19.05 godz. 18:15, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
0 : 2
( 0 : 1 )
Skład: Wisiecki, Węgrzyn, Łutczak, Smolarczyk, Koryciński, Dubiel, Jankowski, Budzik, Dzik, Nawrocki, Podsiadły, Rudnicki
Skład: Cielecki, Szawłowski, Mormul, Kubik, Czelej, Czerwiec, Ratajczak, Nojek, Zagórny, Wołyniec
19' Mieczysław Budzik
26' Łukasz Smolarczyk
29' Jakub Rudnicki
21' Tomasz Czelej
Zawodnik meczu: Łukasz Smolarczyk (Łukasz był motorem napędowym swojej drużyny i to on stwarzał największe zagrożenie pod bramką Odry. Spotkanie z tą drużyną zakończył zdobyciem jednego gola. Wyróżnić można jeszcze obu bramkarzy. )

Na fali wznoszącej jest Impel, który w trzech ostatnich meczach uzbierał aż siedem punktów i jeżeli podtrzyma formę, to włączy się do realnej walki o awans. Na chwilę obecną zawodnicy Krzysztofa Węgrzyna tracą zaledwie dwa oczka do strefy premiowanej awansem i niezbędna jest dla nich wygrana z przedostatnim w tabeli Stowarzyszeniem Odra-Niemen. Te w ubiegły czwartek cieszyło się nie tylko z premierowych punktów w sezonie, ale także z pierwszego zwycięstwa, które pozwoliło wydostać się z ostatniego miejsca w tabeli i wskoczyć przed Victorię Czerwoni. Gracze Dominika Rozpędowskiego nie są bez szans grając z Impelem, ale muszą wznieść się na wyżyny umiejętności i być tak efektywnym jak w starciu z Freseniusem. Czy to im się uda? Czy może "niebiescy" znowu, po raz czwarty z rzędu zapunktują, robiąc kolejny kroczek w kierunku awansu do drugiej ligi? Odra zagra dzisiaj bez swojego kapitana, a zarazem lidera i bramkarza - Dominika Rozpędowskiego. W jego miejsce ujrzymy debiutanta - Wojciecha Wołyńca.

4' Łukasz Smolarczyk oddaje strzał, który ofiarnie swoim ciałem blokuje jeden z obrońców Odry. Po chwili futbolówka wraca jednak pod nogi Łukasza i mamy dobitkę jego autorstwa. Niestety niecelną - obok słupka.
8' Jakub Zagórny w łatwy sposób mija obrońcę i strzela na bramkę, tak, że Krzysztof Węgrzyn bez większych problemów chwyta piłkę.
10' Bartosz Kubik staje oko w oko z Węgrzynem, ale...fatalnie pudłuje i trafia w piłkołap za bramką Impelu! To powinien być gol dla Stowarzyszenia!
13' Smolarczyk wymienił kilka krótkich podań z jednym z kolegów i mając przed sobą bramkarza - uderza wprost w niego!
15' Smolarczyk mając miejsce i czas przed polem karnym, decyduje się na uderzenie, które na rzut rożny świetnie zbija Wojciech Wołyniec.
18' Kubik na lewym skrzydle mija jednego z obrońców i oddaje strzał, po którym piłka nieznacznie mija bramkę przeciwników.
19' (0:1) - Nieporozumienie pomiędzy bramkarzem i obrońcami Odry i korzysta z niego Mieczysław Budzik, który w zamieszaniu pod bramką, strzałem z najbliższej odległości pakuje futbolówkę w sieci. Mamy otwarcie wyniku!
21' Kąśliwe uderzenie Michała Ratajczaka z dystansu i piłkę z trudem na rzut rożny zbija Węgrzyn.
21' Źle rzut rożny wykonali zawodnicy Odry i narazili się na kontrę. Tą w zarodku zniweczył Tomasz Czelej, ale zrobił to w sposób nie przepisowy. Po prostu dopuścił się faulu taktycznego i został ukarany żółtą kartką.
26' (0:2) - Solowa akcja Smolarczyka, który wpada z piłką w pole karne i widząc wychodzącego z bramki golkipera, precyzyjnym, mocnym strzałem przy dalszym słupku go pokonuje!
27' Strzał, a raczej dośrodkowanie Krzysztofa Nawrockiego z prawej strony boiska i piłkę dość pewnie Wołyniec chwyta w ręce.
28' Smolarczyk w tempo zagrywa do Nawrockiego, a strzał tego drugiego nieznacznie mija słupek bramki przeciwników.
28' Kubik do Ratajczaka. Ten podaje jeszcze do grającego z numerem "9" - Szymona Płońskiego, który finalizuje akcje strzałem sprzed pola karnego - obok bramki.
29' Zamieszanie pod polem karnym Odry. Roman Wisiecki zgrywa futbolówkę do niekrytego pod bramką Mateusza Jankowskiego, a ten...nie potrafi skierować jej do "pustaka", ponieważ uderza wysoko nad poprzeczką! Mateusz jest więc autorem, może nie "pudła" sezonu, ale przynajmniej "pudła" kolejki.
29' Błąd zmiany w ekipie Impelu i ukarany żółtym kartonikiem zostaje Jakub Rudnicki.
32' Złe rozegranie piłki przez obrońców "niebieskich". Piłkę przejmuje Kubik, staje oko w oko z Węgrzynem i...przegrywa ten pojedynek! Po chwili futbolówka pod jego nogi wraca, ale dobitka jest już niecelna.
33' Debiutujący w tym sezonie, w barwach Impelu, Rudnicki ma dzisiaj pecha. Najpierw otrzymał żółtą kartkę za złą zmianę z Jankowskim, a po chwili doznaje kontuzji, po której musi opuścić boisko i...już raczej na nie nie wróci.
36' Strzał Ratajczaka z dalszej odległości przelatuje obok bramki strzeżonej przez Węgrzyna.
37' Odpowiedź Impelu i uderzenie Smolarczyka, także niecelne.

Mecz pomiędzy walczącym o awans Impelem a znajdującym się w dole tabeli Stowarzyszeniem Odra-Niemen nie było jednostronne. Zespół Rozpędowskiego, bez Rozpędowskiego w składzie, grał mądrze w obronie, stworzył sobie kilka sytuacji i napsuł krwi wyżej notowanemu przeciwnikowi. Koniec końców punktów nie udało się ugrać, ale Odra nie musi spuszczać głów. Jeżeli równie dobrze zagra w kolejnych spotkaniach, to może pokusić się o zdobycz punktową. Co do ekipy Krzysztofa Węgrzyna, to jedyne z czego może się cieszyć, to z trzech punktów i czystego konta, bo jej gra nie była najwyższych lotów. Reasumując Impel zdobywając trzy oczka, wskoczył do strefy premiowanej awansem, a Odra nadal pozostaje na przedostatnim miejscu w stawce. O kolejne trzy punkty Ci pierwsi powalczą z zamykającą tabelę - Victorią Czerwoni. Stowarzyszenie z kolei "skrzyżuje rękawice" z Pasibusem.