16.05 godz. 20:40, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
2 : 1
( 1 : 0 )
Skład: Nowaczyński, Harewski, Tobjasz, Hanczarek, Wawrzyniak, Wilkołaski, Szymanowski, Przybyłko, Borowski, Szymanowski
Skład: Kuś, Wieczorek, Dudzik, Wieczorek, Kuźniewski, Rył, Sokołowski, Paduchowicz, Wieczorek, Kotwis
39' Marek Szymanowski
14' Wojciech Wieczorek
22' Wojciech Wieczorek
35' Wojciech Wieczorek
Zawodnik meczu: Bartłomiej Kuś (Gdyby nie jego postawa nie było by trzech oczek dla Pasów. Bartek zagrał bardzo dobry mecz i wiele razy zatrzymywał strzały przeciwnika. Wyróżnienie wędruje do Wojtka Wieczorka, autora dwóch goli dla Velicante.)

Bardzo ciekawe i bardzo ważne dla układu górnych rejonów tabeli spotkanie zaplanowane zostało na środę - czwarte Velicante powalczy z trzecim Audyt Teamem. Obie ekipy dzieli różnica zaledwie dwóch punktów, Pasy mają jednak przy tym jeden mecz rozegrany więcej od swojego rywala. KPMG w tej edycji nie straciło jeszcze ani jednego punktu, jako jedyna z drugoligowych drużyn. Czy teraz będzie ten pierwszy raz? Jeśli Wojtek Wieczorek dalej będzie w tak znakomitej formie jak ostatnio jest to całkiem prawdopodobne.

3' - Strzał Wojtka Wieczorka z wolnego, piłka idzie obok słupka.
4' - Łukasz Wilkołaski zza pola karnego, kończy się jedynie na kornerze.
5' - Kąśliwy strzał Wojtka Wieczorka, a że leje i piłka mega śliska, to i trochę problemów miał z tym Piotr Harewski.
6' - "Klasyka gatunku" - stwierdza ławka Velicante. "Liga angielska się skończyła, to przyjechał tutaj" - swoje trzy grosze wtrąca rezerwowy Audytu. A wszystko w związku z tym, że Wojtek Wieczorek załapuje się na rozmowę wychowczą z prowadzącym zawody Andrzejem Malcem.
14' - (1:0) Faulowany zostaje najmłodszy Wieczorek - Adam, a to oznacza wolny dla Velicante. Do piłki podchodzi starszy brat - Wojtek, który popatrzył, przymierzył i precyzyjnym strzałem pokarał rywala za złe traktowanie jego rodziny. Pasy na prowadzeniu!
15' - Wojtek Wieczorek przegrywa pojedynek 1 na 1 z kiperem Audytu.
16' - Wilkołaski z główki, obok bramki.
22' - Za grę bez gwizdka żółty kartonik ogląda Wojtek Wieczorek.
24' - Wojtek Wieczorek zagrywa dobrą piłkę do Dawida Kotwisa, ten jednak nie daje rady zaskoczyć Piotra Harewskiego.
29' - Dobra akcja Audytu kończy się niedobrym strzałem Maćka Szymanowskiego.
31' - Konrad Przybyłko z bańki, górą Kuś. "Jak już nawet takie nie wchodzą..." - z rozżaleniem w głosie komentuje ława KPMG.
34' - Strzał Aleksandra Nowaczyńskiego, fantastyczna parada Kusia!
35' - (2:0) Oni to chyba ćwiczą w domu! Kontra Velicante, Adam Wieczorek świetnym podaniem obsługuje swojego starszego brata - Wojtka, a ten mocnym strzałem w lewą stronę bramki pokonuje Harewskiego!
36' - Marek Szymanowski ładnie spobie podbił piłkę, a następnie oddał całkiem niezły strzał, ale górą znów jest Bartek Kuś.
37' - Strzał z przypadkowej piłki w wykonaniu Szymanowskiego, kiper Pasów spisuje się jednak wzorowo.
39' - Znów Marek Szymanowski na tapecie, milioenty strzał i pierdylionenta udana interwencja Kusia.
39' - (2:1) Marek Szymanowski dopina swego, najpierw co prawda obija słupek, ale potem piła już ląduje w siatce!

Pasy na fali! Rozkręcił się na całego team Wieczorka i to tak, że pokonał niepokonany Audyt. KPMG zabrakło trochę szczęścia, bo prób było wiele, ale albo brakło celności albo swoje robił Kuś. Velicante melduje się na pozycji wicelidera i w następnej kolejce zmierzy się z JaCierpieDole FC. Audyt Team czeka natomiast meczyk z GSC MDM.