tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . KPMG Audyt Team 11 +25 30
2 . FC Velicante Wrocław 11 +26 28
3 . KEA FC 11 +21 22
4 . The Old School 11 +13 22
5 . Awan-Bud Wrocław 11 +9 19
6 . JaCierpieDole FC 11 +0 17
7 . Axiom United 11 +3 16
8 . FC AmRest 11 +28 13
9 . Czarny Byk 11 -13 11
10 . Coyote Logistics Wrocław 11 -17 3
11 . Medserv United 11 -54 3
12 . GSC MDM 11 -41 2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
20.04 godz. 20:40, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Coyote Logistics Wrocław
JaCierpieDole FC
2 : 0
( 1 : 0 )
Skład: Tatarczuk, Borczuch, Pękala, Wojtas, Prus, Kołupajło, Przeworski, Koronkiewicz, Dzwonnik
Skład: Wiktorowski, Pondel, Andrunyk, Baran, Rychel, Toczek, Pondel, Czuchraj, Lepianka, Leszczyński, Niciński, Struski
24' Paweł Przeworski
36' Rafał Wojtas
39' Paweł Przeworski
39' Paweł Przeworski
40' Marcin Prus
11' Kamil Struski
40' Misza Andrunyk
Zawodnik meczu: Kamil Struski (Gdyby nie jego trafienie w 10. minucie goli w tym spotkaniu mogło by w ogóle nie być. Do tego udzielał się w obronie. Słowem udany powrót do gry we Wrocbalu po czterech latach przerwy.)
    vs   

Przed meczem wyglądało na to, że postronny obserwator może uznać to spotkanie za starcie reprezentacji "drogowców". "Oczojebno-pomarańczowo/czerwone" koszulki JaCierpieDole w połączeniu z "oczojebno-zielonymi" spodenkami gwarantują że przynajmniej zdjęcia z meczu będą efektowne.

Spotkanie w zasadzie wyrównane. Obie ekipy miały swoje okazje w większości w efektowny sposób zakończone. Niestety efektowność nie przełożyła się na efektywność i dominowały spektakularne pudła. Już w pierwszej minucie główkował Koronkiewicz ale brakło precyzji.  Podobną okazję kapitan "Kojotów" miał w 27 minucie, ale nie doskoczył do za wysoko zagranej piłki. Chwilę później uderzał z woleja, jednak piłka zamiast w siatce wylądowała za boiskiem.  Drugim najaktywniejszym w ofensywie graczem w ofensywie czarnych był Przyworowski, ale jego strzały bronił bramkarz.  Wśród pomarańczowych wyróżnił się Struski. Nie tylko dla tego, że trafił do siatki. W 11 minucie dostał długie podanie od Michała Pondla i tym samym trafił w debiucie w barwach JCD (jeszcze pięciu trafień brakuje mu do wyrównania "Kuźnickiego" rekordu swojego ojca, w którego cieniu pozostaje od lat). Do tego strzelali Leszczyński z dystansu, Baran główkował "na radar" (czyli wykonał ruch w stronę piłki, ale jej nie dotknął), a trzy razy strzelał Andrunyk i dopiero jego ostatnia próba znalazła drogę do siatki. Na wyróżnienie zasługuje też pudło Wiktorowskiego, który może się tłumaczyć jedynie tym, że uderzał swoją bardziej drewnianą nogą. Ogólnie jedyny 100% jedynymi osobami którzy tego wieczora popisali się 100% skutecznością było dwóch Łukaszów. Kołupajło z Coyote i Czuchraj z JaCierpieDole, którzy dwa razy wyruszali w poszukiwaniu piłki i obie akcje zakończyły się sukcesem. 


autor: Łukasz Czuchraj
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: luki@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Kamil Struski (JaCierpieDole)