24.04 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
1 : 1
( 1 : 0 )
Skład: Wisiecki, Węgrzyn, Łutczak, Smolarczyk, Koryciński, Dubiel, Jankowski, Krysiak, Bojda, Budzik, Dzik, Nawrocki
Skład: Sochański, Kowalczyk, Pudlis, Branicki, Woźny, Matysik, Grelich, Pantsos, Jaskulski, Krzyszkowski, Piranjani
30' Sławomir Łutczak
20' Konrad Matysik
Zawodnik meczu: Sławomir Łutczak (Filar defensywy Impelu, który nie tylko "rozbijał" ataki rywali, ale także strzałem głową zapewnił jeden punkt swojej ekipie! Wyróżnić również trzeba Dawida Pudlisa, który był prawdziwym liderem bloku obronnego XL Catlin.)

XL Catlin i Impel nie mogą zaliczyć początku tego sezonu do udanych. Sumując ich dotychczasowe zdobyte punkty otrzymujemy nie najlepszy wynik, czyli zaledwie jedno oczko. Tak więc wola zwycięstwa u obu tych ekip jest duża i na pewno bezpośredni pojedynek będzie niezwykle zacięty. Jesienią w bezpośednim starciu lepsza okazała się drużyna Łukasza Sochańskiego, która zwyciężyła - 3:1. Jak będzie tym razem?

3' Świetna interwencja Węgrzyn po mocnym uderzeniu zza pola karnego Damiana Jaskulskiego.
5' Od pierwszych minut aktywny jest Tomasz Grelich, lecz jak narazie nie potrafi znaleźć sposobu na pokonanie Krzysztofa Węgrzyna.
7' Mocno, ale niecelnie na bramkę uderza Łukasz Sochański! Po chwili poprawka Matysika i również minimalnie chybiona!
10' Ależ pech Dawida Pudlisa, który technicznym uderzeniem trafił w spojenie słupka z poprzeczką! Parę milimetrów niżej i "pajęczynka" z "okienka" zostałby ściągnięta!
12' Groźny strzał Krzysztofa Krysiaka i pewnie interweniuje Marek Woźny.
14' Starcie z Woźnym przegrywa Łukasz Smolarczyk i mamy rzut rożny dla "Niebieskich".
17' Dwie dobre parady Woźnego, który najpierw broni strzał Mateusza Jankowskiego, a po chwili próbę Romana Wisieckiego.
20' GOL! (1-0) - W ostatniej akcji pierwszej połowy z piłką popędził Konrad Matysik i uderzeniem "ze szpica" pokonał bezradnego Krzysztofa Węgrzyna.
20' Koniec pierwszej połowy
22' Techniczna próba zza pola karnego Tomasza Dubiela okazuje się minimalnie chybiona.
24' Ależ petarda z lewej nogi Romana Wisieckiego i do szczęścia zabrakło naprawdę niewiele!
26' W dogodnej sytuacji pojedynek z goalkeeperem przegrywa Krzysztof Krysiak!
30' GOL! (1-1) - Z rzutu rożnego w pole karne zagrywa Krzysztof Krysiak, tam najwyżej wyskakuje Sławomir Łutczak i strzałem głową pakuje futbolówkę do bramki rywala!
32' W odpowiedzi uderza Tomasz Grelich i ponownie pewnie interweniuje Krzysztof Węgrzyn.34' Po podaniu Krysiaka niecelnie na bramkę uderza Mateusz Jankowski.
36' To powinien być gol dla Impelu, lecz uderzenenie głową Jankowskiego z trzeciego metra okazuje się niecelne...
38' Kolejne uderzenie Krzsztofa Krysiaka i po raz kolejny futbolówka nie odnajduje drogi do bramki XL Catlin!
40' Koniec spotkania

Obie ekipy stworzyły wyrównane widowisko, w którym byliśmy świadkami rezultatu remisowego. W następnej kolejce XL Catlin zagra z Auto Truckiem, natomiast Impel zmierzy się z niepokonanym Freseniusem United.