28.05 godz. 19:10, Kuźniki, Sedzia: Marcin Niciński
6 : 1
( 1 : 0 )
Skład: Kołodziej, Chamuczyński, Bera, Jarząbek, Szczepaniec, Guseinov, Neumann
Skład: Kuś, Paduchowicz, Wieczorek, Fornalczyk, Wieczorek, Rył, Wieczorek
27' Sebastian Jarząbek
7' Michał Fornalczyk
23' Piotr Rył
25' Wojciech Wieczorek
34' Piotr Rył
39' Jacek Wieczorek
40' Adam Wieczorek
Zawodnik meczu: Adam Wieczorek (świetny mecz Adama, który miał udział niemal przy każdej bramce Velicante, dobre spotkanie rozegrał autor dwóch goli Piotr Rył)

Mecz Dawida z Goliatem, Velicante ma niemal pewny awans do wyższej ligi, natomiast Medserv to "czerwona latarnia" 2 ligi i nic nie wskazuje aby przynajmniej w tym sezonie miało to sie zmienić. Zaczynamy spotkanie.

2' Wojtek Wieczorek strzela sprzed pola karnego, broni to Mateusz Chamuczyński, który dziś z konieczności stanął między słupkami ekipy Medserv
5' znowu Wojtek z półwoleja w dobrej sytuacji pudłuje
7' (1:0) pierwsza bramka dla Velicante, Adam Wieczorek zagrywa dokładnie do Michała Fornalczyka a ten z pierwszej piłki uderza nie do obrony
8' Jacek Wieczorek podaje do Adama w pole karne, Adam źle przyjął piłkę i piłke przejmują obrońcy
9' bardzo ładny strzał Adama Wieczorka, uderzył z prawej strony boiska  z około 15 metrów, dobra parada Chamuczyńskiego, który piąstkuje piłkę w pole
14' Medserv dobrze gra dzis w obronie, drużyna jest dużo bardziej ruchliwa w porównaniu do tego co obserwowalismy w poprzednich spotkaniach
18' Wojciech Wieczorek uderza z fausza z 8 metra, piłka przechodzi obok słupka
22' bomba z 12 metrów Adama Wieczorka, tuż przed linia bramkową strzał blokuje obrońca
23' (2:0) z linii pola karnego uderza Piotr Rył, piłka po lekkim rykoszecie zmienia nieco kierunek i wpada okob bezradnego bramkarza
25' (3:0) Adam Wieczorek podaje do Wojtka Wieczorka, ten wewnętrzną częścią stopy uderze celnie i na tyle mocno, że bramkarz Medserv kapituluje po raz 3-ci
27' (3:1) świetna kontra Medserv, sam na sam z bramkarzem Bartkiem Kusiem wyszedł Sebastian Jarząbek i wykończył to zawodowo w stylu Griezmanna, świetna akcja "Medyków"
30' dobra kontra Medserv, Sebastian Jarząbek pociągnął prawą stroną, uderzył z 12 metrów ale dobrze broni Kuś
32' z ostrego kąta uderzał Wojciech Wieczorek, na posterunku jest Chamuczyński, który broni nogami ten strzał
34' (4:1) ładny strzał z linii pola karnego Piorta Ryły, piłka uderzona w sam róg odbija sie jeszcze od słupka i wpada do siatki
37' strzał Wojtka Wieczorka zablokowany na linii pola karnego
39' (5:1) rajd Adama Wieczorka, który posłał piłke w kierunku bramii, tuz przed linią dopada do niej Jacek Wieczorek i pakuje piłkę do siatki.
40' (6:1) najlepszy dzisiaj na boisku Adam Wieczorek konczy bramką ten mecz, strzelając między nogami bramkarza Medserv!

Pewne zwycięstwo Velicante, ale...zespół Medserv zadziwił dzis swoja grą, która wyglądała o niebo lepiej niz w poprzednich meczach tej drużyny, które obserwowałem do tej pory. Ruchliwosć, dobra gra w bronie, szczególnie w pierwszej połowie i kilka groźnych kontr, w tym jedna zakończona golem to atuty, których do tej pory zespół Medserv nie miał lub nie chcial nam pokazać. Podsumowujac: mimo wszystko zasłużone i dośc pewne zwyciestwo faworyta z miła niespodzianką, którą była dobra gra Medserv.

autor: Paweł Kubów