06.04 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Marcin Niciński
1 : 1
( 0 : 1 )
Skład: Wierzbicki, Cieszko, Bryła, Sikora, Zawadzki, Ogonowski, Kuziomko, Sokół, Kądziołka, Chomik, Pajda, Sypin, Byambatsogt
Skład: Wyrzykowski, Kubus, Kuc, Slami, Antoniszyn, Huber, de Matteo, Frąckiewicz, Di Micco, Kemgne, Michalak
3' Bartłomiej Kądziołka
16' Maciej Pajda
21' Michał Antoniszyn
Zawodnik meczu: Bartłomiej Kądziołka (Nie grał za wiele, ale jak przebywał na boisku to jego drużyna stwarzała sytuacje podbramkowe. Swój dobry występ udokumentowal zdobyciem bramki.)

Poprzedni sezon Becton Dickinson może uznać za bardzo nieudany. Zespół Wojciecha Kuca spadł z drugiej ligi i teraz będzie chciał jak najszybciej do niej powrócić. Niestety nie pomoże w tym Wojciech Woźniak, czyli jeden z bardziej wyróżniających się graczy tej drużyny, który wiosną w BD grać już nie będzie. Teraz cała gra ofensywna spoczywać będzie na Michale Antoniszynie i Ilyasie Slamim. Na tych zawodników szczególnie uważać musi debiutant - FC Pasibus, który w WLB występować będzie na licencji Bulik Transu i posiada też w swoich szeregach kilku jego zawodników. Są to bracia Kuziomko - Michał i Maciej, a także Bartłomiej Kądziołka. Na pierwszy rzut oka to właśnie ta trójka powinna stanowić o sile "Włoskich Pastuchów", ale dopiero po kilku kolejkach będziemy mogli powiedzieć coś więcej. Czy team Kądziołki z miejsca stanie się jednym z trzecioligowych potentatów czy raczej pozostanie solidnym zespołem środka tabeli? Przekonamy się!

3' GOL! (0-1) - Uderzenie Sebastiana Bryły broni Paweł Frąckiewicz, lecz wobec dobitki wślizgiem Bartłomieja Kądziołki jest już bezsilny.
5' Kapitalna interwencja Filipa Wierzbickiego, który w sytuacji dwóch na jednego świetnie ubiega rywala i tym samym chroni swoją ekipę przed utratą bramki.
7' Po obrońcy na rzut rożny wychodzi uderzenie z "dużego palca" Ilyasa Slamiego.
9' Sprzed pola karnego mocno uderza De Matteo, lecz próba ta nie okazuje się skuteczna.
13' Bliski zdobycia kapitalnej bramki Bartłomiej Kądziołka, lecz to uderzenie lobem okazuje się minimalnie niecelne.
16' Za źle przeprowadzoną zmianę żółtą kartką ukarany zostaje Maciej Pajda.
18' Gry w przewadze nie wykorzystują gracze "BD" i po upływie dwóch minut oba teamy grają w komplecie.
20' Rozpoczynamy ostatnie dwadzieścia minut czwartego dnia rozgrywek WLB, czy "BD" zdoła odmienić losy meczu? Czy może debiutant zgarnie komplet oczek? O tym przekonamy się za niecałe dwadzieścia minut.
21' GOL! (1-1) - Już w pierwszej akcji po zmianie stron do wyrównania doprowadza Michał Antoniszyn, który wykorzystuje niepewną interwencję goalkeepera.
22' Za ciosem starali się pójść gracze Wojciecha Kuca, lecz w dogodnej sytuacji niecelnie uderza Ilyas Slami.
24' Po dograniu z rzutu rożnego głową uderza Filip Michalak, ale próba ta nieznacznie mija bramkę rywali.
27' Wojciech Kuc zagrywa "w uliczkę" do Michalaka, ten przegrywa starcie z goalkeeperem, piłka trafia pod nogi Kuca, który fatalnie kiksuje.
30' W drugiej odsłonie lepiej prezentują się gracze "BD", czy uda im się zgarnąć komplet oczek w tym spotkaniu?
32' Na bramkę uderza Michał Sokół i piłkę po rykoszecie z problemami łapie Paweł Frąckiewicz.
34' Bardzo nieudana próba z dalszej odległości w wykonaniu Angelo Vito De Matteo i futbolówka wychodzi za piłkołap.
37' W końcówce nieco przebudzili się gracze w zielonych koszulkach, lecz ich ataki jak narazie bez efektów.
38' Najpierw z rzutu wolnego w mur trafia Michał Sokół, a po chwili ten sam gracz uderza obok bramki.

Momentami tempo tego spotkania było bardzo wysokie, lecz z upływem czasu debiutant prezentował się coraz słabiej. Brak sił u rywala wykorzystali gracze "BD", którzy po zmianie stron zdobyli bramkę wyrównujacą i do końca spotkania nie oddali rywalowi jednego punktu.