Skład: Kucharski, Całka, Wisiecki, Gubański, Kalajew, Bąkowski, Bolesta, Jankowski, Pawłowski, Rokosz
Skład: Oracz, Chamuczyński, Jarząbek, Szczepaniec, Linard, Guseinov, Rodziewicz
17' Paweł Rokosz
23' Paweł Bolesta
31' Paweł Rokosz
35' Etibar Guseinov
Zawodnik meczu: Paweł Rokosz (Znakomity mecz. Brał udział w prawie każdej akcji ofensywnej The Old School. Wyróżnienie dla bramkarza Medserv, dzięki któremu wynik nie był "grubo" dwucyfrowy.)

Old School przed świętami się obijało, teraz więc będzie nadrabiać zaległości. Ekipę Michała Kordasa po wtorkowym spotkaniu z Coyote Logistics Wrocław czeka jeszcze mecz z Medserv United w piątek. Na chwilę obecną nie wiemy w jakiej formie są Oldschoolowcy (wieczorem pewnie będzie można powiedzieć więcej na ten temat), wiemy natomiast, w jakiej formie są (a raczej nie są) zawodnicy Medserv United. Medical Coders na dzień dobry zostali rozbici 1:6 przez ukraiński Awan-Bud i przez to wszystko zajmują dopiero przedostatnią lokatę (większe baty w kolejce numer jeden dostało tylko GSC MDM). Jesienią w starciu obu zespołów padł wynik 0:4. Czy teraz będziemy świadkami powtórki, czy może Medserv odegra się za tamtą porażkę? Przekonamy się o tym już za chwilę!

1'  Rozpoczęcie spotkania - Medserv bez rezerwowych.
1' Szybko rozpoczyna Oldschool - Kalajew ze środka pola w bramkarza.
2' Kolejna akcja, tym razem Roman Wisiecki podaje do Pawła Bolesty, ale piłka z 5m posłana jest gdzieś w kierunku "kosmicznej tesli".
5' Tym razem Bolesta dostaje piłkę w polu karnym, ponownie niecelnie.
7' (0:1) Wisiecki podaje do Pawła Rokosza, ten strzela, a piłka po interwencji wraca do Wisieckiego, który strzałem z dużego palca celnie trafia i wynik mamy otwarty.
8' (0:2) Rozwiązał się nam worek z bramkami - po strzale Pawła Bolesty piłka poleciała wzdłuż bramki, a tam już czaił się Rokosz i zdobycie gola było tylko formalnością.
9' Bramkarz Medservu wybija piłkę, która leci na drugą stronę boiska do Bąkowskiego - "Na czas grają" - komentują to zagranie OldSchoolowcy.
11' Błąd Bąkowskiego, który źle zbija piłkę, ale Jarząbek nie przyjmuje dobrze piłki i nie ma strzału, nie mówiąc o golu.
11' Kontra TOS - Pawłowski dogrywa do Kalajewa, strzał wyłapuje Chamuczyński.
12' Prawie identyczna sytuacja jak sprzed chwili i znowu górą bramkarz Medserv.
13' Kontra Medservu, ale rajd Janiaka zostaje przerwany przez czujnego Kalajewa.
14' Gusejnov ładnie wrzuca z autu do Szczepańca, jednakże Bąkowski przecina na czas dośrodkowanie.
16' (0:3) Kacper Gubański zagrywa na wolne pole do Rokosza, który nie dość, że idealnie w tempo wybiega do piłki, to jeszcze świetnie strzela i bramkarz bezradny.
17' (0:4) Mamy hattricka i to klasycznego. Pawłowski dostrzega dobrze ustawionego Rokosza, który strzalem do pustaka zdobywa swojego trzeciego gola w tym spotkaniu.
18' Paweł Bolesta z 10 m obija słupek.
19' Bartosz Rodziewicz wrzuca piłkę w pole karne, ale Gusejnov mija się o 20 cm z piłką.
21' Gubański do Rokosza, któremu nie udaje się z ostrego kąta zaskoczyć bramkarza.
23' (0:5) Znowu Gubański, tym razem do Bolesty, który świetnie obraca się z piłką w polu karnym i nie daje szans na interwencję, strzelając precyzyjnie w długi róg.
26' Rokosz z bliskiej odległości trafia w twarz bramkarza Medserv, ale gola z tego nie ma. Bramkarz przeżył.
27' Gubański na wolne pole do Bolesty, tym razem sam na sam znowu wygrywa Chamuczyński.
27' Z linii bocznej Medserva dobiegają okrzyki "Medserv" i "uuuu" - to kibicka biało-granatowych próbuje zagrzać ich do boju - ciekawe czy się uda?
28' Strzał Szczepańca można nazwać tylko strzałem rozpaczy, bo z 15 m posłał piłkę niecelnie. Bardzo niecelnie.
30' Kontra TOS - Wisiecki podaje Do Pawłowskiego, ale strzal prosto w bramkarza.
30' Po zawodnikach Medserv widać ogromne zmęczenie, większość w wolnej chwili "oddycha rękawami".
31' (0:6) Medserv nie wiedzieć czemu odpuścił całkowicie krycie Rokosza, który dostaje idealne podanie na pustaka, ale zanim wpakował piłkę do siatki poszukał jeszcze kolegów, którym mógłby oddać piłkę. To się nazywa gra zespołowa!
33' Medserv próbuje kontry; dobre podanie Guseinova zdejmuje Rodziewicz, nie trafiając piłką w bramkę, a mógł zostawić lepiej ustawionemu koledze.
34' Pawłowski przebiega pół boiska, ale jego strzał z fałsza mija słupek.
35' (1:6) Mamy gola kontaktowego (honorowego?). Jarząbek idealnie podaje do dobrze ustawionego Guseinova, który mocnym strzałem w długi róg pokonuje bramkarza. Piłka poszła jeszcze po ręce Bąkowskiego, ale nie wystarczyło to, aby uchronić zespół przed stratą bramki. Kibicka szaleje!
36' Bolesta dogrywa ładnie do Rokosza, jednak z 10 m piłka leci wysoko ponad bramką, to chyba już zmęczenie daje o sobie znać.
37' Gubański podaje do Rokosza, ten mija bramkarza, ale nie mieści się z piłką w polu gry i zacznie od bramki Chamuczyński.
38' Dobre rozegranie pomiędzy Jarząbkiem i Rodziewiczem, aczkolwiek górą bramkarz TOS.

Podsumowanie

Pojedynek Dawida z Goliatem, tym razem bez happy endu. Nie można odmówić graczom Medserv ambicji, ale bez zmian nie mogli poważnie zagrozić graczom The Old School. Zwycięzcy pojedynku grali na dużym luzie - duża tu zasługa Rokosza, który był w ciągłym ruchu i wyprowadził zespół na wysokie prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie.

autor: Jacek Śliz