tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . CSWIiCH 11 +42 33
2 . Rycerze Ni 11 +2 22
3 . Wybrzeże Klatki Schodowej 11 +13 21
4 . Klueh 11 +12 20
5 . 3M 11 +11 19
6 . Leroy Merlin Wrocław 11 -2 15
7 . Astech 11 -4 15
8 . Parker ESSC Fulanito 11 -4 14
9 . Virtual Team 11 -8 12
10 . GOJA Bianco Stars 11 -8 11
11 . Za Bezpieczny Weekend 11 -19 8
12 . Capgemini 11 -35 1
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
22.06 godz. 18:15, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
Virtual Team
Klueh
10 : 2
( 2 : 2 )
Skład: Gruca, Kleszcz, Bednarczuk, Tałan, Woźny
Skład: Kulesza, Kalisz, Padziński, Siwik, Olszewski, Siwik
14' Michał Bednarczuk
17' Michał Bednarczuk
7' Armand Siwik
8' Armand Siwik
15' Amadeusz Siwik
21' Rafał Kulesza
25' Marek Olszewski
28' Marek Olszewski
29' Marek Olszewski
30' Amadeusz Siwik
32' Amadeusz Siwik
35' Michał Padziński (Rzut karny)
36' Amadeusz Siwik
37' Michał Padziński
Zawodnik meczu: Marek Olszewski (Zszedł z boiska w wyniku kartki nominalnego goalkeepera i ta przerwa dodała mu nowych sił! Efekt?! Ustrzelił hattricka, który wprowadził wiele spokoju w poczynania Klueh, a także zanotował parę asyst.)
    vs   

Mecz kończący zmagania na Kuźnikach zostanie rozegrany... na WLB! Ekipa Marcina Żala wiele nie ryzykuje - nawet jeśli Klueh powinie się noga tragedii nie będzie. "Pingwiny" w najgorszym wypadku zakończą sezon na piątym miejscu, jeśli wygrają wyprzedzą natomiast 3M, do którego tracą dwa oczka i zmagania zakończą tuż za pudłem. Dla Virtual Teamu będzie to mecz o być albo nie być w pierwszej lidze. Aktualnie zespół Łukasza Kucajdy jest w strefie spadkowej i traci dwa punkty do ósmego Fulanito. Jeśli "Wirtualni" pokonają Klueh pozostaną na zapleczu Superligi i spuszczą do drugiej ligi "Szachownice". Remis, bądź porażka jest równoznaczna dla Virtuala ze spadkiem i utrzymaniem Fulanito.

Na mecz o utrzymanie dla Virtual Team pojawiło się zaledwie pięciu graczy w bordowych trykotach, rywale zaś przybyli w sześcioosobowym składzie. Był także wysłannik Fulanito, który z zacisniętymi kciukami dopingował Klueh - mowa o Pawle Ruminie. Jak można się domyśleć przez kłopoty kadrowe obu ekip spotkanie to było szalone i wyrównane tylko w pierwszej odsłonie. Bramki braci Siwików oraz dublet Michała Bednarczuka i do przerwy mamy remis "dwa do dwóch". Po zmianie stron żółtą kartką ukarany został Rafał Kulesza, lecz gry w "przewadze" nie byli w stanie wykorzystać "Wirtualni". Kolejne minuty to ostra strzelanina w wykonaniu Klueh, a łupem bramkowym podzieli się Marek Olszewski (autor hattricka), Amadeusz Siwik (również ustrzelił trzy oczka) oraz Michał Padziński (dwie bramki, w tym jedna z rzutu karnego).

Rezlutat ten oznacza, że ekipa Łukasza Kucajdy powraca do drugiej ligi i zapewne będzie jednym z faworytów do awansu. "Czarni" kończą zmagania na czwartej lokacie i jeśli nie będzie zawirowań ze zgłoszeniami na edycję jesienną to pozostaną na zapleczu Superligi.

 

autor: Tomasz Pondel
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: t.pondel@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Marek Olszewski (Klueh)