Skład: Lesiuk, Kasprzycki, Wąsik, Głuszec, Dziuba, Dymowski, Serweta, Grzybowski, Dziewulski, Grabalski, Wiktorowicz, Urbański
Skład: Pieńkowski, Nowakowski, Hałek, Dziura, Hanc, Dzietczyk, Milewski, Wąsala, Chmiel
35' Łukasz Lesiuk
36' Bartosz Głuszec
7' Rafał Dzietczyk
19' Piotr Wąsala
Zawodnik meczu: Michał Urbański (Motor napędowy Almamasters. Michała wszędzie było pełno, a spotkanie zakończył zdobyciem jednej bramki i zanotowaniem trzech asyst. Wyróżnić trzeba także Dawida Kasprzyckiego, Marcina Dymowskiego i Mateusza Chmiela )

Po pierwszych dwóch kolejkach na głównych faworytów do wywalczenia sobie awansu, do wyższej klasy rozgrywkowej wyglądają Auto Truck i debiutant Almamasters. Jedni i drudzy wiosną jeszcze punktów nie stracili, a podopieczni Zbigniewa Krowickiego przewodzą w stawce trzecioligowców. Ich bezpośrednie starcie, jakby nie było lidera z wiceliderem zapowiada się niezwykle interesująco i miejmy nadzieje, że takie będzie. Także pojedynek snajperów - Rafała Dzietczyka z Krystianem Grabalskim wywołuje kolejną dawkę emocji. Jak to wszystko się zakończy? Miejmy nadzieje, że nie będziemy żałować!

3' Rafał Dzietczyk oddaje strzał sprzed pola karnego po którym bramkarz zbija piłkę do boku.
4' Łukasz Lesiuk w tempo zagrywa do Marcina Dymowskiego, a ten w przegrywa pojedynek jeden na jeden z bramkarzem Auto Trucku - Mateuszem Chmielem.
7' (1:0) - Piotr Wąsala z autu zagrywa piłkę w pole karne. Tam odnajduje się Dzietczyk, który strzałem z główki, pod poprzeczkę zaskakuje Krzysztofa Wąsika.
8' Krystian Grabalski strzałem z pola karnego stara się zaskoczyć Chmiela, ale ten jest w dobrej dyspozycji i udanie chwyta piłkę po tej próbie.
9' Dymowski huknął sprzed pola karnego i piłka nieznacznie mija poprzeczkę bramki przeciwników.
10' Damian Nowakowski stara się przelobować wysuniętego na przedpolu własnej bramki - Wąsika, ale piłka przelatuje tuż obok słupka.
13' (1:1) - Dawid Kasprzycki w sytuacji sam na sam z Chmielem okazuje się gorszy od swojego adwersarza. Akcja się jednak nie kończy. Futbolówka wraca pod nogi Michała Urbańskiego, który umieszcza ją w sieci tuż obok bezradnego golkipera.
16' (1:2) - Urbański w tempo podaje do Alana Serwety, a ten strzałem do "pustaka", na wślizgu daje prowadzenie Almamasters.
17' Aleksander Grzybowski strzałem po ziemi stara się zaskoczyć Chmiela, ale futbolówka przelatuje minimalnie obok słupka.
19' Dochodzi do spięcia pomiędzy Wąsalą a Lesiukiem i obaj zawodnicy za swoje niesportowe zachowanie zostają ukarani żółtymi kartonikami.
20' Bartosz Głuszec z lewej strony strzela na bramkę, ale piłka ląduje tylko i wyłącznie na bocznej siatce.
23' Grabalski do Lesiuka, ale ten zostaje zatrzymany przez ofiarnie interweniującego Chmiela.
24' Sytuacyjny strzał Grzybowskiego przelatuje obok bramki przeciwników.
25' Po rzucie rożnym wykonywanym przez jednego z graczy Auto Trucku, przed szansą na gola staje Paweł Milewski, ale jego strzał z bliskiej odległości instynktownie nogami broni Wąsik.
26' Kontra Almamasters. Kasprzycki przebiegł niemalże całe boisko i będąc w polu karnym odgrywa piłkę do lepiej ustawionego Dymowskiego, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem - trafia wprost w niego!
27' Dymowski pocelował na bramkę i piłka leci w kierunku okienka bramki AT. Gola jednak nie będzie, bowiem kapitalną interwnecją popisuje Chmiel i zbija futbolówkę spoza światła bramki.
28' Kasprzycki z dystansu uderza - nad poprzeczkę.
30' (1:3) - Urbański do Dymowskiego, a ten strzałem z bliska przy słupku pokonuje Chmiela.
31' Dymowski sprzed pola karnego uderza i trafia w słupek!
33' Kasprzycki do Urbańskiego i ten strzałem "z dużego palca" trafia w spojenie słupka z poprzeczką!
35' (1:4) - Urbański wystawia piłkę jak na tacy Lesiukowi, a ten z zimną krwią umieszcza ją w pustej bramce.
36' (1:5) - Urbański podaje do Głuszcza pod bramkę, który uprzedza golkipera i pakuje piłkę do siatki.
37' Krzysztof Hanc zabiera się z piłką, mija rywala i kończy swoją indywidualną akcję strzałem po którym piłkę do boku, czujnie zbija Wąsik.

Hit trzeciej ligi nie zawiódł! Nie brakowało w nim sytuacji podbramkowych, boiskowej walki i przede wszystkim piłkarskich emocji. Koniec końców lepszy okazał się debiutant, który częściej gościł pod bramką Auto Trucku i zgarnął zasłużony komplet oczek. Tym samym ekipa Aleksandra Grzybowskiego wskoczyła na fotel lidera, jest niepokonana i wyrasta na głównego z kandydatów do mistrzowskiego tytułu. Tomasz Pieńkowski i jego kompania zagrali poniżej swojego poziomu, odnieśli premierową porażkę w sezonie, ale nadal są faworytami w walce o awans do drugiej ligi. Kolejny mecz "Snajperów" to pojedynek z Bectonem Dickinsonem. Auto Truck następnym razem "skrzyżuje rękawice" z Armią Zbawienia.