23.05 godz. 19:55, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
( 1 : 1 )
Skład: Voznyi, Andrukhiv, Martyniuk, Zharovskyi, Zemlyak, Ovsyak, Shpytko, Drabchuk, Fedyn
Skład: Nowaczyński, Harewski, Tobjasz, Hanczarek, Wawrzyniak, Wilkołaski, Szymanowski, Zawadzki, Dempniak, Borowski, Szymanowski
6' Rustam Shpytko
29' Andrii Martyniuk
9' Paweł Borowski
21' Paweł Borowski
Zawodnik meczu: Paweł Borowski (dwie arcyważne bramki, dające niemal pewny awans. Na ogromne brawa zasłużył dziś Piotr Harewski)

KPMG Audyt - Awan-Bud to kolejny mecz w którym możemy spodziewać się różnych scenariuszów. Pierwszym jest pewna wygrana ekipy Daniela Toporowskiego, która przecież walczy o awans do 1 ligi. Drugim jest przegranie drugiego meczu z rzędu przez "białych", na skutek walecznej postawy Ukraińców. Jedno jest pewne, znając profile obu tych drużyn, możemy spodziewać się tego, że nikt tutaj nogi odstawiać nie będzie. Pytanie zatem kto będzie bardziej zmotywowany i osiągnie swoje cele? Kto strzeli więcej goli Yurii Drabchuk czy Bartosz Dempniak?

6' (0:1) wspaniałym uderzeniem z dystansu popisuje się Rustam Shpytko, znalazł samo okno bramki bronionej przez Piotrka Harewskiego!
8' ogromne zamieszanie pod bramką KPMG, obrońcy cudem wyjaśniaja sytuację, uprzedzając zawodników Awan-Bud
9' (1:1) GOL! wyrównanie KPMG Audyt team, Olek Nowaczyński obsłużył Pawła Borowskiego a ten z pierwszej piłki strzela nie do obrony
10' taras fedyn przyłożył mocno z dystansu, piłka jednak poleciała zbyt wysoko
12' rzut rożny dla KPMG, piłka dobrze wyłożona na strzał, jednak Krzysztof Szymanowski nie trafił w futbolówkę
15' strzał w boczną siatkę w wykonaniu Marka Szymanowskiego po dobrym rozegraniu rzutu rożnego
18' zwycięsko z pojedynku 1 na 1 z Andryiem Ovsyakyem wychodzi Piotrek Harewski
21' piękna bramka Pawła Borowskiego! otrzymał podanie od Michała Hanczarka i idealnie strzelił z pierwszej piłki z ponad 15 metrów, bez szans był Ivan Voznyi! Gol palce lizać!
23' Valentyn Zyemlyak strzela z 10 metrów wysoko nad bramką
25' Paweł Borowski, strzelec dwóch goli ma apetyt na hattricka, strzał z pierwszej piłki mija jednak bramkę
29' żółta kartka dla Andryia Martyniuka za ostry faul na napastniku KPMG
31' dobre uderzenie Zyemlyaka, na rzut rożny paruje piłkę Harewski
34' wolny dla KPMG, Szymanowski w mur
36' z półwoleja uderza Shpytko, ładnie ale minimalnie obok bramki
38' Tomek Wawrzyniak przeprowadził rajd prawa stroną boiska, strzelił z kąta, broni Voznyi!

Kolejny już dziś tzw. one goal game, i kolejny mecz gdzie drużyna obejmująca prowadzenie ostatecznie przegrywa spotkanie. Strzelanie cudownym trafieniem rozpoczął Shpytko, ale tylko na tyle stac było dzis AWAN-BUD, choć oczywiście próbowali, ale genialnie bronił dzis Piotrek Harewski. Dwie bramki Pawła Borowskiego przesadziły o tym, że 3 pkt zdobywają gracze KPMG, którzy sa niemal pewni awansu do wyższej klasy rozgrywkowej, AWAN-BUD zajmuje bezpieczne miejsce w srodku tabeli.

autor: Paweł Kubów