24.05 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
2 : 2
( 0 : 1 )
Skład: Jasiński, Respondek, Buratowski, Toczek, Gackiewicz, Brożyna, Ławicki, Matkowski, Gryglewicz
Skład: Wisiecki, Węgrzyn, Smolarczyk, Koryciński, Dubiel, Jankowski, Budzik, Dzik, Nawrocki, Podsiadły
15' Jakub Dzik (Gol samobójczy)
23' Marcin Brożyna
25' Roman Wisiecki
26' Jakub Dzik
Zawodnik meczu: Krzysztof Węgrzyn (Krzysztof pokazał dziś wielkie serce do gry, wielokrotnie udanie interweniował w dość beznadziejnych sytuacjach. )

O premierowe trzy punkty w sezonie i opuszczenie ostatniego miejsca w tabeli powalczy Victoria Czerwoni. Drużyna ta jesienią walczyła o awans do drugiej ligi, a teraz w ogóle nie przypomina tego grającego z polotem zespołu. Co prawda można powiedzieć, że w ostatnich pojedynkach "czerwonym" brakuje szczęścia, czego dowodem są minimalne porażki z Bectonem Dickinsonem i ŻWiR-em, ale nie można zapomnieć, że bardzo słabo radzą sobie w ofensywie i defensywie. W ich szeregach nie ma lidera z prawdziwego zdarzenia, którym w poprzednim sezonie był Marcin Brożyna. Grając z Impelem - podopieczni Tomasza Skibińskiego muszą wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, bo ich przeciwnik jest w gazie i nie tylko walczy o awans, ale przede wszystkim cieszy się serią trzech zwycięstw z rzędu. Czy "niebiescy" ją podtrzymają? Czy może będziemy świadkami sensacji i przełamania VC?

4' W pierwszych minutach spotania wiało nudą, aż w końcu coś się chyba ruszy, na placu gry pojawia się Marta Toczek, mamy nadzieje że niechlubna passa 5 spotkań bez strzelonej bramki pęknie jak bańka mydlana, dodając jeszcze poprzedni sezon to ta passa zwiększa się do 7 meczów, podobną statystyką może pochwalić się Łukasz Zwoliński z Śląska Wrocław który również grzeszy skutecznością, a w tym sezonie również na jego koncie widnieje okrągłe zero. MARTA DO BOJU !!!
7' Ławicki na posterunku, pewnie broni uderzenie napastnika rywali.
10' Niewykorzystana okazje drużyny Impel, Ławicki broni uderzenie Dubiela.
12' Victoria wciąż bez gola, a kibice głośno krzyczą...MARTA NA BOISKO !!! Czekamy na ponowne jej wejście.
15' (0:1) - Victoria obejmuje prowadzenie, zagrana piłka w pole karne rywali, pod naciskiem Toczek błąd popełnia Dzik, niefortunie pakuje piłkę do własnej bramki.
17' Na wysokości zadania stanął teraz Węgrzyn, pewnie broni uderzenie zawodnika Victorii.
18' Bardzo blisko pokonania własnego bramkarza był Buratowski, na szczeście piłka wyszła na rzut rożny, gdyby to wpadło to w samobójach byłby remis.
22' Brożyna dobrze odnalazł w polu karnym Jasińskiego, ten uderza z ostrego kąta, Węgrzyn pewnie broni.
23' (0:2) - Indywidualna akcja Brożyny zakończyła się pewnym strzałem do siatki rywali.
24' Niewiele brakował aby Marta Toczek zdobyła dziś swoją premierową bramkę w tym sezonie, zbyt mocno podkręciła piłkę i ta wyszła poza pole gry.
25' (1:2) - Bramka kontaktowa dla Impelu, nadzieje na korzystny wynik daje Roman Wisiecki. Daleko posłana piłka za linię obroców, golkiper był bez szans.
26' (2:2) - Wszystko rozpoczyna się od nowa, Podsiadły zagrywa piętką do Dzika a ten z najbliższej odległości pokonuje Ławickiego.
29' Z rzutu rożnego niecelnie uderza Jasiński.
31' Groźny strzał z dystansu oddał Wisiecki, futbolówka przeleciała obok słupka.
33' Michał Gackiewicz łapie się za głowę i nie wierzy jak on tego nie trafił, jedym słowem zj...całą akcję !
36' Dobra akcja Brożyny z Matkowskim, ten drugi zamiast zagrać Marcinowi do pustaka zdecydował się na strzał, trafił prosto w bramkarza.
38' Zamieszanie w polu karnym Impelu, zawodnicy Victori pokazują dziś swoją nieudolność w ataku, jak oni tego nie strzelili. Dobijali piłkę z pięć razy !

Victoria Czerwoni wywalczyła pierwszy punkt w tym sezonie, w końcu coś się ruszyło, nas jedynie martwi słaba skuteczność Marty Toczek, liczba meczu bez strzelonej bramki wzrosła do ośmiu, może już w najbliższym meczu z Pasibusem nastąpi przełamanie ??? Mocno w to wierzymy. Impel wrócił z dalekiej podróży już było bardzo blisko sensacji i straty punktów. W kolejnym meczu ekipa dowodzona przez Węgrzyna zagra z  Almamasters.