11.04 godz. 19:55, Skwierzyńska, Sedzia: Adam Rynkowski
10 : 4
( 6 : 1 )
Skład: Wielgus, Chabier, Osowski, Uchański, Jańczak, Kicman, Barski, Stefańczyk, Andruszewski, Struski, Toczek
Skład: Lesiuk, Kasprzycki, Wąsik, Dziuba, Serweta, Grzybowski, Grabalski, Pawlak, Wiktorowicz
11' Łukasz Andruszewski
23' Arkadiusz Barski
25' Mateusz Stefańczyk
30' Krzysztof Jańczak
34' Rafał Osowski
3' Aleksander Grzybowski
6' Aleksander Grzybowski
8' Kacper Pawlak
14' Krystian Grabalski
18' Krystian Grabalski
19' Łukasz Lesiuk
31' Kacper Pawlak
33' Dawid Kasprzycki
37' Krystian Grabalski
38' Patryk Dziuba
Zawodnik meczu: Krystian Grabalski (Poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa strzelając 3 gole dla swojego zespołu i zaliczając jedną asystę! Swoją aktywnością w przedniej formacji boiska nękał obrońców Armii Zbawienia!)

Armia Zbawienia po wygranym derbowym pojedynku z Victorią Czerwoni, ma zamiar pójść za ciosem i wygrywając mecz po meczu - jak najszybciej wrócić do drugiej ligi. Tym razem na ich przeskodzie stanie nieprzewidywalny debiutant - Almamasters, który jest przecież złożony ze studentów Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Ci w organizowanych przez nas rozgrywkach - nigdy nie odpuszczali i tym razem również nie powinni tego zrobić.  Czy gracze Aleksandra Grzybowskiego znajdą sposób na pokonanie doświadczonego przeciwnika i sami włączą się do gry o najwyższe cele? Czy może to team Rafała Osowskiego pokaże klasę i znowu zapunktuje?

3' GOL! 1:0 W sytuacji 3 na 1 obrońcę piłkę podaje Kacper Pawlak  do Aleksandra Grzybowskiego, a ten pakuje piłkę w pustej bramce!
4' Kolejny kontratak Almymaster, tym razem na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Łukasz Lesiuk ale czujny w bramce Emil Wielgus odbija to uderzenie do boku.
6' GOL! 2:0 Aleksander Grzybowski posyła piłkę do bramki! Asystę przy golu Aleksandra zalicza Patryk Dziuba!
8' GOL! 3:0 Ależ gra Almamaster! Podanie Patryka Dziuby do Kacpra Pawlaka, a ten posyła piłkę tuż obok interweniującego golkipera!
11' GOL! 3:1 Mamy pierwszego gola dla Armii Zbawienia! Znakomite podanie Rafała Osowskiego do Łukasza Andruszewskiego, a ten celnym uderzeniem po długim rogu zdobywa gola
14' GOL! 4:1 Uderzenie Łukasza Lesiuka, broni bramkarz ale wobec dobitki Krystiana Grabalskiego golkiper Emil Wielgus był już bezradny.
16' Almamaster dalej w natarciu. Aleksander Grzbowski oddaje minimalnie niecelne uderzenie w kierunkuj bramki Emila Wielgusa.
18' GOL! 5:1 Strzał Grzybowskiego broni golkiper lecz znów tak niefortunnie że futbolówka spada pod nogi Krystiana Grabalskiego, który umieszcza piłkę w siatce.
19' GOL! 6:1 Piłkę na raty do bramki pakuje Łukasz Lesiuk!
23' GOL! 6:2 Arkadiusz Barski strzałem z bliskiej odległości pokonuje bramkarza i zdobywa 2 gola dla swojego zespołu.
25' Żółtą kartką zostaje ukarany Mateusz Stafańczyk za brzydki faul.
26' Dobra interwencja golkipera Emila Wielgusa po centro-strzale zawodnika Almymaster.
30' GOL! 6:3 Piłkę z lewego skrzydła do bramki pakuje Krzysztof Jańczak, a asystę przy tym golu zalicza Arek Barski!
31' GOL! 7:3 Szybka odpowiedź Almymnaster, futbolówkę z bliska po podaniu Patryka Dziuby do bramki pakuje Kacper Pawlak!
33' GOL! 8:3 Dobre podanie Grzybowskiego wykorzystuje Dawid Kasprzycki i oglądamy 8 gola dla Almymaster w tym pojedynku!
35' GOL! 8:4 Armia Zbawienia zdobywa gola po strzale Rafała Osowskiego!
36' Dawid Kasprzycki strzela zza pola karnego, golkiper spokojnie łapie futbolówkę.
37' GOL! 9:4 Kolejne dobre podanie Grzybowskiego na bramkę zamienia Krystian Grabalski!
38' GOL! 10:4 I mamy 10 goli Almymaster! Patryk Dziuba zdobywa gola po strzale z pola karnego, a asystę przy golu Patryka odnotowuje Krystian Grabalski!

Wyraźna przewaga piłkarzy Almymaster od pierwszego gwizdka sędziego, strzelili aż 10 goli Armii Zbawienia i zapewne teraz w każdym meczu będą chcieli odnosić zwycięstwa. Piłkarze Armii Zbawienia byli dziś bez szans na korzystny dla nich rezultat lecz walczyli o każdego gola do ostatniego gwizdka sędziego. W kolejnym meczu Armia Zbawienia zagra z XL Catlin, a gracze Almymaster zagrają z Auto Truck.
autor: Marcin Niciński