20.06 godz. 19:10, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
( 1 : 0 )
Skład: Pacak, Cantu, Paździorek, Vogel, Castellanos, Bartoń, Zakrzyński, Łukaszczuk, Tarkowski
Skład: Wyrzykowski, Kubus, Slami, Antoniszyn, Huber, Gegia, Kemgne
17' Ilyas Slami
33' Michał Antoniszyn
Zawodnik meczu: Michał Antoniszyn (Przez całe spotkanie harował w ofensywie BD, co udało się udokumentować zdobyciem bramki! Na wyróżnienie zasługuje również Tomasz Pacak.)

Bardzo blisko powrotu do drugiej ligi jest Becton Dickinson, który aby nie oglądać się na innych - potrzebuje uzbierać jeszcze cztery punkty. Grając z będącym w kryzysie Freseniusem - drużyna Wojciecha Kuca będzie faworytem i każdy inny rezultat - niż zwycięstwo spadkowicza będzie traktowane jako niespodziankę. Gracze Przemysława Paździorka od trzeciej kolejki - w kolejnych pięciu meczach - zanotowali aż pięć porażek i trudno będzie im o przełamanie z będącym w dobrej formie przeciwnikiem. Nie mogą jednak łatwo się poddawać, bo w piłce nożnej jeszcze nigdy nie przypisano nikomu punktów przed pierwszym gwizdkiem. Czy defensywie "Dzików" uda się zatrzymać ofensywny duet BD - Michał Antoniszyn-Ilyas Slami, który razem strzelił więcej bramek niż cały Fresenius?

1' Team "BD" gołą siódemką, rywale z dwoma zmiennikami.
5' Jak narazie na boisku zbyt wiele się nie dzieje, bowiem upał przeszkadza obu ekipą w stworzeniu klarownej sytuacji.
7' Michał Antoniszyn mija dwóch rywali i przegrywa starcie z Tomaszem Pacakiem.
9' Niewiele zabrakło, aby Kemgne wpisał się na listę strzelców, lecz jego próba minimalnie minęła słupek bramki Fresenius United.
11' Na rzut rożny kąśliwy strzał Antoniszyna odbija Pacak.
14' Na słupku zatrzymuje się mocna próba Michała Anotniszyna.
17' GOL! (1-0) - W pole karne piłkę centruje Oliwer Kubus, a tam strzałem z woleja bramkarza zaskakuje Ilyas Slami.
20' Koniec pierwszej połowy
22' Dobre podanie Ilyasa Slamiego do Achile F.Kemgne, lecz ten nie dokłada nogi i mamy aut bramkowy dla "Biało-niebieskich".
24' Dłużej przy piłce utrzymują się gracze Bectona, lecz nie potrafią sforsować defensywy rywala.
28' Marcin Bartoń zagrywa w pole karne do niepilnowanego Castellanosa, a ten nie trafia w futbolówkę i nie mamy bramki wyrównującej.
30' Na boisku z bólu zwija się Achile F.Kemgne i do końca spotkania będzie grać z urazem.
33' GOL! (2-0) - Krosowe podanie Tomasza Hubera do Michała Antoniszyna, a ten po przyjęciu futbolówki na klatkę piersiową uderza na bramkę i piłka po słupku wpada do siatki!
35' Starcie sam na sam z bramkarzem przegrywa Oliwier Kubus.
38' Przemysław Paździorek zagrywa na wolne pole do Tomasza Zakrzyńskiego, ten uderza ile sił i futbolówka trafia w słupek!
40' Koniec spotkania

Zwycięstwo Bectona Dickinsona sprawia, że są oni pewni awansu do drugiej ligi WLB! Ekipa Tomasza Hubera nie tylko liczy na awans, lecz także na srebrne medale, lecz aby tak się stało należy pokonać Impel lub liczyć na potknięcia rywali. Po dość dobrym początku sezonu "Dziki" "spuściły" z tonu i walczą o wyjście ze strefy spadkowej. Ich kolejnym rywalem będzie Decoking i jeśli "Biało-niebiescy" chcą udanie zakończyć sezon to muszą to spotkanie wygrać.