06.06 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Adam Rynkowski
( 1 : 2 )
Skład: Wielgus, Chabier, Osowski, Uchański, Kicman, Barski, Stefańczyk, Andruszewski, Struski, Chrupa, Kuchta
Skład: Wisiecki, Węgrzyn, Łutczak, Dubiel, Jankowski, Budzik, Nawrocki, Podsiadły
4' Michał Chrupa
17' Sebastian Kuchta
28' Paweł Struski
33' Arkadiusz Barski
36' Michał Chrupa
2' Mieczysław Budzik
24' Tomasz Dubiel
Zawodnik meczu: Sebastian Kuchta (Sebastian udanie kreował grę swojej drużyny i ogólnie odznaczał się dużą aktywnością. Zawodnik AZ-u strzelił gola i zanotował dwie asysty. Wyróżnić trzeba również Michała Chrupę i Krzysztofa Węgrzyna. )

Wiceliderem trzeciej ligi jest Armia Zbawienia, która szanse na mistrzostwo posiada, ale bardziej niż triumf na najniższym szczeblu rozgrywek, liczy na powrót do ligi drugiej po półrocznym rozbracie. Do tego potrzebny jest niewątpliwie triumf z niewygodnym przeciwnikiem, którym jest Impel. Ten znajduje się w środku stawki i jeżeli chce powalczyć jeszcze o najwyższe cele, to musi ograć zawodników Rafała Osowskiego. Ci w ostatnim czasie prezentują dobrą formę i w trzech ostatnich grach - uzbierali siedem oczek. Teraz pokuszą się o kolejne, ale uda im się takowe wywalczyć? Czy może to Krzysztof Węgrzyn i jego koledzy z defensywy zespół dowodzony przez lidera klasyfikacji strzelców, bramkostrzelnego Arkadiusza Barskiego?

2' (1:0) - Mocny początek Impelu. Z rzutu rożnego w pole karne piłkę zagrywa Tomasz Dubiel.
3' Strzał Mateusza Stefańczyka i piłkę przed siebie odbija Krzysztof Węgrzyn.
4' (1:1) - Po chwili niebezpieczeństwo nie ustaje i w polu karnym jesteśmy świadkami istnego "ping-ponga", po którym piłkę do siatki pakuje Michał Chrupa!
7' Techniczny strzał Sebastiana Kuchty zaa pola karnego i czujnie pilkę do boku odbija Węgrzyn.
9' Ostra centra Szymona Kicmana z autu i w ekwilibrystyczny sposób Węgrzyn przenosi futbolówkę poza światło bramki. Będziemy mieli rzut rożny.
11' Strzał Mateusza Jankowskiego z pola karnego i piłka po rykoszecie od obrońcy przelatuje tuż obok słupka.
17' (1:2) - Rafał Osowski prostopadle zagrywa w pole karne do Kuchty, a ten płaskim strzałem przy słupku zaskakuje Węgrzyna.
18' Szarża Budzika środkiem boiska, w której gracz Impelu mija czterech rywali i w ostatniej chwili jego strzał ofiarnie blokuje Łukasz Andruszewski.
18' W odpowiedzi strzał Chrupy i piłkę do boku czujnie zbija Węgrzyn.
19' Uderzenie Andruszewskiego z najbliższej odległości i ofiarnie po nim interweniuje bramkarz.
20' Koniec pierwszej połowy
23' Andruszewskiego strzał po ziemi z dystansu i piłkę nogami przed siebie odbija Węgrzyn.
23' Po uderzeniu Andrzeja Podsiadłego kapitalnie interweniuje Wielgus, który paruje piłkę na poprzeczkę! Tak więc zamiast gola będziemy mieli tylko rzut rożny.
24' (2:2) - Po zgraniu Podsiadłego do piłki dopada Dubiel i strzałem po ziemi, przy słupku znajduje sposób na pokonanie Wielgusa.
25' Centra Kicmana w pole karne i piłkę na rzut rożny kapitalnie przenosi Węgrzyn.
28' (2:3) - Chrupa zagrywa na prawe skrzydło do Pawła Struskiego, a ten strzałem z woleja przy krótszym słupku pokonuje Węgrzyna!
33' (2:4) - Kuchta prostopadle podaje w pole karne do Barskiego, a ten mając przed sobą tylko bramkarza, płaskim strzałem przy dalszym słupku go pokonuje!
35' Chrupa huknął jak z armaty i piłkę z trudem do boku odbija bramkarz!
36' Chrupa fauluje Jankowskiego i zostaje ukarany żółtą kartką.
40' Rzut karny po zagraniu piłki ręką przez jednego z obrońców Impelu. Do jego wykonania podchodzi Wielgus i przegrywa pojedynek z Węgrzynem.
40' Koniec spotkania

Grający w dość okrojonym składzie Impel postawił trudne warunki Armii Zbawienia, ale nie udało mu się ugrać chociażby jednego punktu. Zespół Rafała Osowskiego wygrał po raz kolejny w tym sezonie, umocnił się na drugiej lokacie w stawce i jest już niemalże pewny powrotu do drugiej ligi. O następne trzy punkty do swojego dorobku - "pomarańczowi" powalczą z Pasibusem, natomiast Impel "stanie w szranki" z Auto Truckiem.