10.04 godz. 18:20, Kuźniki, Sedzia: Marcin Niciński
1 : 1
( 0 : 1 )
Skład: Góreczny, Tomczak, Jakubowski, Kosiński, Jaworski, Trzciński, Tyrakowski, Grabowski, Duda, Gaik
Skład: Miara, Woźniak, Bożek, Jaczewski, Malanowski, Langowski, Kądzioła, Buda, Wojciechowski, Markowski
15' Krzysztof Tyrakowski
28' Piotr Wojciechowski
Zawodnik meczu: Łukasz Bożek (Aktywny przez całe spotkanie, robił dużo "wiatru", raz zabrakło mu szczęścia i obił słupek. Zdecydowanie najlepszy zawodnik tej potyczki. )

GSC MDM wypada najsłabiej w gronie drugoligowców, choć rozegrał dopiero zaledwie jedno spotkanie. Zajmująca ostatnią lokatę w ligowej tabeli ekipa Rafała Górecznego jeśli chce odbić się od dna musi przede wszystkim skompletować skład na mecz - za mało liczną kadrę kary bywają bardzo dotkliwe co najlepiej pokazał pojedynek z FC AmRestem na starcie (dla niezorientowanych MDM dostał aż 0:12). Spadkowicz z pierwszej ligi swój pierwszy mecz w drugiej lidze wygrał, pokonując 5:2 Czarnego Byka. Teraz z pewnością powalczy o kolejne zwycięstwo z niżej notowanym przeciwnikiem. Czy ta sztuka się powiedzie i punkty wpadną na konto Pomarańczowych Świrów zobaczymy już dzisiaj wieczorem!

5' Po podaniu Łukasza Bożka nad bramką uderza Piotr Wojciechowski.
8' Optyczną przewagę mają gracze Axiom United, lecz nie potrafią jej udokumentować.
10' Po dograniu z autu piłkę głową uderza Piotr Kądzioła, lecz futbolówka przelatuje nad poprzeczką.
12' Z rzutu wolnego pośredniego prosto w mur trafia Wojciech Woźniak.
15' GOL! (0-1) - Zza pola karnego na bramkę uderza Łukasz Tomczak, niepewną interwencją popisuje się Kamil Langowski, do wyplutej meczówki dopada Krzysztof Tyrakowski i otwiera wynik tego spotkania.
18' Na słupku zatrzymuje się próba sprzed pola karnego Łukasza Bożka.
23' Po zmianie stron dominują "Pomarańczowe Świry", ale ich akcje nie odnajdują drogi do bramki.
26' Z rzutu wolnego na bramkę uderza Rafał Góreczny i piłkę wybija defensor Axiomu.
28' GOL! (1-1) - Po dograniu Mateusza Miary do wyrównania doprowadza Piotr Wojciechowski.
32' Dobra wrzutka w pole karne Krzysztofa Tyrakowskiego, tam najwyżej do futbolówki wyskakuje Rafał Góreczny, lecz uderza niecelnie.
34' Kąśliwa próba z dystansu Wojciechowskiego przelatuje obok bramki.
36' Dobry strzał Jakub Budy i jeszcze lepsza interwencja Michała Jakubowskiego.
38' Z rzutu wolnego na bramkę uderza Łukasz Tomczak, ale próba ta do idealnych nie należy...
39' Strzał głową Woźniaka po obrońcy wychodzi na rzut rożny.
40' Piłkę meczową na nodze miał Mateusz Miara, lecz w 100% sytuacji uderzył wysoko nad bramką.

Mimo optycznej przewagi "Pomarańczowych Świrów" nie udało im się pokonać GSC MDM i po końcowym gwizdku, obie ekipy schodziły z placu boju z jednym zdobytym punktem. Kolejnym rywalem Axiom United będzie Coyote Logistics Wrocław, natomiast "Szarych" czeka stracie z The Old School.