26.04 godz. 18:20, Kuźniki, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Kucharski, Całka, Wisiecki, Bąkowski, Filip, Kordas, Bolesta, Całka, Pawłowski, Mizuro
Skład: Martyniuk, Andrukhiv, Martyniuk, Zemlyak, Ovsyak, Humennyi, Kolinchuk, Drabchuk, Fedyn
13' Michał Kordas
40' Kacper Całka
1' Andrii Martyniuk
38' Yurii Drabchuk
Zawodnik meczu: Tomasz Bąkowski (Pomimo jednego dużego błędu przez który jego drużyna zdobyła bramke nie można nic mu zarzucić.Przez całe spotkanie bronił bardzo dobrze co uchroniło ekipę Old School przed większą stratą bramek.)

Pojedynkiem na szczycie tak można określić dzisiejsze spotkanie pomiędzy Awan-Budem Wrocław a The Old School.Zawodnicy Ovsyaka mają na swoim koncie 9 punktów i do zespołu Michała Kordasa tracą tylko jedno oczko.Kto zwycięży w tym spotkaniu znajdzie się w czołówce tabeli.Czy iście Ukraińska drużyna przeskoczy ,,La Sagesse'' a może to ci drudzy okaża się lepsi? O tym wszystkim dowiemy się już za chwilę. Warto tylko dodać że w ostatnim spotkaniu rozgrywanym pomiędzy tymi zespołami zakończyło się ono dwu bramkowym zwycięstwem Old School.

1' (0-1) Szybko rozpoczynamy z napomnieniami, żółtą kartką za przerwanie korzystnej akcji poprzez zagranie piłki ręką przed własnym polem karnym ukarany Martyniuk.Rzut wolny dla Old School.Do piłki podchodzi Paweł Bolesta i pewnym silnym strzałem po ziemi obok muru pokonuję bramkarza rywali. Bardzo szybko mieliśmy otwarcie w tym spotkaniu, a ukarany gracz długo nie musiał odpoczywać na ławce.
3' Martyniuk posyła piłkę za głowy obrońców, ale żaden z napastników nie odczytał zamiaru kolegi i piłka wychodzi poza boisko.
6' Próba wyrównania wyniku kończy się fiaskiem,strzał Humennyiego leci wysoko ponad bramką.
9' To drużyna Ovsyaka przejeła inicjatywę,widać że bardzo zależy im na jak najszybyszm wyrównaniu w tym spotkaniu.Jednak każda z akcji narazie rozbita przez defensywę Old School.
13' (0-2) Podanie Całki przed polem karnym pada do niepilnowanego Kordasa, a ten płaskim strzałem obok słupka pokonuję golkipera rywali i gracze ,,La sagesse'' w tym momencie odskakują już na dwie bramki.
15' Bardzo dobra centra w pole karne, piłka spada na głowę Drabchuka który minimalnie się myli przenosząc ją obok bramki.
18' Fatalny błąd defensywy Kordasa, z autu podają do Drabchuka a ten oko w oko z bramkarzem przegrywa ten pojedynek uderzając prosto w niego.Jedni powiedzą że to był słaby strzał,a moim zdanie to fantastyczna obrona Bąkowskiego który skrócił kąt i znacznie ograniczył możliwości uderzającemu.
23' Bardzo silny strzał prostym podbiciem w wykonaniu Zemlyaka, ale ponownie interweniuję przed siebie Bąkowski.
25' Na strzał za pola karnego decyduje się Fedyn, piłka przelatuje obok prawego słupka.
28' Mizuro będać na skraju pola karnego oddaje strzał,tylko boczna siatka.
32' Kolejna parada Bąkowskiego,tym razem broni piłkę uderzoną z niespełna pięciu metrów odbijając ją jeszcze na rzut rożny.
35' Awan-Bud cały czas prowadzi grę w nadzieju że uda im się najpierw zdobyć bramkę kontaktową a później doprowadzić do remisu.Akcji jest dużo,lecz brakuje w nich skuteczności i czasami zimnej krwi.
38' (1-2) Kontakt już złapany. Fatalny błąd bramkarza Old School,podaje wprost pod nogi Drabchuka który pewnym strzałem wykorzystuje tę sytuację.
40' (1-3) Mamy ustalenie wyniku. Tym razem piłkę próbuję wybijać bramkarza Awan-Budu,futbolówka odbijając się od obrońcy spada pod nogi Całki a ten wbija ją do siatki.

Wynik spotkania nie oddaje w pełni przebiegu tego meczu.To drużyna Awan-Budu Wrocław w głównej mierze rozgrywała piłką i starała się raz po raz zagrozić bramce rywali.Old School nastawił się w tym meczu na kontrataki i dobre bronienie korzystnego wyniku zdobytego już w pierwszej minucie po pięknej bramce z wolnego Bolesty. Podkreślić także należy dzisiaj świetną dyspozycje bramkarza ,,La sagesse'' Tomasza Bąkowskiego który uratował dzisiaj swoich kolegów przed stratą kilku bramek i dobrymi strzałami posyłanymi głównie przez Drabchuka. Old School inkasuje trzy punkty i przesuwa się na pozycję lidera, a Fc Awan pozostaje bez zmian na czwartej pozycji. Na następne mecze musimy poczekać aż cały tydzień z powodu świąt majowych, po przerwie Awan-Bud Wrocław podejmie Fc Velicante Wrocław a The Old School zagra z Czarnym Bykiem.

autor: Maciej Siwek