06.04 godz. 19:10, Skwierzyńska, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Sochański, Baka, Pudlis, Cattaneo, Branicki, Woźny, Matysik, Scandolara, Grelich, Pantsos, Krzyszkowski, Kravchuk, Sojka
Skład: Lesiuk, Kasprzycki, Wąsik, Głuszec, Dziuba, Dymowski, Gibas
6' Dawid Pudlis
16' Łukasz Lesiuk
Zawodnik meczu: Konrad Matysik (Autor asysty oraz gracz, który wybijając futbolówkę zmierzającą do bramki zapewnił swojej ekipie remis.)

We Wrocbalu mamy już pięć drużyn stworzonych ze studentów lub pracowników Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Po WSOWL i WSOWL II grających na Kuźnikach, a także kadrze WSOWL i Lufach występujących przy Skwierzyńskiej, pora na debiut Almamasters. W jego skład wchodzą studenci wcześniej wspomnianej uczelni z jednego roku. Z tych bardziej znanych zawodników mamy Patryka Dziubę, Dawida Kasprzyckiego, Marcina Dymowskiego, Łukasza Lesiuka (pierwsza trójka to WSOWL i WSOWL II, czwarty to były gracz WSOWLąd) oraz kapitana Aleksandra Grzybowskiego, który dawno temu reprezentował barwy Warriorsów. Jak spiszą się "Snajperzy" na poziomie wrocbalowej trzeciej ligi? Pierwsze ich zetknięcie z tym poziomem rozgrywek to pojedynek z XL Catlin, czyli dziesiątym zespołem ubiegłego sezonu. Zespół Tomasza Nowickiego to niezła drużyna, ktora posiada w swoich szeregach kilku ciekawych zawodników, którzy mogą przesądzić o losach niejednego meczu. Są to Mateusz Woszczyna, Łukasz Sochański i Dawid Pudlis. Na tych zawodników Almamasters uważać musi najbardziej, a jeżeli uda im się ich zneutralizować, o zwycięstwo powinno być zdecydowanie łatwiej.

2' Z pola karnego niecelnie na bramkę uderza Tomasz Grelich.
4' Dobra interwencja Sebastiano Scandolara po strzale Michała Urbańskiego.
6' GOL (0-1) - Z rzutu wolnego w pole karne zagrywa Konrad Matysik, tam do piłki dopada Dawid Pudlis i strzałem z pół woleja wpisuje się na listę strzelców.
10' Tempo meczu nie opadło...
12' Po strzale Łukasza Lesiuka piłka odbija się od poprzeczki i wychodzi na aut bramkowy.
14' Indywidualna akcja Marcina Dymowskiego kończy się wywalczeniem rzutu rożnego.
16' GOL! (1-1) - Do wyrównania doprowadza Łukasz Lesiuk, który po indywidualnej akcji strzałem zza pola karnego zaskakuje bramkarza!
18' Ależ pech XL Catlin, bowiem po uderzeniu z rzutu wolnego Dariusza Sojki piłka odbija się od słupka, a następnie nie wpada do siatki!
19' Sprzed pola karnego mocno, ale bardzo niecelnie strzela Matysik i zamiast gola mamy aut bramkowy.
24' Druga odsłona to lepsza gra debiutanta, lecz ich akcje nie kończą się choćby strzałem na bramkę rywala.
26' W 100% sytuacji za mocno na bramkę uderza Marcin Dymowski i zamiast prowadzenia Almymaster mamy futbolówkę za piłkołapem...
28' Świetna interwencja goalkeepera XL Catlin po strzale Michała Urbańskiego.
30' W stylu Manuela Neuera z własnej bramki wychodzi Krzysztof Wąsik i "kasuje" akcję Tomasza Grelicha.
31' Ulala, ależ pech "Wojskowych", bowiem po uderzeniu Patryka Dziuby fubolówka zatrzuje się na słupku!
33' Z linii bramkowej piłkę wybija Konrad Matysik, który tym samy sprawia, że nadal mamy rezultat remisowy.
35' Zbyt mocno w pole karne zagrywa Patyk Dziuba i zamiast sytuacji bramkowej mamy... aut dla "Biało-czarnych".
37' Zbyt lekko na bramkę rywali uderza Dziuba i futbolówkę pewnie chwyta Sebastiano Scandolara.

Po końcowym gwizdku obie ekipy schodziły z boiska z podniesioną głową, bowiem stworzyli bardzo wyrównane widowisko, które zakończyło się sprawiedliwym podziałem punktów. W następnej kolejce "Snajperzy" zmierzą się z Armią Zbawienia, natomiast XL Catlin "skrzyżuje rękawice" z Fresenius United. Kolejnym rywalem "BD" będzie Stowarzyszenie Odra Niemen, zaś "Włoskie Pastuchy" zagrają z innym debiutantem - Decoking.