tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . KPMG Audyt Team 11 +25 30
2 . FC Velicante Wrocław 11 +26 28
3 . KEA FC 11 +21 22
4 . The Old School 11 +13 22
5 . Awan-Bud Wrocław 11 +9 19
6 . JaCierpieDole FC 11 +0 17
7 . Axiom United 11 +3 16
8 . FC AmRest 11 +28 13
9 . Czarny Byk 11 -13 11
10 . Coyote Logistics Wrocław 11 -17 3
11 . Medserv United 11 -54 3
12 . GSC MDM 11 -41 2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
18.04 godz. 20:40, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
FC Velicante Wrocław
The Old School
1 : 1
( 0 : 0 )
Skład: Kuś, Wieczorek, Dudzik, Wieczorek, Kuźniewski, Rył, Sokołowski, Wieczorek
Skład: Kucharski, Całka, Wisiecki, Gubański, Kalajew, Bąkowski, Filip, Kordas, Bolesta, Całka, Całka, Rokosz
32' Adam Wieczorek
35' Paweł Rokosz
Zawodnik meczu: Bartłomiej Kuś (Wybór MVP w tym meczu był niezwykle trudny. Ostatecznie pada na Bartka, który popisał się kilkoma genialnymi interwencjami. Na wielkie brawa zasługują także Tomek Bąkowski, Adam Wieczorek i Arek Całka.)
    vs    

The Old School idzie jak burza. Drużyna Michała Kordasa w tym sezonie wygrywa wszystko - do domu bez punktów odprawiła już Coyote Logistics, Medserv United i GSC MDM i dzięki temu objęła pozycję lidera kuźnickiej drugiej ligi. Najbliższy rywal The Old School - Velicante, w obecnej batalii radzi sobie nieco gorzej - porażka z KEA FC i wygrana z AmRestem przełożyła się na trzy oczka i siódmą lokatę. Statystyki stoją po stronie zespołu Michała Kordasa. Czy to oznaczać będzie czwartą w tym sezonie wygraną The Old School?


Relacja z meczu:
1' Rozpoczęcie spotkania
6' - Pierwsze minuty pojedynku pomiędzy The Old School a Velicante można zawrzeć w trzech słowach "szału nie ma" (ewentualnie "d*** nie urywa"). Czekamy z niecierpliwością na rozwój wypadków.
7' - W końcu się coś wydarzyło. Możemy odnotować niecelne uderzenie Wojtka Wieczorka.
8' - Świetne uderzenie Romka Wisieckiego, Kuś końcówkami palców przenosi piłkę nad poprzeczką.
10' - Strzał Wojtka Wieczorka z wolnego, 15 metrów od bramki. Piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.
17' - Dobrą piłkę z narożnika boiska od Krzysztofa Filipa otrzymuje Kacper Gubański, pomocnik The Old School pogubił się jednak w polu karnym i gola z tego nie będzie.
19' - Strzał Michała Kordasa z dystansu, futbolówka wędruje obok słupka.
20' Koniec pierwszej połowy.
"Siedem trzeba poddenerwować. Bo on nerwowy jest. Zaraz wyleci" - oj nieładnie, nieładnie. W tak młodym wieku już organizować polowanie na Kacpra Całkę? Oby to było ostatni raz, Panie Adamie. Przerwa dobiega końca, zaczynamy drugą połowę.
24' - Akcję The Old School napędził Arek Całka, a kończyć próbował Paweł Rokosz. Próba okazała się jednak nieudana i dalej na tablicy wyników mamy 0:0.
26' - Wojtek Wieczorek zza pola karnego, też niecelnie.
27' - Rokosz otrzymuje idealne podanie od Wojtka Całki (chyba mamy mecz klan Wieczorków na klan Całków), akcja kończy się jednak jedynie obiciem słupka!
29' - Jakaś ściema z tym, ze siódemka jest nerwowa. Kacpra Całkę z bara przepycha również grający z siódemką Wojciech Wieczorek, gracz Old School nie daje się jednak wyprowadzić z równowagi.
30' - Strzał Kacpra Całki z główki, piłka powędrowała nad poprzeczką.
32' - (0:1) Piotr Rył idealnym podaniem obsługuje najmłodszego z Wieczorków, a ten dokłada nogę i z chirurgiczną precyzją umieszcza piłkę przy samiuteńkim słupku! Nie było szans, żeby Bąkowski tego sięgnął! Szał radości w rodzinie Wieczorków, z gratulacjami spieszy rozemocjonowany Wojtek, a dziwi się temu wszystkiemu ławka The Old School - "Ligę wygrali? Czy co?".
35' - (1:1) Defensywa Velicante nie upilnowała w polu karnym Pawła Rokosza, a karą za to jest bramka! W roli asystenta wystąpił Roland Kalajew.
36' - Dobre podanie od Arka Całki do Pawła Bolesty, tego jednak świetnie uprzedził Bartek Kuś.
38' - Fantastyczne uderzenie najmłodszego z Wieczorków, piłka dokręcała się praktycznie w okienko, ale bardzo ładną paradą popisał się Tomek Bąkowski.
39' - Marcin Sokołowski uderza z dwóch metrów, kiper The Old School nie daje się jednak zaskoczyć.
40' - Rył z dystasu, piłka idzie obok słupka.
40' - Świetna parada Kusia, a dokładnie interwencja nogą po groźnym strzale Kacpra Gubańskiego.
40' Koniec spotkania

Pojedynek pomiędzy klanem Wieczorków, a klanem Całków kończy się remisem. I taki rezultat można uznać za w pełni sprawiedliwe zakończenie tej potyczki. W następnej kolejce lider - The Old School skrzyżuje rękawice z ukraińskim Awan-Budem, siódme w stawce FC Velicante rywalizować będzie natomiast z Axiom United.


autor: Marta Toczek
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: marta@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Bartłomiej Kuś (Velicante)