03.04 godz. 18:20, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Tatarczuk, Kubala, Pękala, Wojtas, Złotek, Kołupajło, Rużanowski, Koronkiewicz, Dzwonnik, Bakowicz
Skład: Kucharski, Całka, Wisiecki, Bąkowski, Kordas, Bolesta, Całka, Grzywacz, Jankowski, Mizuro, Rokosz
25' Nico Złotek
29' Patryk Kubala
40' Krzysztof Koronkiewicz
4' Paweł Rokosz
19' Paweł Rokosz
30' Wojciech Mizuro
Zawodnik meczu: Paweł Rokosz (dwie bramki i asysta są wystarczajacym powodem by uznać tego zawodnika graczem meczu. Zdecydowany numer 1 tego spotkania)

Dziś wieczorem będziemy mieć szansę sprawdzenia formy The Old School i Coyote Logistics Wrocław. Pierwsza z ekip z Kuźnikami jest dobrze zaznajomiona i w ostatniej edycji zajęła ósmą lokatę w drugiej lidze. Coyote Logistic jest debiutantem na otwartych boiskach, jednak grało już w naszej lidze zimą na hali pod nazwą Freightex (i zajęło przedostatnią lokatę w drugiej lidze, poszalało za to w klasyfikacji kartek łapiąc aż 16 żółtych i 4 czerwone kartoniki). Składy zbytnio się nie pozmieniały w stosunku do tego co mieliśmy jesienią w przypadku Old School i zimą w przypadku Coyote (Freightexu). Z racji tego, że obie ekipy nigdy ze sobą nie grały oraz nie wiemy w jakiej formie są piłkarze obu drużyn po świętach w typowanie faworyta bawić się nie będziemy. Na szczęście dla Coyote spotkania nie będzie prowadził najczęściej kartkujący na Kuźnikach arbiter Andrzej Malec, a znany ze swojego sokolego wzroku, uzbrojony w psa przewodnika i białą laseczkę arbiter Adam Rynkowski.

4' (1:0) nieznajomośc przepisów przez bramkarza, który wybija piłke nogą daje rzut wolny dla Old Schiool z linii pola karnego, Łukasz Kucharski zagrywa do Pawła Rokosza a ten strzela w górny róg i mamy pierwszego gola!
6' sam na sam z bramkarzem Tomaszem Bąkowskim znalazł się Krzysztof Koronkiewicz, ale przegrywa pojedynek i dalej mamy 1:0
7' rzut wolny dla Old School, Kacper Całka strzela celnie ale w sam srodek i Łukasz Tatarczuk nie ma problemu z obroną
11' dwójkowa akcja Coyote Logistics, akcję próbuje wykończyć Koronkiewicz ale nie trafił czysto w piłkę
13' Nico Zlotek oddaje dobry strzał z 10 metrów, ale bramkarz świetnie broni
19' (2:0) Paweł Rokosz zalicza drugie trafienie, asyste przy tym golu zapisuje Paweł Bolesta
25' żółta kartka dla Nico Zlotka za błąd przy wybijaniu rzutu rożnego
29' za dyskusję z sędzią otrzymuje kolejny zawodnik Coyote Patryk Kubala
30' (3:0) jest już 3:0, Paweł Rokosz tym razem w roli asystenta a trzeciego gola strzela Wojciech Mizuro
32' Paweł Bolesta miał szanse na bramkę ale dobra interwencja popisał się bramkarz Tatarczuk
35' ładna akcja całego zespołu Old School zakończona dobrym strzałem kapitana Michała Kordasa, ponownie dobrze Tatarczuk
40' trzecia żółta kartka dla Coyote, tym razem otrzymuje ją Krzysztof Koronkiewicz

Mecz bez błysku, w dodatku przez obstrukcyjne zachowanie zawodników Coyote Logistics Wrocław bardzo nerwowe. Old School spokojnie wypunktowali przeciwników strzelajac 3 brammki i nie tracąc ani jednej. Na tym relacje można zakończyć, z taka radą dla ekipy Coyote by zapoznali sie dokładnie z regulaminem np. w kwestii chodzenia po piłkę.

autor: Paweł Kubów