10.05 godz. 19:55, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
0 : 2
( 0 : 1 )
Skład: Nosewicz, Drabicki, Dzwonek, Bembenek, Dącer, Kulka, Lewicki, Symonowicz, Łapeta, Apicionek
Skład: Puchała, Olejnik, Krzyżanowski, Darmochwał, Jakubowski, Słonecki, Piasecki, Zięcina, Kos, Dancewicz, Fronczek
7' Wojciech Symonowicz
20' Jacek Nosewicz
35' Tomasz Apicionek
Zawodnik meczu: Jacek Dzwonek (Wypracował jedną bramkę i dużo szans dla swojego zespołu.)

Mecz pomiędzy znajdującym się w dolnej części tabeli zespołami. Oba z nich potrzebują punktów, aby oddalić się od strefy spadkowej, a może i powalczyć o dobrą pozycję na koniec sezonu, albo i - kto wie - o awans. Ciężko wskazać faworyta, miejmy nadzieję, że obie ekipy są głodne punktów i spotkanie będzie zacięte.

5' Tomasz Apicionek podaje do Radosława Dącera, ale ten z 5 metrów trafia w bramkarza.
6' Krzysztof Olejnik próbuje strzałem z 15 metra zaskoczyć bramkarza, jednak piłka mija słupek.
7' (0:1) Jacek Dzwonek oddaje celny strzał do bramki, jednak zanim piłka minęła linię bramkową dobił ją Wojtek Symonowicz, któremu zaliczamy trafienie.
12' Spod własnego rogu wykonuje wrzut z autu Michał Bembenek, piłka przelatuje większość boiska, obrońcy Astechu nie reagują i Karol Lewicki prawie zdobywa gola główką. Z naciskiem na prawie.
14' Strzał rozpaczy Michała Kosa z 15 metrów nie mógł zaskoczyć Radosława Kulki.
16' Strzał Jacka Nosewicza prawie samobójem zakończył Michał Kos, na szczęście nie trafił aż tak dobrze.
16' Rzut wolny dla Astechu wykonany przez Aleksandra Darmochwała mija słupek.
17' Michał Kos oddaje mocny strzał, który odbija się od zewnętrznej strony słupka.
18' Kos dogrywa do Darmochwała na główkę, jednak piłka szybuje ponad poprzeczką.
19' Dącer podaje do Dzwonka, ten strzałem z fałsza posyła piłkę obok słupka - na posterunku Zięcina i mamy tylko róg.
20' Apicionek mocno uderza w okienko, jednak bramkarz z poświęceniem wybija.
20' Za uniemożliwienie wznowienia z autu przeciwnikom żółtą kartką przed samym końcem połowy ukarany zostaje Jacek Nosewicz.
23' Darmochwał wrzutko-strzałem z połowy nieomal zaskoczył bramkarza.
25' I jeszcze jeden strzał Olka, tym razem z narożnika pola karnego obok słupka.
27' Kos traci piłkę, do której dobiega Jacek Dzwonek, jednak strzał mija słupek.
32' Oba zespoły nie potrafią stworzyć dobrej akcji i dłuższą chwilę królują straty oraz błędy po obu stronach.
35' (0:2) Astech zaaferowany tym, czy był faul w pobliżu ich pola karnego, czy nie rozmawia z sędzia, zamiast pilnować przeciwnika, co wykorzystuje Apicionek, który strzałem z linii pola karnego trafia do bramki idealnie obok słupka.
37' Bembenek podaje do Symonowicza, a ten nie potrafił pokonać główką bramkarza z 3 metrów.

Mecz, w którym było dużo błędów, niedokładnej gry i braku zrozumienia. Ciężko wskazać lepszy zespół, ale wynik mówi sam za siebie. 3M zagrało troszeczkę skuteczniej, ale wystarczyło to, aby pokonać grający dość chaotycznie zespół Astechu. Dzięki temu zwycięstwu 3M wskakuje trochę wyżej i ma realne szanse w walce o awans.

autor: Jacek Śliz