tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Almamasters 11 +51 29
2 . Becton Dickinson 11 +16 24
3 . Armia Zbawienia 11 +7 22
4 . Auto Truck 11 +8 20
5 . FC Pasibus 11 +9 18
6 . Decoking 11 +6 17
7 . XL Catlin 11 +9 14
8 . Fresenius United 11 -9 13
9 . FC ŻWiR 11 -9 12
10 . Impel 11 -12 10
11 . Victoria Czerwoni 11 -33 4
12 . Stow. Odra-Niemen 11 -43 3
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
17.05 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Damian Pasternak
Decoking
Armia Zbawienia
1 : 1
( 1 : 1 )
Skład: Wróblewski, Delmata, Łażewski, Soboń, Raczyński, Lemiecha, Michalik, Kasza, Podgórnik, Michalik, Młoczek, Nowak
Skład: Wielgus, Chabier, Osowski, Uchański, Jańczak, Kicman, Barski, Stefańczyk
12' Kamil Lemiecha
10' Arkadiusz Barski
Zawodnik meczu: Krzysztof Jańczak (Krzyśka wszędzie było pełno. Często zagrażał bramce przeciwników, ale bronił również dostępu do własnej bramki. Spotkanie z Decokingiem zakończył z asystą. Wyróżnić trzeba także Kamila Lemiechę i obu bramkarzy. )
    vs    

Z walki o awans nie rezygnują Armia Zbawienia i Decoking, które mają w dorobku po dziewięć punktów, debiutant posiada jedak lepszy bilans bramkowy. Ich bezpośrednie starcie będzie dosyć ważne w kontekście walki o najwyższe cele i dlatego też nikt nie może pozwolić sobie w nim na utratę punktów. Zarówno "bordowi" jak i "pomarańczowi" zrobią wszystko, aby zwyciężyć, a to mówi nam, że z boiska wiać nudą nie powinno. Nie możemy doczekać się już pojedynku dwóch znakomitych snajperów, czyli Arkadiusza Barskiego z AZ-u i Kamila Lemiechy z "Deco". Kto będzie w nim górą i poprowadzi swój zespół do ważnej wygranej? A może skończy się tylko i wyłącznie na podziale punktów?

Relacja z meczu:
1' Rozpoczęcie spotkania
3' Adrian Michalik dostaje piłkę w pole karne i oddaje strzał na wślizgu, po którym ofiarną interwencją popisuje się Emil Wielgus.  
6' Wielgusa daleki wykop zamienia się w dogranie do Arkadiusza Barskiego, który oddaje strzał z główki, po którym pewnie piłkę chwyta Patryk Wróblewski.  
8' Uderzenie Barskiego z linii pola karnego, z półobrotu wyłapuje bez większych problemów - Wróblewski.
10' Płaski strzał Krzysztofa Jańczaka z prawej strony do koszyczka wprowadza Wróblewski.
11' Szymon Kicman w zgrabny sposób uwalnia się spod opieki obrońcy i oddaje płaski strzał z lewej strony, po którym futbolówka ląduje tylko i wyłącznie na bocznej siatce.
12' (0:1) - Kamil Lemiecha mając nieco miejsca przed polem karnym decyduje się na uderzenie, które po interwencji Wielgusa ląduje w sieci tuż przy słupku!
14' Lemiecha staje przed szansą na druiego gola, ale w porę piłkę spod ngó wygarnia mu Wielgus.
14' Odpowiedź Jańczaka i jego strzał z dystansu, po którym na raty interweniuje bramkarz.  
15' Osowski górnym podaniem za plecy obrońców wypuszcza w bój Barskiego, ale sfinalizowana przez niego akcja jest godna zapomnienia, bo przecież ten strzał...no był bardzo niecelny.  
17' Marcin Uchański dostaje piłkę w pole karne i oddaje mocny strzał, po którym futbolówka zatrzymuje się na poprzeczce bramki Decokingu.  
18' Strzał Michała Łażewskiego z rzutu wolnego przelatuje tuż nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Wielgusa.  
19' Mocny strzał Kicmana z pola karnego i piłkę do boku odbija Wróblewski.  
20' (1:1) - Jańczak w tempo zagrywa piłkę do Barskiego, a ten oddaje mocny strzał, po którym piłka odbija się od poprzeczki i wpada do siatki.
20' Koniec pierwszej połowy
23' Lemiecha do Łażewskiego, ten mija obrońcę i oddaje mocny strzał, po którym futbolówka przelatuje nad poprzeczką.  
27' Jańczak w pole karne zagrywa do do Kicmana, a ten oddaje techniczy strzał, po którym świetnie interweniuje Wróblewski zbija piłkę na rzut rożny.  
29' Łukasz Michalik z rzutu wolnego centruje piłkę w pole karne. Tam obrońcy urywa się Lemiecha i oddaje strzał, który zmierza w kierunnku słupka. Gola jednak nie będzie bowiem świetną interwencją popisuje siię Wielgus i przenosi "balon" poza światło bramki.  
31' Barski staje przed szansą na gola, lecz jego dobika po strzale jednego z kolegów - przelatuje wysoko nad poprzeczką bramki Decokingu.
32' Kicman z prawej strony pola karnego potężnym uderzeniem sprawdza czujność bramkarza, ale ten popisuje się kolejną udaną interwencją i odbija piłkę do boku!  
33' Słupek po strzale Jańczaka!
35' Jańczak na skrzydle w niesamowity sposób okiwał obrońcę i pędzi z piłką w kierunkuu bramki. Jego strzał zaa pola karnego nie znajdue drogi do brmki, a mija bramkę "bordowych".
36' Mocny strzał Lemiechy z pola karnego i piłkę do boku odbija bramkarz.
40' Koniec spotkania

Bardzo wyrównany mecz w trzeciej lidze, w której podział punktów wydaje się sprawiedliwy. Obie strony miały swoje sytuacje, ale bardzo dobrze między słupkami spisywali się obaj golkiperzy, czyli Emil Wielgus z AZ-u i Patryk Wróblewski z "Deco". Punkt nie wiele daje jednym i drugim, ale nie przekreśla ich szans na awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Następnym razem Decoking zmierzy się z Auto Truckiem, z kolei Armia Zbawienia podejmie FC ŻWiR.

 


autor: Michał Pondel
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: m.pondel@wrocbal.pl


Zawodnik meczu:

Krzysztof Jańczak (Armia Zbawienia)