22.05 godz. 19:10, Kuźniki, Sedzia: Damian Pasternak
Skład: Dębik, Müller, Olejnik, Węckowski, Markowski, Galan, Wilk, Cichoń
Skład: Całka, Gubański, Kalajew, Bąkowski, Filip, Kordas, Bolesta, Całka, Jankowski, Pawłowski, Rokosz
21' Łukasz Galan
25' Rafał Müller
2' Paweł Bolesta
15' Tyberiusz Pawłowski
18' Kacper Gubański
24' Paweł Bolesta
34' Kacper Gubański
Zawodnik meczu: Paweł Bolesta (Paweł napędzał ataki The Old School i niezwykle trudno było go zatrzymać obrońcom KEA FC. Spotkanie Bolesta kończy ustrzeleniem dubletu. Wyróżnienie dla Arkadiusza Całki. )

Hitem 8 tygodnia w lidze na Kuźnikach będzie pojedynek niepokonanego lidera - KEA FC z trzecim w tabeli - The Old School. Status niepokonanego przed tygodniem straciła drużyna Michała Kordasa, która musiała uznać wyższość AmRestu. Teraz to ona będzie chciała powstrzymać "Drukarzy", ale czy to im się uda? Czy jednak przegrają drugi mecz rzędu? Jak zakończy się pojedynek snajperów pomiędzy Pawłem Rokoszem a Łukaszem Galanem? Czy któryś z tej dwójki będzie bohaterem swojej drużyny? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy we wtorek wieczorem! Do pojedynku Rokosza z Galanem dojdzie, ale "Drukarze" będą musieli radzić sobie bez kilku ważnych zawodników; Marcina Truchana, Rafała Pilarczyka i Grzegorza Skiby.

2' (1:0) - Błąd w rozegraniu piłki w defensywie KEA FC zostaje bezlitośnie wykorzystany przez Old School. Futbolówkę przejmuje Paweł Bolesta, wbiega z nią w pole karne i precyzyjnym strzałem przy słupku pokonuje Dawida Dębika!
6' Kacper Wilk z łatwością mija jednego z rywali i oddaje strzał ze skraju pola karnego. Takiego doświadczonego bramkarza jak Tomasz Bąkowski ta próba nie zaskoczy i golkiper T.0.S na raty interweniuje!
8' Mocny strzał Arkadiusza Całki przelatuje tuż nad poprzeczką bramki "Drukarzy"!
12' Groźny strzał Arkadiusza Całki z rzutu wolnego i bez ryzyka futbolówkę nad poprzeczkę przenosi Dębik.
15' (2:0) - Tyberiusz Pawłowski dostaje piłkę w pole karne i strzałem z półobrotu przy krótszym słupku pokonuje Dębika.
18' (3:0) - Strzał Pawła Rokosza zostaje obroniony przez Dębika, ale dobitka Kacpra Gubańskiego znajduje drogę do bramki!
21' (3:1) - Sytuacyjny strzał Łukasza Galana z pola karnego i futbolówka wpada do siatki tuż przy słupku, obok starającego się interweniować Tomasza Bąkowskiego!
24' (4:1) - The Old School idzie z kontratakiem, który strzałem zza pola karnego, "ze szpica" kończy Pawłowski. Dębik po tej próbie niepewnie odbija piłkę do boku, a do tej dopada Bolesta i płaskim strzałem kompletuje dublet!
25' Dobra interwencja Bąkowskiego po strzale z dystansu Węckowskiego!
25' (4:2) - KEA odpowiada na trafienie "zielonych", a sposób na pokonanie Bąkowskiego znajduje Rafał Muller!
32' Trzy kapitalne interwencje Bąkowskiego po strzałach graczy KEA.
34' Żółta kartka dla Gubańskiego za faul na jednym z przeciwników.
35' Strzał Wilka zza pola karnego przelatuje tuż obok bramki.
39' Filip z dystansu i udanie nogami po tym strzale interweniuje Dębik!

Osłabiona kadrowo KEA nie dała rady The Old School i przegrała pierwszy mecz w tym sezonie. Wygrana ekipy Michała Kordasa sprawiła, że walka o mistrzostwo w 2 lidze jeszcze bardziej nabrała rumieńców. Sam mecz mógł się podobać, a dawni Zawsze Ostatni byli we wtorkowy wieczór bardziej zdeterminowani i konkretni. O kolejne trzy punkty Arkadiusz Całka i jego koledzy "staną w szranki" z Axiomem United, zaś "Drukarze" w piątek podejmą JaCierpieDole FC.