23.05 godz. 18:20, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Rodzaj, Bednarek, Waszczyk, Salamaga, Szestak, Graf, Gorczyca, Obara, Król
Skład: Kalisz, Padziński, Siwik, Olszewski, Deryło, Siwik, Siwik, Jędrzejewski, Kolanowski
2' Kamil Salamaga
10' Piotr Gorczyca
20' Marcin Kalisz
28' Marek Olszewski
33' Łukasz Szestak (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Armand Siwik (groźny przez cały mecz, mimo, że nie strzelił bramki zaliczył asystę i znakomicie współpracował z atakiem Klueh)

Po bardzo dobrym sezonie w lidze halowej, w której GOJA Bianco Stars świętowała nie tylko awans do 1 ligi, ale przede wszystkim zdobycie srebrnych medali, piłkarska wiosna na Kuźnikach, okazuje się dla tej drużyny bardzo trudna. Gracze Patryka Obary znajdują się w strefie spadkowej i choć tracą do bezpiecznej pozycji zaledwie jedno oczko, to łatwo o powiększenie dorobku będzie im ciężko. Zwłaszcza, że rywalem tej drużyny jest piąty w stawce Klueh, który posiada dwa oczka więcej i dwa mecze mniej rozegrał. Dawny Hectas ma jeszcze dosyć realne szanse na awans do Superligi, ale nie może sobie pozwalać na wpadki, licząc przy tym na potknięcia między innymi Fulanito i WKS-u. Jak zaprezentuje się z debiutantem? Czas pokaże!

2' (0:1) Kamil Salamaga strzela z dystansu, błąd popełnia zupełnie nieskoncentrowany na strzale bramkarz Klueh Michał Padziński i mamy pierwszego gola!
3' Amadeusz Siwik zablokowany przy próbie strzaqłu na linii pola karnego
4' "setka" Adriana Grafa, w sytuacji 1 na 1 z Armandem Siwikiem próbuje lobować, obok bramki!
6' strzał po ziemi Marka Olszewskiego, zbyt lekki by sprawić kłopot Kamilowi Bednarkowi
10' (0:2) akcja lewą stroną boiska zawodników Goja Biancos, piłkę podaje Krystian Rodzaj, przyjmuje ją Piotr Gorczyca, uderza w krótki róg bramkarza, piłka odbija sie od słupka i wpada do bramki, szybkie dwa ciosy wyprowadzone przez Goja Biancos Stars!
15' na linii pola karnego zablokowany zostaje Michał Chmielewski
18' Amadeusz Siwik w narożniku pola karnego, strzela w długi róg bramkarza, piłka minimalnie mija bramkę
20' (1:2) Arnold Siwik zagrał piłkę do Marcina Kalisza i ten tuż przed gwizdkiem oznajmiającym koniec pierwszej połowy zdobywa kontaktową bramke dla Klueh, dając tym sporą dawkę adrenaliny swoim kolegom
22' rogal w wykonaniu Amadeusza Siwika, piłka mija spojenie w odległości metra
23' Kamil Salamaga uderza sprzed pola karnego po groźnej kontrze, ten mocny strzał mija jednak słupek w nieznacznej odległości
28' (2:2) GOL! znakomita głowka marka Olszewskiego, rzut rożny wykonywał Armand Siwki, marek wyskoczył najwyżej i skierował piłkę wprost w lewe okienko bramki kamila Bednarka
30' Amadeusz Siwik z linii pola karnego uderza z pierwszej piłki, świetnie nogami broni Bednarek
31' Armand Siwik bardzo mocno strzela z 15 metrów, kolejna dobra interwencja bednarka
33' Amadeusz w kolejnej próbie, bomba z 10 metra minimalnie obok okienka
33' (3:2) GOL samobójczy, strzelał w kierunku bramki Amadeusz Siwik, piłka wybić chciał Łukasz Szestak, ale zrobił to tak niefortunnie, że skierował futbolówke do własnej bramki! co za błąd
35' z 2 metrów z znakomitej sytuacji nie trafił w bramkę Grzegorz Deryło
38' wręcz idealna sytuacja dla Klueh, Amadeusz Siwik i Marek Olszewski szli 2 na 1 z bramkarzem, piłka zaplątała sie jednak Amadeuszowi w nogach i nic z tej akcji nie wyszło
40' kol;ejna szansa Amadeusza Siwika, z 3 metrów trafia wprost w bramkarza

Emocjonujący mecz do ostatnich sekund. Od dwubramkowego prowadzenia zaczęli gracze Goja, ale wraz z upływającym czasem coraz większą przewagę osiągali zawodnicy Klueh, i to oni nie bez udziału obrońców Goja Biancos wywożą 3 pkt z Sarbonowskiej. Pechowcem meczu możemy określić Łukasza Szestaka, który samobójczym trafieniem przechylił szalę na strone Klueh. Świetne spotkanie.

autor: Paweł Kubów