tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Almamasters 11 +51 29
2 . Becton Dickinson 11 +16 24
3 . Armia Zbawienia 11 +7 22
4 . Auto Truck 11 +8 20
5 . FC Pasibus 11 +9 18
6 . Decoking 11 +6 17
7 . XL Catlin 11 +9 14
8 . Fresenius United 11 -9 13
9 . FC ŻWiR 11 -9 12
10 . Impel 11 -12 10
11 . Victoria Czerwoni 11 -33 4
12 . Stow. Odra-Niemen 11 -43 3
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
28.06 godz. 18:40, Kuźniki, Sedzia: Tomasz Pondel
Fresenius United
Victoria Czerwoni
0 : 2
( 0 : 0 )
Skład: Pacak, Matz, Cantu, Bieś, Mahmudian, Paździorek, Vogel, Castellanos, Bartoń, Zakrzyński, Łukaszczuk, Pawuś, Bielski
Skład: Skibiński, Respondek, Buratowski, Filipczyk, Gackiewicz, Brożyna, Ławicki, Zajączkowski
30' Przemysław Paździorek
39' Gabriel Pawuś
Zawodnik meczu: Przemysław Paździorek (Dzisiaj było widać jak wiele znaczy dla drużyny, gdy przebywał na boisku Fresenius zagrażał bramce rywala. Spotkanie zakończył z golem i asystą.)
    vs    

W najlepszym wypadku Victoria Czerwoni może zakończyć sezon na dziewiątej lokacie, ale bardziej realne jest zajęcie przez nią dziesiątego miejsca. "Czerwoni" muszą jednak pokonać Freseniusa i liczyć na to, że ten kilka dni wcześniej polegnie w starciu przeciwko Decokingowi. Gracze Przemysława Paździorka łatwym przeciwnikiem nie będą i z całych sił powalczą o długowyczekiwane zwycięstwo! Jesienią w bezpośrednim pojedynku pomiędzy tymi ekipami kibice zobaczyli remis - 3:3. Czy teraz również zakończy się na podziale punktów? Czy może któraś ze stron przechyli szalę wygranej na swoją korzyść?

Pierwsza odsłona spotkania to bardzo wyrównane widowisko, w którym groźniejsze sytuacje konstruowali gracze VC, lecz nie potrafili znaleźć sposobu na dobrze dysponowanego goalkeepera rywali. Najbliżej wpisania się na listę strzelców był Tomasz Filipczyk, lecz dwukrotnie przegrał starcie z Tomaszem Pacakiem. Po stronie rywali bardzo aktywny był Przemysław Paździorek oraz Wiktor Matz, lecz ich uderzenia bez trudu bronił Ławicki.

W 30 minucie nastąpiło przełamanie w meczu - groźną kontrę rywali przerwał Bartoń, zagrał futbolówkę do Przemysława Paździorka, a ten kąsliwym strzałem z dystansu pokonał Marcina Ławickiego. Po utracie bramki oglądaliśmy zmasowane ataki w wykoaniu graczy Victorii Wrocław, które zakończone zostały... kontrą rywala i bramką zdobytą przez Gabriela Pawusia. Chwilę po tym trafieniu sędzia oznajmił koniec spotkania i trzy punkty trafiły na konto Freseniusa United.

Z przebiegu spotkania remis byłby najbardziej sprawiedliwy, lecz graczom Victorii Czerwoni zabrakło zimnej krwii i wykończenia w polu karnym rywala. Takim mogli pochwalić się Przemysław Paździorek i spółka i to oni zgarnęli komplet punktów w ostatnim meczu sezonu. Obu drużynom dziękujemy za wspólną zabawę w V edycji ligi WLB i zapraszamy do udziału w kolejnych naszych rozgrywkach.

 


autor: Tomasz Pondel
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: t.pondel@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Przemysław Paździorek (Fresenius United)