07.04 godz. 18:15, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
6 : 1
( 3 : 0 )
Skład: Rozpędowski, Cielecki, Szawłowski, Kubik, Szczypta, Czerwiec, Ratajczak, Baraniec, Płoński
Skład: Onufrowicz, Borysewicz, Krowicki, Hałek, Dziura, Dzietczyk, Morawski, Wąsala, Włoczyk
28' Michał Ratajczak
13' Paweł Morawski
17' Rafał Dzietczyk
18' Rafał Dzietczyk
22' Adrian Dziura
24' Filip Borysewicz
31' Rafał Dzietczyk
Zawodnik meczu: Rafał Dzietczyk (Rozegrał bardzo dobre zawody, które zakończył zdobyciem trzech trafień. Na wyróżnienie zasługuje Filip Borysewicz, który zdobył gola... będąc bramkarzem.)

Patrząc na składy i możliwości obu tych drużyn, trzeba uznać team Zbigniewa Krowickiego za jednego z kandydatów do wywalczenia sobie awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Dominika Rozpędowskiego i jego kolegów, przez wielu skazywanych na dno ligowej tabeli, nie wolno  lekceważyć, bo jesienią już kilku rywali zaskoczyli. Czy wiosną również będą zaskakiwać? Nie wiadomo, ale jedno jest pewne, że łatwo poddawać się nie będą. W poprzednim sezonie w bezpośrednim pojedynku obu wyżej wspomianych drużyn - Auto Truck wygrał - 5:1, ale musiał się sporo natrudzić, żeby to uczynić (cztery bramki strzelił w ostatnich sześciu minutach). Czy teraz Filip Borysewicz i spółka znowu zwyciężą, czy może dojdzie do niespodzianki i punktów zdobytych przez Odrę?

1' Tradycyjnie między słupkami "AT" oglądać będziemy Filipa Borysewicza, który pod nieobecność swojego brata staje się podstawowym goalkeeperem teamu Zbyszka Krowickiego.
3' W dogodnej sytuacji starcie z bramkarzem przegrywa Zbigniew Krowicki, po chwili Rafał Dzietczyk uderza obok bramki.
5' Dobra interwencja Borysewicza po kąśliwym uderzeniu Dawida Baranieca.
7' Ciągnąc akcje swojego zespołu stara się młodziutki Baraniec, lecz w pojedynkę niewiele jest w stanie zdziałać.
9' Jak narazie oglądamy wyrównane widowisko, w którym ciężko wskazać ekipę, która może przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
13' GOL! (1-0) - Grę ręką od własnej bramki rozpoczyna Filip Borysewicz, ta spada pod nogi Pawła Morawskiego, który mija goalkeepera i strzałem z ostrego kąta otwiera wynik tej potyczki.
15' Najpierw w bramkarza uderza Rafał Dzietczyk, a po chwili minimalnie niecelnie uderza Piotr Wąsala.
17' GOL! (2-0) - Indywidualna akcja Rafała Dzietczyka, który bez trudu ogrywa dwóch obrońców i pewnym strzałem pokonuje Dominika Rozpędowskiego.
18' GOL! (3-0) - Niepotrzebnie z Dzietczykiem zaczął kiwać się Bartosz Cielecki, futbolówkę przejmuje napastnik "AT" i uderzeniem w długi róg wpisuje się na listę strzelców.
22' GOL! (4-0) - Z autu w pole karne futbolówkę wrzuca Adrian Dziura, tam rękoma trąca ją Dominik Rozpędowski i mamy kolejne trafienie dla "Żółych"!
24' GOL! (5-0) - Futbolówkę zagraną w pole karne zbiera Filip Borysewicz, biegnie z nią niemal pół boiska, zagrywa do Dzietczyka, ten zgrywa mu ją piętką i Borysewicz oddaje mocny strzał, który do boku zbija goalkeeper "Białych". Po chwili do bezpańskiej futbolówki dopada bramkarz "AT" i pakuje ją do siatki!
27' Indywidualna akcja Dawida Baranieca kończy się minimalnie chybiony uderzeniem nad bramką.
28' GOL! (5-1) - Błąd defensywy Auto Trucka wykorzystuje Michał Ratajczak, który tym samym zdobywa honorowe trafienie dla swojej ekipy.
31' GOL! (6-1) - Hattricka kompletuje Rafał Dzietczyk, który wykorzystuje dobre dogranie Łukasza Włoczyka.
34' Pewna interwencja Rozpędowskiego po strzale Piotra Wąsali.
38' Obok bramki przelatuje strzał z ostrego kąta w wykonaniu Rafała Dzietczyka.

Już w pierwszej odsłonie gracze w żóltych trykotach wypracowali sobie bezpieczne prowadzenie, którego nie oddali aż do końcowego gwizdka sędziego. Ich kolejnym rywalem będzie Victoria Czerwonii, natomiast o pierwsze punkty tej wiosny "Odra" powalczy z Becton Dickinson.