24.05 godz. 19:10, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Janikowski
Skład: Antczak, Bigdowski, Szewczyk, Leśniowski, Jeziorski, Dudek, Szandrocho
Skład: Chamuczyński, Bera, Jarząbek, Szczepaniec, Linard, Neumann, Ivanov
2' Kacper Dudek
5' Kacper Dudek
9' Damian Szewczyk
10' Konrad Bigdowski
13' Kacper Dudek
15' Damian Szewczyk
16' Damian Leśniowski
21' Konrad Bigdowski
25' Damian Szewczyk
26' Konrad Bigdowski
29' Bartosz Szandrocho
30' Damian Szewczyk
34' Damian Leśniowski
37' Damian Szewczyk
38' Damian Szewczyk
40' Bartosz Szandrocho
40' Piotr Antczak
Zawodnik meczu: Damian Szewczyk (Damian ustrzelił 6 bramek a mógł strzelic i 10, ale w wielu sytuacjach zachował sie koleżeńsko i oddawał piłke kolegom. Zaliczył kilka asyst, ile przy wyniku 17:0 nie ma chyba aż takiego znaczenia)

Drużyny w tabeli dzieli przepaść, jeszcze większa jeśli wziac pod uwagę stosunek strzelonych do straconych bramek. Czy gracze Medserv sprawią dzis niespodziankę, czy zostana rozstrzelani przez Damiana Szewczyka&spółkę? Przekonamy sie za 40 minut. Obie drużyny zaczynaja w niepełnych składach.

2' (0:1) pierwszy gol już w drugiej minucie, strzelcem bramki Kacper Dudek
3' obok słupka z półobrotu strzela Sebastian Jarząbek
5' (0:2) kolejny gol Dudka, puścił lekka piłke sprzed pola karnego, nie wiem o czym myslał bramkarz Medserv ale fakty sa takie że nawet nie zareagował i mamy 2:0
9' (0:3) spóźniony dziś Damian Szewczyk dopiero wszedł  na boisko i juz wpisuje się na liste strzelców!
10' (0:4) Konrad Bigdowski strzałem w okienko podwyższa wynik, zapowiada sie na kanonadę i na sporo ponad 10 goli
11' damian Szewczyk trafia w słupek po błędzie obrony Medserv
13' (0:5) Szewczyk wykłada piłkę Dudkowi i ten juz w 13 minucie ma na koncie hattricka
15' (0:6) ładny zwód Damiana Szewczyka i kolejny gol
16' (0:7) kolejna bramka, tym razem altruista Damian Szewczyk zagrał do Damiana Leśniowskiego, który strzela szóstego gola
18' rogal Mateusza Neumanna, ładny strzał ale trafił tylko w słupek!
21' (0:8) bramka Konrada Bigdowskiego po zagraniu Damiana Szewczyka
25' (0:9) Damian Szewczyk strzela na pustą już bramkę z metra, końca nie widac a już mamy 8:0
26' (0:10) po podaniu z prawego skrzydła bramkę zdobywa Bigdowski i mamy dwucyfrowy wynik
29' (0:11) jedenasta bramka a do końca jeszcze 11 minut, piękna akcja Szewczyka, który wyłożył piłkę do Bartka Szandrocho, który piętą kieruje ją do siatki
30' (0:12) Szewczyk strzałem z półwoleja strzela kolejnego gola
32' jedna z nielicznych prób Medserv, z 15 metrów minimalnie niecelnie strzela Mateusz Neumann
34' (0:13) Damian Leśniowski strzałem w długi róg pokonuje Mateusza Chamuczyńskiego
35' rajd bramkarza Medserv, który widząc nieporadnosć swoich kolegów sam postanowił ruszyc do ataku;D strzela z czuba w środek bramki
37' (0:14) Szewczyk na pustsą w zasadzie bramkę strzela po raz kolejny, przestałęm liczyć tak po 7 bramce, zrobię to po meczu
38' (0:15) po zagraniu z lewego skrzydła Damian Szewczyk zalicza kolejne trafienie
40' (0:16) Piotr Antczak strzela pierwszego gola w tym meczu i już tylko jeden zawodnik Amrestu nie ma na koncie gola, no i oczywiście bramkarz
40' (0:17) Szandrocho na pusta bramke po podaniu jednego z kolegów, pogrom to chyba zbyt małe słowo

Nie lubię takich zadań jak podsumowywanie meczu, który przestał mnie interesowac w mniej więcej 10 minucie pierwszej połowy, a może wczesniej, jednak z kronikarskiego obowiązku muszę to zrobić. Zastanawiałem sie przed meczem, która opcja będzie dziś "górą" i na nieszczęście dla dramaturgii zwyciężyła ta z rozstrzelaniem drużyny Medserv. Amrest robił co chciał i tylko temu, że ekipa Amrestu ma dobre serce nie skńczyło się najwyższą porażką w historii Wrocbalu, bo padło 17 bramek a gdyby grali na 100% padło by 20 a może i 30. Na tym skończę, brawa dla Damiana i spółki.

autor: Paweł Kubów