11.05 godz. 20:40, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
2 : 1
( 1 : 1 )
Skład: Kołodziej, Janiak, Chamuczyński, Bera, Jarząbek, Guseinov, Rodziewicz, Neumann
Skład: Wiktorowski, Pondel, Andrunyk, Baran, Rychel, Toczek, Pondel, Leszczyński, Niciński, Struski
12' Sebastian Jarząbek
29' Bartosz Bera
5' Michał Rychel
15' Michał Rychel
18' Misza Andrunyk
33' Piotr Baran
35' Misza Andrunyk
Zawodnik meczu: Piotr Baran (Jego trafienie w końcówce spotkania dało zwycięstwo a co najważniejsze trzy punkty.Był pewnym punktem swojej drużyny w akcjach ofensywnych nie zapominając przy tym o powrocie i bronieniu.)

JaCierpieDole podejmuję czarną latarnię ligi czyli Medserv United. Na papierze faworytem ekipa Łukasza Czuchraja która w ostatnim czasie zaczęła sobie nieźle radzić wygrywając ostatnie 3 spotkania. W odmiennych nastrojach zawodnicy Kołodzieja, nie zdobyli ani jednego punktu przy co daje im ostatnią pozycję w ligowej tabeli na równi z Coyotami i GSC. Jednym zwycięstwo da zbliżnie się do czołówki ligi, drugim może przynieść upragnione oczka i odbicie się od dna. Mecz ten będzie na pewno zacięty gdyż obie ekipy stawiły się w swoich najmocniejszych składach.

2' Rzut wolny z łuku pola karnego, do piłki podchodzi Andrunyk lecz jego uderznie pewnie sparowane na rzut rożny przez golkipera Medservu.
4' Leszczyński będąc na skraju pola karnego oddaje strzał, ale piłka przchodzi obok daleszego słupka.
5' Przerwanie korzystnej akcji poprzez podstawienie nogi rywalowi, kartonikiem ukarany Rychel a JCD grać będzie w osłabieniu.
6' Świetne podanie do niepilnowanego w polu karnym Barana, ten będąc w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek strzalając prosto w bramkarza.
9' Na strzał decyduję się Andrunyk, futbolówka przelatuje daleko od bramki przeciwników.
12' (0-1) Prostopadłe podanie zagrywa Guseinov, oko w oko z bramkarzem staje Jarząbek. Podbija lekko piłkę nad interweniującym Pondlem,a ta wpada do bramki. Medserv United na prowadzeniu.
13' Rożny dla JCD, Rychel kończy akcje strzelając prostym podbiciem i za chwilę szybki powrotem przerywa dobrze zapowiadający się kontratak Medical Coders.
15' Fatalny błąd Rychla, będąc już napomniany odruchowo fauluje jednego z zawodników Meserv i ogląda drugą żółtą kartkę co daje w efekcie czerwoną kartkę oraz wykluczenie do końca spotkania. JCD przez dwie minuty jednego gracza mniej.
17' W indywidualnej akcji Rodzewicz, przedziera się przez obronę i oddaje strzał który przechodzi obok lewego słupka.
18' (1-1) Strzał za pola karnego Andrunyka trafia do siatki. Nieoficjalą asyste zalicza Wiktorowski który zasłonił bramkarza co przeszkodziło w interwencji i przepuścił to uderzenie między nogami. JCD jeszcze przed przerwą doprowadza do wyrównania.
23' Dziwny strzał w wykonaniu Andrunyka. Z własnego pola karnego stara się zaskoczyć Chamuczyńskiego co oczywiście kończy się niepowodzeniem.
25' Długie podanie do Neumanna, staje sam na sam przeciwko Pondlowi. Górą bramkarz JCD wybijając piłkę poza pole gry. Od rzutu rożnego zacznie Medserv.
27' Niciński znajduję niepilnowanego w polu karnym Wiktorowskiego, a ten oddaje precyzyjny i techniczy strzał który obija słupek. Przy odrobinie szczęścia mogła to być bramka.
30' Swojej szansy tym razem szuka Niciński, strzał za pola karnego obija poprzeczkę potem kozłuje na lini bramkowej i wychodzi na plac gry. Zegarek sędziego Malca z technologią goal line jasno stwierdza, NO GOAL.
32' Rzut rożny dla ekipy Czuchraja, dośrodkowana piłka spada pod nogi Andrunyka który trafia tylko w boczną siatkę.
33' (2-1) Dwójkowa akcja Nicińskiego i Barana, pierwszy podaje natomiast drugi znajduję się sam na sam z bramkarzem. Pewne uderzenie pod poprzeczkę pokonuje golkipera Medserv. JaCierpieDole po raz pierwszy w meczu wychodzi na prowadzenie.
35' Żółtą kartką za odepchnięcie rywala ukarany Andrunyk, rzut wolny wykonany przez podopiecznych Kołodzieja fatalnie a piłka leci wysoko ponad bramką.
38' Miękkie dośrodkowanie na pole karne JCD, defensorzy w tej sytuacji się nie mylą wybijając piłkę na aut.
39' Mogliśmy mieć już po meczu. Wiktorowski wyłożył do pustaka Marcie Toczek, lecz zabrakło odrobinę stopy by wbić piłkę do siatki i już na dobre rozstrzygnąć to spotkanie. Tak jeszcze może się to zemścić i remis w tym pojedynku dalej możliwy.

Bardzo wyrównane spotkanie pomiędzy ekipami JaCierpieDole i Medserv United. Jednak po ostatnim gwizdku zwycięska okazuję się ekipa Łukasza Czuchraja która notuje już 4 zwycięstwo z rzędu. JCD ma teraz 13 punktów i pewnie zajmuję miejsce blisko czołówki z dalszymi szansami na awans do pierwszej ligi. Medserv spaść nie może, ale pozycja którą zajmują i przedewszystkim brak jakiegokolwiek punktu nie zadowala. Może następny tydzień będzie szczęśliwszy dla podopiecznych Kołodzieja, zagrają bowiem także z czarną latarnia ligi jakimi są Coyoty. Ekipa Czuchraja w walce o miejsca premiowane awansem podejmie Awan-Bud. Już teraz zapraszamy na te spotkania.

autor: Maciej Siwek