Skład: Wróblewski, Delmata, Łażewski, Soboń, Kasza, Podgórnik, Michalik, Młoczek, Nowak
Skład: Wierzbicki, Kajak, Bryła, Sikora, Słowiński, Janowski, Pałucki, Zawadzki, Ogonowski, Kuziomko, Parasiński, Sokół, Kądziołka, Chomik, Sypin, Byambatsogt
7' Łukasz Chomik
27' Sebastian Bryła
31' Michał Kuziomko
37' Kamil Sypin
Zawodnik meczu: Sebastian Bryła (Sebastian był wszędobylski. Często miał piłkę przy nodze, a co najważniejsze - praktycznie zawsze wiedział co z nią w danym momencie uczynić. Mecz z Decokingiem zakończył zdobyciem jednego gola. )

Debiutant Decoking pokazał się wrocbalowym kibicom z dobrej strony. W ubiegłym tygodniu zespół ten ograł Impel - 4:2 i pokazał nieco swojego potencjału. Jeżeli "bordowi" szybko oswoją się ze specyfiką naszej ligi, to powinni włączyć się do walki o awans na wyższy szczebel rozgrywek. Drużynę od sukcesu do sukcesu ma prowadzić Kamil Lemiecha, który był motorem napędowym swojej drużyny w poprzednim pojedynku. Co możemy powiedzieć z kolei o Pasibusie? Na pewno "Włoskie Pastuchy" w piłkę grać potrafią i będą chcieli udowodnić to grając z innym nowicjuszem. Czego możemy się spodziewać po tych ekipach? Miejmy nadzieje, że piłkarskiej jakości, czyli efektywnej, efektownej i cieszącej oko gry! Decoking zagra dzisiaj bez swojego lidera - Lemiechy.

7' (1:0) - Boiskową nudę przerywa trafienie dla Pasibusa. Łukasz Chomik mając trochę miejsca przed polem karnym decyduje się na potężne uderzenie, po którym piłka wpada do siatki odbijając się jeszcze od słupka! Kapitalne trafienie - stadiony świata!
15' Błąd zmiany w ekipie Decoking. Żółtą kartką zostaje ukarany Marcin Kasza.
16' Niestety niewiele dzieje nam się w tym momencie na Skwierzyńskiej. Gra toczy się głównie w środku pola. Mamy dużo boiskowej walki i niedokładnych zagrań.
17' Patryka Pałuckiego strzał niemalże z połowy, z woleja ląduje na piłkołapie za bramką Decoking.
21' Szybki atak Pasibusa zakończony zostaje strzałem przez Bartłomieja Kądziołkę. Piłka po tym uderzeniu ląduje tylko i wyłącznie na poprzeczce bramki przeciwników.
22' Daniel Soboń strzałem z powietrza stara się zaskoczyć Filipa Wierzbickiego, ale piłka po jego próbie przelatuje tuż obok słupka. Ciągle zatem czekamy na pierwszy, celny strzał Decoking w tym meczu!
27' (2:0) - Kądziołka urywa się obrońcy i oddaje potężny strzał, po którym kapitalnie, ale jak się później okazuje - pechowo interweniuje Patryk Wróblewski. Piłka pada łupem Sebastiana Bryły, który umieszcza ją tuż przy słupku.
28' Mocne uderzenie Mateusza Janowskiego z prawej strony i futbolówkę z trudem, przed siebie odbija bramkarz.
31' Kolejny błąd zmiany, tym razem po stronie Pasiuba. Żołtym kartonikiem ukarany zostaje Michał Kuziomko.
33' (2:1) - Kamil Nowak wpada z piłką w pole karne i oddaje strzał z powietrza, który zostaje przepuszczony przez Filipa Wierzbickiego. Bramkarza jednak nie można zbytnio winić, bowiem był zasłonięty przez obrońców.
35' Decoking może pójść za ciosem. Przed szansą na gola staje Nowak, ale jego uderzenie nad wychodzącym z bramki golkiperem - przelatuje tuż nad poprzeczką.
37' Niesportowe zachowanie Kamila Sypina za które zostaje ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem.

Istny mecz walki, w którym emocje na dobre rozpoczęły się w zasadzie w drugiej połowie, bo w pierwszej...oprócz pięknego trafienia Łukasza Chomika i żółtej kartki dla Marcina Kaszy - nic praktycznie się nie działo. Koniec końców lepsi okazali się racze Pasibusa i to oni mogą cieszyć się z cennych trzech punktów. Decoking pod nieobecność Kamila Lemiechy był dzisiaj "bezzębny" i odniósł zasłużoną porażkę. O kolejne trzy oczka "Włoskie Pastuchy" zagrają z liderem - Fresenius United. Decoking czeka pojedynek ze Stowarzyszeniem Odra-Niemen.