24.05 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
2 : 2
( 1 : 1 )
Skład: Sochański, Pudlis, Branicki, Matysik, Grelich, Jaskulski, Piranjani, Sojka
Skład: Wyrzykowski, Kubus, Kuc, Slami, Antoniszyn, Huber, de Matteo, Frąckiewicz, Gegia, Kemgne, Michalak
19' Wojciech Wyrzykowski (Gol samobójczy)
25' Dariusz Sojka (Rzut karny)
19' Paweł Frąckiewicz
32' Ilyas Slami
Zawodnik meczu: Ilyas Slami (Bardzo ciężko wskazać najlepszego gracza tego meczu, ponieważ żaden z zawodników nie wyróżnił się niczym szczególnym. Wybór pada na strzelca bramki, która dała remis.)

W najniższej klasie rozgrywkowej odkuć się po ubiegłotygodniowej, dość zaskakującej porażce z Auto Truckiem, będzie chciał Becton Dickinson, który "skrzyżuje rękawice" ze znajdującym się w strefie zaznaczonej kolorem czerwonym - XL Catlin. Faworytem tego pojedynku będzie zespół Wojciecha Kuca, który nie zamierza się poddawać i z całych sił walczyć będzie o awans do wyższej ligi. Nie może jednak zlekceważyć swojego niżej usytuowanego przeciwnika, bo ten przecież przegrał zaledwie dwa spotkania tej wiosny i napsuł krwi takim drużynom jak Almamasters, Pasibus czy Armia Zbawienia. Czy teraz znowu XLC sprawi problemy potentatowi? Czy jednak zostanie przez niego pokonany?

1' Bez nominalnego goalkeepera muszą sobie radzić gracze XL Catlin - między słupkami oglądać będziemy Tomasza Grelicha.
3' Wprost w bramkarza uderza Michał Antoniszyn.
5' W odpowiedzi także refleks goalkeepera BD sprawdza Konrad Matysik i tutaj również dobrą interwencją popisuje się bramkarz.
8' Wrzutka Tomasza Hubera wprost na głowę Wojciecha Kuca, a ten uderza tak, że bez trudu futbolówkę broni Tomasz Grelich.
10' Obok bramki przelatuje kąśliwy strzał Łukasza Sochańskiego.
13' Piranjani świetnym podaniem obsługuje Łukasza Sochańskiego, a ten uderza tuż obok bramki.
15' Mamy pierwszą bramkę w tym spotkaniu! Gola zdobywa Paweł Frąckiewicz, lecz sędzia tej bramki nie uznaje, bowiem przed strzałem gracz BD przyjął futbolówkę ręką!
19' GOL! (0-1) - Po rzucie rożnym piłkę głową do własnej bramki kieruje Wojciech Wykrzykowski.
19' GOL! (1-1) - Błyskawiczna odpowiedź ekipy BD i znowu mamy remis! Paweł Frąckiewicz wykorzystuje brak zrozumienia między bramkarzem, a obrońcą i pakuje piłkę do bramki!
25' Angelo Vito De Matteo powala w polu karnym Marina Piranjaniego i sędzia wskazuje na wapno!
25' GOL! (1-2) - Do "jedenastki" podchodzi Dariusz Sojka i pewnym strzałem nie daje najmniejszych szans Radio Gegi!
28' Pewna interwencja Tomasza Grelicha po mocnym strzale sprzed pola karnego Slamiego.
32' GOL! (2-2) - Precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego do wyrównania doprowadza Ilyas Slami!
35' Oliwer Kubus podaje do Michała Antoniszyna, ten uderza na bramkę i futbolówkę na rzut rożny odbija Grelich!

Z przebiegu spotkania żadna z drużyn nie zasłużyła na zgarnięcie kompletu punktów, dlatego obie winny być zadowolone z podziału punktów. Kolejnym rywalem "BD" będzie Decoking, natomiast "XL" zmierzy się z teamem Dominka Rozpędowskiego - Odrą Niemen.