19.04 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Rozpędowski, Szawłowski, Mormul, Kubik, Czelej, Ratajczak, Płoński, Otoliński, Nojek, Zagórny
Skład: Wróblewski, Delmata, Łażewski, Raczyński, Lemiecha, Michalik, Kasza, Podgórnik, Nowak
26' Kamil Lemiecha
27' Kamil Lemiecha
Zawodnik meczu: Dominik Rozpędowski (Gdyby nie liczne parady Dominika - Odra szybko odpadłaby z gry o jakiekolwiek punkty i odniosłaby kolejną wysoką porażkę. Wyróżnić trzeba także Kamila Lemiechę. )

Ciągle na wygraną w 2017 roku czeka Stowarzyszenie Odra-Niemen, które dotychczas dwa pierwsze mecze wysoko przegrało, odpowiednio 1:6 i 0:5. Teraz w myśl do trzech razy sztuka gracze Dominika Rozpędowskiego będą chcieli w końcu zapunktować i jest na to szansa. Odra gra z debiutantem Decoking, który co prawda posiada w swoim dorobku trzy oczka, ale nie wygląda na zespół, który może zdominować trzecią ligę. Wiele zależy od obecności meczowej Kamila Lemiechy, który jest motorem napędowym "bordowych". Z nim była bardzo dobra gra i wygrana z Impelem. Bez niego - bardzo słaba gra i porażka z Pasibusem. Czy teraz zjawi się na spotkaniu i przyczyni się do odniesienia kolejnej wygranej? A może to "biali" staną na wysokości zadania i zaskoczą debiutanta? Zobaczymy.

4' Centra Szymona Płońskiego z rzutu rożnego i pewnie piłkę wyłapuje Patryk Wróblewski.
5' Kamil Lemiecha oddaje techniczny strzał sprzed pola karnego po którym piłkę na rzut rożny opuszkami rękawic zbija Dominik Rozpędowski.
8' Adrian Michalik dostaje piłkę za plecy obrońców i oddaje strzał z woleja, po którym futbolówka nieznacznie mija dalszy słupek bramki przeciwników.
10' Bartosz Kubik strzałem z dystansu stara się zaskoczyć Wróblewskiego, ale próba gracza Odry jest niecelna i mija bramkę przeciwników.
11' Jeszcze jedno uderzenie Kubika i kolejne, które przelatuje obok słupka.
16' Patryk Raczyński mija Michała Szawłowskiego i staje oko w oko z Rozpędowskim. Gola jednak nie będzie, bo golkiper "białych" popisuje się dobrym wyjściem z bramki i broni strzał gracza z numerem "69".
17' Strzał Michała Ratajczaka z dystansu bramkarz na raty broni.
19' Płoński huknął z dystansu, lecz futbolówka przelatuje tylko i wyłącznie nad poprzeczką.
21' Ratajczak pędzi lewą stroną i kończy swoją indywidualną akcje strzałem, po którym kapitalnie piłkę nad poprzeczkę przenosi Wróblewski.
22' Po rzucie rożnym wykonywanym przez Decoking w sytuacji strzeleckiej znalazł się Raczyński, ale jego uderzenie w zamieszaniu podbramkowym minęło bramkę strzeżoną przez Rozpędowskiego.
23' Lemiecha na wolne pole zagrywa do Huberta Młoczka, a w porę z bramki wychodzi Rozpędowski i przecina to zagranie, tym samym zażegnując niebezpieczeństwo.
24' Płaski, mocny strzał Adriana Michalika z dalszej odległości i piłkę bez większych problemów chwyta bramkarz Stowarzyszenia Odra-Niemen.
26' (1:0) - Łukasz Michalik zagrywa piłkę za linię obrony przeciwnika. Do tej dopada Lemiecha i precyzyjnym strzałem z prawej strony, z linii pola karnego, przy dalszym słupku pokonuje Rozpędowskiego.
27' (2:0) - Decoking idzie za ciosem! Szybki atak tej drużyny. Młoczek wystawia piłkę jak na tacy Lemiesze, a ten pakuje ją do pustej bramki.
29' Raczyński z lewej strony oddaje kąśliwe uderzenie po którym futbolówkę na boczną siatkę zbija Rozpędowski.
33' Instynktowna interwencja Rozpędowskiego na linii pola karnego po uderzeniu z powietrza autorstwa Lemiechy.
35' Klepka Młoczka z Podgórnikiem i strzał tego drugiego kapitalnie broni bramkarz Odry.
36' Kolejny strzał na bramkę ekipy przegrywającej. Tym razem próbuje Lemiecha, ale znowu świetną paradą popisuje się Rozpędowski i zbija "balon" na rzut rożny.
37' Jakub Zagórny w tempo podaje do Ratajczaka, a ten oddaje zaskakujący strzał po ziemi, po którym Wróblewski łapie piłkę.
39' Ratajczak sprzed pola karnego strzela - Wróblewski na raty łapie futbolówkę.
40' Jeszcze jeden strzał Ratajczaka, tym razem techniczny i kolejny raz udanie interweniuje golkiper Decoking, który zbija to uderzenie na róg.

Dosyć wyrównany pojedynek, zwłaszcza w pierwszych dwudziestu minutach, w którym obie strony miały swoje sytuacje, ale lepiej pod bramką rywala spisywał się debiutant, który dwukrotnie wpakował piłkę do siatki i może cieszyć się z drugiej wygranej w sezonie. Tym samym gracze Kamila Lemiechy nadal liczą się w walce o awans. Odra z kolei zagrała najlepszy mecz tej wiosny i jeżeli poprawi skuteczność to niebawem w końcu zapunktuje. Następne pary meczowe obu tych ekip to: Victoria Czerwoni - Decoking oraz Stowarzyszenie Odra-Niemen - FC ŻWiR.

Dominik Rozpędowski (Stowarzyszenie Odra-Niemen)