lewo do Przemka Matusznego, a ten zamyka to na pewniaku i udowadnia, że to on dzisiaj jest tu numerem jeden! "Ten jedenastka to im robotę robi" - rozmarzyli się kibice popijający sobie browarka na przyboiskowej ławce.
28' - Robi się coraz ciekawiej  - Szycher zapewnia widzom trochę wrażeń robiąc striptiz, jedna z kibicem co prawda stwierdza, że jest zniesmaczona, ale musi wybaczyć Tomkowi takie zachowanie, bo to wszystko przez to, że kiper Byka postanawia pohasać sobie trochę w ataku! Między słupkami ląduje natomiast Damian Wolan.
29' - Galan z główki, nad bramką.
30' - Co tu się wyprawia! Krzysiu Olejnik prawie złamał poprzeczkę, to mógł być gol życia! Aż szkoda że nie poszło parę centymetrów niżej!
31' - Ładny strzał Galana z 12 metrów, nowy golkiper Byka staje jednak na wysokości zadania.
36' - Bomba Korbela, świetnie w tej sytuacji zachowuje się Rafał Muller.
39' - Groźna indywidualna akcja Łukasza Galana, bardzo dobrze tyły zabezpieczał jednak Spirydon Provatas.
40' - Strzał Rafała Wolana, futbolówka wędruje obok bramki.

W dniu dzisiejszym kompletnie nie kleiła się gra ekipie Krzysztofa Olejnika, Bykom kleiło się natomiast wszystko, a zwłaszcza Przemkowi Matusznemu, który rozegrał genialny mecz i okazał się katem KEA. Drukarze kończą sezon z 22 oczkami na koncie. Póki co team Olejnika jest trzeci, może jednak zostać wyprzedzony przez The Old School, które ma trzy oczka straty, a do rozegrania jeszcze dwa pojedynki. Czarny Byk kończy zmagania na dziewiątej lokacie z dorobkiem 11 oczek. Obu ekip serdecznie dziękujemy za udział w naszych rozgrywkach, Drukarzom gratulując przy okazji awansu do pierwszej ligi. Do zobaczenia na Ceremonii!