03.04 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Damian Pasternak
4 : 2
( 2 : 1 )
Skład: Wisiecki, Węgrzyn, Łutczak, Smolarczyk, Koryciński, Dubiel, Krysiak, Bojda, Budzik, Dzik, Nawrocki
Skład: Wróblewski, Delmata, Łażewski, Soboń, Raczyński, Lemiecha, Michalik, Kasza, Podgórnik, Michalik, Młoczek
9' Krzysztof Krysiak
36' Tomasz Dubiel
37' Krzysztof Krysiak
6' Kamil Lemiecha
14' Marcin Kasza
25' Kamil Lemiecha
40' Krzysztof Podgórnik
Zawodnik meczu: Kamil Lemiecha (Kamil był najjaśniejszą postacią na boisku w ekipie drużyny zwycięskiej. Kamil często był pod grą. Starał się ją kreować, a spotkanie zakończył zdobyciem dwóch bramek, które w efekcie dały ważne zwycięstwo.)

Kolejnym debiutantem w WLB jest Decoking, o którym niewiele możemy powiedzieć i wiemy jedynie, że jest do drużyna firmowa. Tajemniczy (przynajmniej na chwilę obecną) team Kamila Lemiechy w swoim debiucie podejmie wymagającego przeciwnika jakim jest siódmy zespół poprzednich rozgrywek - Impel. Gracze Krzysztofa Węgrzyna po tym jak w sezonie jesiennym postawili na zgranie i zapoznanie się ze specyfiką rozgrywek przy Skwierzyńskiej, teraz zamierzają powalczyć o jeszcze lepszą lokatę. Pomóc ma w tym nie tylko fenomenalny między słupkami Węgrzyn, ale bramkostrzelni Łukasz Smolarczyk i Tomasz Dubiel. Czy ta trójka da się we znaki ekipie "Deco"? Czy jednak zostanie przez debiutanta zneutralizowana? Zobaczymy.

5' Centrę Łukasza Smolarczyka z prawej strony z trudem wyłapuje bramkarz.
6' (1:0) - Kamil Lemiecha płaskim, precyzyjnym strzałem przy słupku zaskakuje Krzysztofa Węgrzyna.
9' (1:1) - Krzysztof Krysiak po rzucie rożnym wykonywanym przez swoich kolegów dostaje piłkę na przedpole bramki Decoking i mocnym strzałem pokonuje Patryka Wróblewskiego.
14' (2:1) - Niepewna interwencja Węgrzyna pod własną bramką, który zderza się z własnym obrońcą i wykorzystuje to napastnik rywali - Marcin Kasza, który z najbliższej odległości "wpycha" futbolówkę do sieci.
17' Jakub Dzik z prawej strony strzela na bramkę, ale futbolówka po jego próbie przelatuje tuż nad poprzeczką.
25' (3:1) - Szybki atak Decoking. Lemiecha zabiera się z piłką i będąc przed polem karnym, nieatakowy przez nikogo, decyduje się na kąśliwe uderzenie "ze szpica", po którym futbolówka odbija się od słupka i wpada do siatki.
26' Uderzenie Krzysztofa Podgórnika z półobrotu instynktownie broni Węgrzyn.
27' Podgórnik huknął z dystansu, Węgrzyn wyciąga się niczym struna i zbija piłkę do boku.
28' Płaski strzał Sławomira Łutczaka sprzed pola karnego i szęśliwie, ale skutecznie kolanami interweniuje Wróblewski.
35' Adrian Michalik uderza na bramkę, ale jest to próba niecelna, która przelatuje obok słupka.
36' (3:2) - Błąd bramkarza Decoking, który nie wyłapuje wrzutki jednego z zawodników Impelu. Uprzedza go Tomasz Dubiel i pakuje futbolówkę do pustej bramki.
37' Krysiak zbyt żywiołowo reaguje na decyzję sędziego Damiana Pasternaka i zostaje za swoje złe zachowanie ukarany żółtą kartką.
39' Smolarczyk z powietrza oddaje strzał, który przelatuje tuż obok bramki.
40' (4:2) - Podgórnik w dogodnej sytuacji, będąc w polu karnym rywali, uderza wprost w obrońcę. Po chwili piłka wraca pod jego nogi, mamy dobitkę i w efekcie gola, po tym jak futbolówka znalazła drogę do siatki tuż przy słupku.

Bardzo wyrównany pojedynek zobaczyli kibice w trzeciej lidze, gdzie z bardzo dobrej strony pokazał się debiutant - Decoking. Kamil Lemiecha i jego koledzy ograli wymagającego przeciwnika, dając tym samym sygnał, że nie wolno ich lekceważyć. Gracze Krzysztofa Węgrzyna przegrywają na inauguracje, ale nie powinni robić z tego wielkiej tragedii, bo zaprezentowali dobry, ale nieskuteczny futbol, który z czasem powinien stać się bardziej efektywny. Następne pary meczowe obu tych ekip to Impel - FC ŻWiR oraz FC Pasibus - Decoking.