13.04 godz. 19:10, Skwierzyńska, Sedzia: Damian Pasternak
Skład: Pieńkowski, Onufrowicz, Borysewicz, Hałek, Dziura, Hanc, Dzietczyk, Milewski, Wąsala, Chmiel, Stachowicz
Skład: Skibiński, Jasiński, Respondek, Buratowski, Toczek, Filipczyk, Gackiewicz, Ławicki, Zajączkowski, Partyka, Gryglewicz, Raputa
8' Adrian Dziura
9' Adrian Dziura
12' Piotr Wąsala
30' Rafał Dzietczyk
32' Filip Borysewicz
35' Rafał Dzietczyk
9' Damian Jasiński
Zawodnik meczu: Rafał Dzietczyk (Najaktywniejszy gracz w dzisiejszym spotkaniu, który sprawiał rywalowi bardzo dużo kłopotów. Swój dobry występ Rafał udokumetnował zdobyciem dwóch bramek.)

Jesienią Victoria Czerwoni i Auto Truck byli bardzo bliscy awansu do drugiej ligi. Ostatecznie ekipy te zajęły odpowiednio piąte i szóste miejsce w stawce. W bieżącej kampanii ligowej jedni i drudzy wydają się być głównymi faworytami w walce o medale na koniec sezonu. W pierwszej kolejce Marta Toczek i jej koledzy ulegli Armii Zbawienia, z kolei gracze Zbigniewa Krowickiego pokonali Stowarzyszenie Odra-Niemen - 6:1 i wskoczyli na samodzielny fotel lidera. Odra to jednak nie ta sama półka co AZ, a więc jesteśmy ciekawi jak zaprezentują się obie te drużyny w bezpośrednim starciu? Jesienią lepszy był zespół Tomasza Skibińskiego, który zwyciężył 3:1. Czy teraz będziemy świadkami rewanżu? A może powtórki z rozgrywki?

2' Rafał Dzietczyk przegrywa starcie z Marcinem Ławickim.
3' Początkowe minuty to chaotyczna gra defensywna ekipy "Czerwonych".
5' Uderzenie z woleja Adriana Dziury na słupek zbija goalkeeper "VC".
8' GOL! (0-1) - Krzysztof Hanc zagrywa futbolówkę z rzutu rożnego do Adriana Dziury, a ten precyzyjnym strzałem głową otwiera wynik spotkania.
9' Żółta kartka dla Adriana Dziury za faul na Marcinie Zajączkowskim.
9' GOL! (1-1) - Z rzutu wolnego uderza Damian Jasiński i piłka po rykoszecie wpada w okienko bramki strzeżonej przez Mateusza Chmiela.
12' GOL! (1-2) - Z rzutu wolnego, dziurę w murze znajduje Piotr Wąsala i ponownie mamy prowadzenie "Żółtych".
15' Dwie świetne parady Marcina Ławickiego, który najpierw z trudem broni uderzenie Krzysztofa Hanca, a po chwili końcem palców na rzut rożny paruje mocny strzał z rzutu wolnego Piotra Wąsali.
17' Z ostrego kąta na bramkę uderza Marcin Zajączkowski i w ekwilibrystyczny sposób piłkę na "róg" paruje Mateusz Chmiel.
22' Kąśliwie na bramkę uderza Hanc i zabrakło naprawdę niewiele, abyśmy mieli podwyższenie prowadzenia "AT".
24' Robert Partyka oddaje mocny strzał z dystansu, ale futbolówka nie wpada do bramki rywala.
27' Z własnej połowy na strzał z rzutu wolnego decyduje się Damian Jasiński i piłkę nad poprzeczkę przenosi Mateusz Chmiel.
30' GOL! (1-3) - Ależ kuriozalny gol gracza w żółtych trykotach! Tomasz Pieńkowski wybija piłkę w pole karne rywala, tam wywraca się Rafał Dzietczyk i upadająć głową pakuje piłkę do bramki rywala!
32' GOL! (1-4) - Marcin Ławicki zagrywa do... Filipa Borysewicza, a ten strzałem w długi róg podwyższa prowadzenie Auto Trucka.
34' Dwójkowa akcja Hanc-Wąsala, lecz uderzenie tego drugiego okazuje się chybione.
35' GOL! (1-5) - Źle rozegrali rzut wolny pośredni gracze "VC", z kontrą poszli rywale i wślizgiem Ławickiego pokonuje Rafał Dzietczyk.
38' Wprost w Mateusza Chmiela zza pola karnego uderza Damian Jasiński.

Tylko do pewnego momentu spotkanie było wyrównane, a z każdą kolejną minutą swoją przewagę zarysowywali gracze Auto Trucka. Dzięki zwycięstwu "Żółci" umocnili się na pozycji lidera trzeciej ligi i w starciu z Almamasters będą chcieli pokazać swoje mistrzowskie aspiracje. Victoria Czerwonii nie weszła za dobrze w sezon wiosenny i z dwoma porażkami znajduje się na dnie tabeli, o przełamanie zagrają oni z Decokingiem.