29.05 godz. 19:10, Skwierzyńska, Sedzia: Andrzej Janikowski
Skład: Cielecki, Szawłowski, Mormul, Kubik, Czelej, Ratajczak, Fiet, Płoński, Otoliński, Nojek, Cebula
Skład: Sochański, Baka, Pudlis, Branicki, Woźny, Matysik, Jaskulski, Krzyszkowski, Piranjani, Sojka
14' Dariusz Sojka
18' Dariusz Sojka
26' Dawid Pudlis
30' Łukasz Sochański
31' Łukasz Sochański
Zawodnik meczu: Dariusz Sojka (Darek był motorem napędowym swojej drużyny. Gracz ten stwarzał największe zagrożenie pod bramką Odry. Mecz zakończył z dwoma golami i asystą. Wyróżnić należy także Łukasza Sochańskiego. )

W trzeciej lidze nie najgorzej radzi sobie XL Catlin, który co prawda znajduje się tuż nad strefą oznaczoną kolorem czerwonym, to jednak potrafi grać w piłkę i sprawiać problemy nawet kandydatom do awansu. Team Łukasza Sochańskiego do tej pory pokonał Auto Truck i remisował z takimi ekipami jak Pasibus, Becton Dickinson, Impel oraz Almamasters. Grając ze Stowarzyszeniem Odra-Niemen - XLC będzie faworytem i jeżeli nie zdobędzie kompletu punktów, to będzie to nielada zaskoczenie. Drużyna Dominika Rozpędowskiego w ostatnim czasie radzi sobie coraz lepiej i co prawda ma w dorobku zaledwie trzy oczka i jeżeli stanie na wyżynach swoich umiejętności, to będzie w stanie zaskoczyć Catlina. Jesienią w bezpośrednim pojedynku kibice ujrzeli remis 2:2. Jak będzie tym razem? Przekonamy się! Odra zagra po raz kolejny bez Dominika Rozpędowskiego. W bramce zobaczymy debiutanta - Marcina Cebulę.

1-7' Okres mało porywającej gry, w którym nie wiele się wydarzyło.
8' Dariusz Sojka stara się przelobować wysuniętego na przedpolu golkipera, ale jego strzał przelatuje obok bramki.
10' Sojki strzał z rzutu wolnego zamienia się w podanie do Łukasza Sochańskiego, który zbliska przenosi futbolówkę nad poprzeczką!
12' Kąśliwe uderzenie Dawida Pudlisa niemalże z połowy boiska i nogami futbolówkę przed siebie odbija Marcin Cebula.
14' (1:0) - Techniczny strzał Sojki z rzutu wolnego i piłka po interwencji bramkarza wpada do siatki.
16' Uderzenie Damiana Fieta zaa pola karnego i futbolówkę pewnie chwyta Marek Woźny.
17' (2:0) - Sojka z łatwością mija dwójkę obrońców, wpada z piłką w pole karne i strzałem przy krótszym słupku pokonuje Cebulę.
18' Michał Ratajczak zaa pola karnego strzela - nad poprzeczką!
20' Koniec pierwszej połowy
21' Uderzenie Szymona Płońskiego z połowy boiska przelatuje obok bramki XL Catlin.
26' (3:0) - Pudlis wykorzystuje dalekie wyjscie bramkarza poza własne pole karne i strzałem z dystansu pakuje piłkę do siatki.
28' Bartosz Kubik z lewej strony, z powietrza stara się zaskoczyć bramkarza, ale ten pewnie łapie futbolówkę.
30' Sojka mając miejce i czas na prawej stronie - oddaje strzał, który mija bramkę Stowarzyszenia.
30' (4:0) - Sojka w tempo zagrywa do Sochańskiego, a ten staje w sytuacji sam na sam z bramkarzem i uderzeniem przy krótszym - go pokonuje.
31' (5:0) - Kolejny skuteczny atak XL Catlin i prowadzenie swojej drużyny podwyższa Sochański.
35' Strzał Sojki z prawej strony przelatuje obok bramki.
40' Koniec spotkania

Pewne zwycięstwo XL Catlin pozwoliło tej drużynie awansować na siódme miejsce w tabeli. Sprawiło również, że ekipa Łukasza Sochańskiego ma jeszcze teoretyczne szanse na awans do drugiej ligi. Stowarzyszenie Odra-Niemen znowu zeszło z boiska pokonane i ciągle z trzema oczkami w dorobku zajmuje przedostatnie miejsce w stawce, które jednak będzie niezmiernie trudno utrzymać. Następne pary meczowe obu tych ekip to: Stowarzyszenie Odra-Niemen - Victoria Czerwoni oraz Decoking - XL Catlin.