23.04 godz. 18:20, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
4 : 2
( 1 : 2 )
Skład: Purtak, Stańczyk, Stokłosa, Łuszkiewicz, Dobrowolski, Piechaczek, Binek
Skład: Kulesza, Padziński, Siwik, Olszewski, Siwik, Kolanowski, Jędrzejewski
15' Mateusz Dobrowolski
16' Dawid Piechaczek
7' Amadeusz Siwik
29' Marcin Kolanowski
34' Marek Olszewski
37' Amadeusz Siwik
Zawodnik meczu: Amadeusz Siwik (Amadeusz otworzył wynik spotkania i go zamknął, absolutny nr 1 tego meczu)

Spotkanie zespołów 1 ligi, faworytem wydaje się być zespół Klueh, który jest dość wysoko w tabeli, ekipa Tomka Purtaka do tej pory pozostaje bez zwycięstwa. Lecz nie mają zamiaru tanio sprzedać skóry, jest 18.20 wiec zaczynamy!

Michał Stokłosa nie opanował dobrego podania w pole karne, szkoda byłbhy w czystej sytuacji
7' ((1:0) mamy pierwsze trafienie tego meczu, Szymon Jędrzejewski zagrywa do Amadeusza Siwika a ten mocnym strzałęm z lewego narożnika pola karnego pokonuje Pawła Stańczyka!
8' idealne zagranie w pole karne, tam wślizgiem piłkę próbował przecinać Siwik, ale nie doszedł do piłki
9' rzut karny dla Capgemini za faul bramkarza na napastniku, piłkę ustawia Michał Stokłosa, strzela w pracy róg bramki, prosto w ręce rzucającego się w to miejsce Armanda Siwika! Ależ go wyczuł
10' Michał Stokłosa z 10 metró strzela nad okienkiem bramki
12' idealne sytuacja strzelecka jest udziałęm Marcina Kolanowskiego, fatalnie przestrzelił, piłka przelatuje nad poprzeczką
15' (1:1) mamy wyrównanie, Mateusz Dobrowolski uderzył w bramkarza, ten odbił piłkę a Mateusz dobił swój własny strzał, konsekwencja to podstawa, poszedł za akcją i to dało pozytywny skutek!
16' (1:2) kolejna bramka Capgemini, asysta Stokłosy i do pustej bramki strzela Dawid Piechaczek
23' rzut wolny dla Klueh po zagraniu ręką, lewy narożnik pola karnego, zbyt koronkowo rozegrany i nic z tego nie wyszło
25' zablokowany przez obrońców groźny strzał Marcina Kolanowskiego z 10 metrów
29' (2:2) bomba z 20 metró odpalona przez Kolanowskiego, bramkarz mógł zachować się lepiej lecz popełnił bład, piłka wpada do siatki, asystę przy tej bramce zalicza Szymon Jędrzejewski
32' Michał Padziński zamykał akcję przy słupku, będąc w zasadzie w 100% sytuacji nie potrafił pokonać Pawła Stańczyka, który swietnie interweniuje
34' (3:2) Rafał Kulesza podaje do Marka Olszewskiego, ten huknął z linii pola karnego i Stańczyk bez szans, prowadzi Klueh
37' (4:2) zamieszanie w polu karnym, najwięcej przytomności zachowuje w tej sytuacji Amadeusz Siwik, który dobija strzał Marcina KOlanowskiego i chyba mamy zwycięzcę spotkania, czy jednak Capgemini zdoła w 3 minuty doprowadzić choć do remisu?

Przedmeczowe prognozy zdają się potwierdzać, zwycięsko z tegto spotkania mimo bardzo wyrównanej gry wychodzi zespół Klueh, oba zespoły zagrały bez zmian więc to co zdecydowało o zwycięstwie to jednak lepsze zgranie i wiecej indywidualności w ekipie Klueh. Odrobinę zawiódł AS Capgemini, Michał Stokłosa, któy zmarnował najlepszą sytuację jaką można sobie wyobrazić, czyli rzut karny, gdyby to weszło mogło być różnie a Klueh miałby utrudnione zadanie. Stało się inaczej i co by nnie mówić, zasłużone 3 pkt wywozi z Kuźnik KLUEH.

autor: Paweł Kubów