14.04 godz. 18:15, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
( 0 : 2 )
Skład: Wyrzykowski, Kuc, Slami, Antoniszyn, Huber, de Matteo, Gegia, Kemgne, Michalak
Skład: Rozpędowski, Cielecki, Szawłowski, Mormul, Szczypta, Czerwiec, Ratajczak, Otoliński, Nojek
13' Wojciech Kuc
16' Michał Antoniszyn
22' Ilyas Slami
27' Michał Czerwiec (Gol samobójczy)
33' Michał Antoniszyn
Zawodnik meczu: Michał Antoniszyn (Trudno wybrać najlepszego zawodnika w tym meczu, ale po głębokiej analizie wybór pada na Michała, który odznaczał się aktywnością, a na dodatek strzelił dwa gole.)

Po wysokiej porażce na inauguracje zrehabilitować zamierza się Stowarzyszenie Odra-Niemen, które wreszcie chce skończyć z łatką "chłopca do bicia" i ma zamiar regularnie punktować. Z całych sił o wygraną gracze Dominika Rozpędowskiego powalczą ze spadkowiczem - Bectonem Dickinsonem. Faworytem tego pojedynku będzie drużyna Wojciecha Kuca, ale nie ma co skazywać Odry na pożarcie, bo to przecież wszystko odbywa się w ramach piłki nożnej, a w tej dopóki futbolówka pozostaje w grze - wszystko jest możliwe!

1' Między słupkami "BD" oglądać będziemy Tomasza Hubera.
3' Najpierw w bramkarza, a po chwili tuż obok bramki uderza Michał Antoniszyn.
6' Na placu boju pojawia się spóźniony goalkeeper Becton Dickinson i to on wskakuje w miejsce Hubera (mowa oczywiście o Radio Gegia).
8' Po kapitalnym dograniu Ilyasa Slamiego obok bramki uderza Wojciech Kuc.
10' Tomasz Huber zagrywa do Filipa Michalaka, a ten uderza minimalnie niecelnie.
12' Nad bramką przelatuje mocna próba Achile F.Kemgne.
13' GOL! (0-1) - Filip Michalak odnajduje w polu karnym Wojciecha Kuca, a ten wyprowadza swoją ekipę na prowadzenie.
15' Wprost w goalkeepera rywali futbolówką trafia Michał Ratajczak.
16' GOL! (0-2) - Indywidualna akcja Michała Antoniszyna kończy się oddaniem strzału, który po rękach bramkarza wpada do siatki.
18' W dwustuprocentowej sytuacji fatalnie kiksuje Ilyas Slami, który miał przed sobą pustą bramkę - piłka zamiast do siatki wylatuje poza piłkołap!
22' GOL! (0-3) - Błąd defensywy rywali wykorzystuje Ilyas Slami, który "podcinką" pakuje futbolówkę do bramki!

24' Nad bramką przelatuje strzał z pierwszej piłki Michała Szawłowskiego.
26' Udana interwencja Dominika Rozpędowskiego po uderzeniu Slamiego.
27' GOL! (0-4) - Futbolówkę w pole karne zagrywa Wojciech Kuc, tam wślizgiem wybić ją próbuje Michał Czerwiec, lecz czyni to tak niefortunnie, że wpada ona do bramki!
29' Bramki honorowej "szukają" gracze w białych trykotach, ale pewnie między słupkami spisuje się Radio Gegia.
31' Ponownie bez problemu uderzenie Szymona Płońskiego odbija goalkeeper "BD".
33' GOL! (0-5) - Kolejna indywidualna akcja Michała Antoniszyna, który po "nawinięciu" rywala oddaje strzał w długi róg bramki i tym samym mamy jego drugie trafienie w tym spotkaniu.
35' Dominik Rozpędowski wygrywa starcie z Michałem Antoniszynem.
37' Intencje Antoniszyna wyczuwa goalkeeper "Odry" i zamiast groźnej akcji bramkowej mamy pewną interwencję Dominika Rozpędowskiego.

Bez problemu gracze "BD" ograli zamykającą tabelę Odrę Niemen i tym samym zdobyli premierowe trzy punkty w tej edycji. Kolejnym rywalem ekipy Wojciecha Kuca będzie Almamasters. Dla "Stowarzyszenia" porażka oznacza "umocnienie" się na ostatniej pozycji w tabeli ligowej i o pierwsze punkty "Biali" zagrają z Decoking.