22.06 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Andrzej Janikowski
9 : 4
( 2 : 2 )
Skład: Wisiecki, Węgrzyn, Łutczak, Dubiel, Jankowski, Budzik, Dzik
Skład: Borysewicz, Hałek, Dziura, Hanc, Dzietczyk, Milewski, Morawski, Wąsala
3' Mieczysław Budzik
7' Tomasz Dubiel
27' Tomasz Dubiel
35' Tomasz Dubiel
10' Rafał Dzietczyk
10' Krzysztof Hanc
21' Rafał Dzietczyk
23' Krzysztof Hanc
26' Adrian Dziura
34' Filip Borysewicz
36' Filip Borysewicz
39' Krzysztof Hanc
40' Krzysztof Hanc
Zawodnik meczu: Krzysztof Hanc (Kapitalna postawa Krzyśka, który był nie do zatrzymania dla defensywy Impelu. Zawodnik ten strzelił cztery bramki, zanotował asystę i asystę drugiego stopnia. Wyróżnić trzeba również Filipa Borysewicza i Krzysztofa Hanca. )

Emocji zabraknąć nie powinno w starciu szóstego w tabeli Auto Trucku z ósmym - Impelem. Pierwsi mają jeszcze realne szanse na awans do drugiej ligi, ale muszą za wszelką cenę zwyciężyć z ekipą Krzysztofa Węgrzyna. Ta jednak "tanio skóry nie sprzeda" i zrobi wszystko, aby wywalczyć pierwsze zwycięstwo od trzech kolejek. Różnica punktowa między jednymi i drugimi wynosi zaledwie trzy oczka i w razie ewentualnego triumfu - "niebiescy" przegonią swojego oponenta w tabeli. Czy defensywa dowodzona przez Krzysztofa Węgrzyna znajdzie sposób na zatrzymanie bramkostrzelnego Rafała Dzietczyka i jego kompanów? Impel zagra bez ani jednej zmiany. AT po raz kolejny bez nominalnego golkipera. Między słupkami zobaczymy Artura Hałka.

3' Rafał Dzietczyk staje przed szansą na gola, ale z bliska uderza wprost w Krzysztofa Węgrzyna.
3' (0:1) - Niewykorzystana sytuacja Auto Trucku się mści. Szybki atak Impelu. Mieczysław Budzik "puszcza" sobie piłkę koło nieśmiale wychodzącego z bramki golkipera i ta wpada do pustej bramki.
7' (0:2) - Wrzutka Mateusza Jankowskiego w pole karne z autu. Tam obrońcom urywa się Tomasz Dubiel, uprzedza bramka i strzałem z główki pod poprzeczkę podwyższa prowadzenie Impelu.
8' Mocny strzał Krzysztofa Hanca z dystansu i piłkę przed siebie z trudem odbija Węgrzyn.
10' (1:2) - Piękna akcja AT, w której ich rywal został po prostu rozklepany. Filip Borysewicz zagrywa do Hanca, ten wystawia piłkę jak na tacy Dzietczykowi, a ten pakuje ją do pustej bramki.
10' (2:2) - Auto Truck idzie za ciosem a strzałem z najbliższej odległości do wyrównania doprowadza Hanc.
12' Zaskakujący strzał Borysewicza z dalszej odległości i futbolówkę po nim pewnie chwyta Węgrzyn.
13' Paweł Morawski idealnie, prostopadle zagrywa do Dzietczyka. Ten staje oko w oko z bramkarzem i przegrywa ten pojedynek!
19' Szybki kontratak Auto Trucku. Borysewicz mija obrońcę i zagrywa na przeciległe skrzydło do Hanca, ten płasko wrzuca piłkę w pole karne. Tam strzał oddaje Dzietczyk, ale zostaje w ostatniej chwili zablokowany przez jednego z obrońców Impelu. Będziemy mieli tylko rzut rożny.
20' Koniec pierwszej połowy
21' (3:2) - Solowa akcja Dzietczyka, który jak na zwolnionym tempie mija trzech obronców, wpada z piłką w pole karne i oddaje mocny strzał obok wychodzącego z bramki Węgrzyna.
23' (4:2) - Piotr Wąsala z rzutu rożnego zagrywa na przedpole do Hanca, a ten płaskim strzałem z prawej nogi, przy dalszym słupku pokonuje Węgrzyna.
25' Krótko rozegrany rzut rożny przez "żółych". Wąsala-Morawski-Wąsala i strzał tego ostatniego na słupek czujnie zbija Węgrzyn.
26' (5:2) - Adrian Dziura mając trochę miejsca przed pole karnym przeciwnika, decyduje się na uderzenie, po którym futbolówka wpada do siatki tuż przy krótszym słupku bramki strzeżonej przez Węgrzyna.
27' (5:3) - Szybka kontra Impelu. Dubiel długo się nie zastanawia i oddaje strzał sprzed pola karnego, który po lekkim rykoszecie od obroncy wpada do siatki obok starajacego się interweniować golkipera.
29' Dubiel z rzutu wolnego zagrywa na lewą stronę do Wisieckiego, a ten oddaje strzał, po którym futbolówka zatrzymuje się tylko i wyłącznie na słupku!
30' Borysewicz idealnym podaniem odnajduje w polu karnym Dzietczyka, a ten z bliska nie jest w stanie pokonać ofiarnie interweniującego Węgrzyna.
31' Dubiel dobrze podaje piłkę do Jakuba Dzika, a ten mając przed sobą tylko bramkarza - uderza płasko - tuż obok bramki.
34' (6:3) - Hanc w pole karne zagrywa do Wąsali, ten piętką zgrywa jeszcze do lepiej ustawionego Borysewicza, który umieszcza futbolówkę w pustej bramce.
35' (6:4) - Dubiel wykorzystuje nienajlepsze zachowanie bramkarza i strzałem z pola karnego kompletuje hattricka.
35' Zmiana między słupkami w Auto Trucku. Wąsala wchodzi na bramkę, Hałek z niej schodzi.
36' (7:4) - Mocny strzał Borysewicza, piłka przełamuje ręce Węgrzynowi i znajduje drogę do siatki.
37' Przed szansą na skompletowanie hattricka staje Hanc, ale jego strzał  pole karne bliskiej odległości instynktownie broni Węgrzyn.
39' (8:4) - Centrzostrzał Hanca w pole karne. Tam bramkarza swoją obecnością myli Dzietczyk i piłka po interwencji golkipera wpada do sieci tuż przy słupku. Bramkę jednak zaliczamy Hancowi, po to on celnie strzelał na bramkę.
39' Morawski wrzuca piłkę w pole karne z prawej strony, a tam z najbliższej odległości do bramki nie trafia Dzietczyk przenosząc futbolówkę nad poprzeczką!
40' (9:4) - Morawski rorzuca futbolówkę na prawej strony w pole karne. Tam do niej dopada Hanc i potężnym uderzeniem z pierwszej piłki umieszcza ją tuż pod poprzeczką!
40' Koniec spotkania

Tylko pierwsza połowa była dosyć wyrównana, ponieważ jeszcze wtedy siły mieli grający bez ani jednej zmiany, gracze Impelu. W drugiej odsłonie na boisku istniał już tylko i wyłącznie Auto Truck, który wypunktował swojego przeciwnika i odnosząc wysokie zwycięstwo włącza się o walki o awans do drugiej ligi. Impel z kolei raczej zakończy grania w dolnej połowie tabeli. O zwycięstwo na koniec sezonu team Krzysztofa Węgrzyna zagra z Bectonem Dickinsonem. Auto Truck natomiast zmierzy się z Pasibusem.