24.05 godz. 19:10, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Rozpędowski, Cielecki, Szawłowski, Kubik, Czerwiec, Ratajczak, Płoński, Nojek, Zagórny
Skład: Bryła, Sikora, Zawadzki, Ogonowski, Kuziomko, Sokół, Kądziołka, Chomik, Sypin
14' Sebastian Bryła
17' Michał Kuziomko
22' Michał Sokół
37' Michał Sokół
Zawodnik meczu: Dominik Rozpędowski (Dominik już nie raz udowodnił że należy do ścisłej czołówki najlepszych bramkarzy, tym razem znowu stanął na wysokości zadania i bronił wyśmienicie, gdyby nie on wynik byłby dużo, dużo wyższy. )

Ze strefy premiowanej awansem wyskoczył FC Pasibus, który przedostatnio przegrał z Impelem, a poprzednie spotkanie bezbramkowo zremisował z XL Catlin. Nie traci jednak nadziei na awans do drugiej ligi, ale żeby taki wywalczyć - nie może już więcej głupio tracić punktów. Ze Stowarzyszeniem Odra-Niemen "Włoskie Pastuchy" mają obowiązek wygrać, ale na pewno nie czeka ich łatwa przeprawa. Gracze Dominika Rozpędowskiego nie tak dawno cieszyli się z premierowej wygranej w sezonie i z każdym kolejnym meczem radzą sobie corazj lepiej.

2' Szybkie wznowie piłki z autu przez Kuziomko, piłkę przejmuje Chomik, pociągnął z futbolówką kilka metrów po czym zagrał do niepilnowanego Bryły, Sebastian wpadł w pole karne i oddał celny strzał na bramkę, na posterunku był jednak Rozpędowski.
4' Sporo pracy od początku spotkania ma Rozpędowski, tym razem popisał się fantastyczną paradą, z wielkim trudem wybił piłkę na rzut rożny po strzale z rzutu wolnego wykonywanego przez Sebastiana Bryłę.
6' Prostopadłe podanie z głębi pola do Sokoła, napastnik Pasibusa staje oko w oko z Rozpędowski i nikogo to nie dziwi że przegrywa ten pojedynek, Dominik od początku spotkania prezentuje wyborną formę.
8' Pasibus nie potrafił wykorzystać błędu w defensywie Bartosza Cieleckiego, po wrzutce z boczego sektora boiska niecelnie główkował Sokół.
10' Sędzia Pondel stosuje korzyść, niestety Płoński nie potrafił tego wykorzystać, przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Pasibusa.
12' Udany powrót do obrony Kądziołki, wywalczył piłkę po czym zainicjował szybki atak, kolega z zespołu nie potrafi wykorzystać dobrego podania Bartka.
13' Za faul żółtą kartką został ukarany Sebastian Bryła
16' Niefortune wznowie piłki z autu przez Ogonowskiego, futbolówkę przechwycił Nojek, bez namysłu zawodnik Odry zdecydował się na strzał, pomylił się minimalnie.
17' (1:0) - Rozpędowski pokonany, Dominik był bez szans, bramkę zdobył Kuziomko, Michał fetuje zdobycie bramki niczym Robert Lewandowski, piłka umieszczona została pod koszulką a kciuk wylądował w ustach, to oznacza że ktoś spodziewa się dziecka...Wielkie Gratulacje od załogi Wrocbal !
19 Pewnie broni bramkarz Pasibusa uderzenia z głowy Jakuba Zagórnego.
22' (2:0) - Rozklepana defensywa Odry, piłkę po pustej bramki na wślizgu pakuje Sokół, asystę zalicza Marcin Sikora.
25' Gdyby nie postawa Rozpędowskiego bramek byłoby już kilka, Dominik wygrywa pojedynek z Sokołem.
27' Pasibus przejął całkowitą kontrolę nad tym spotkaniem, kwestią czasu są kolejne bramki, powoli widać że golkiper Odry również traci ochotę do gry, drużyna nie pomaga.
30' Fatalną skuteczność ma dziś Sokół, która to już dziś okazja zmarnowana przez napastnika Pasibusa.
32' Groźny strzał Sokoła broni Rozpędowski.
34' Odra cały czas się broni, w sumie to broni Rozpędowski, Dominik robi co może aby z honorem pożegnać ten fatalny dla nich mecz.
37' (3:0) - Defensywa Odry pękła po raz trzeci, sposób na bramkarza Odry znalazł w końcu Sokół.
39' Bardzo bliski strzelenia trzeciej bramki był Sokół, brak dziś słów, ileż sytuacji zmarnował w tym meczu napastnik Pasibusa.

Dziś swoje show miał Rozpędowski, dwoił się i troił aby nie stracić bramki, niestety koledzy z zespółu mu nie pomagali, gdyby każdy był tak mocno zaangażowany jak Dominik wyniki byłyby zdecydowanie lepsze. Pasibus dzięki tej wygranej łapie tlen i ponownie bierze udział w walce o awans, ich kolejnym rywalem będzie ostania w tabeli Victoria Czerwoni, Odra powalczy o punkty z XL Catlin

Dominik Rozpędowski (Stowarzyszenie Odra-Niemen)