29.06 godz. 19:55, Skwierzyńska, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
( 1 : 0 )
Skład: Hałaszewski, Sternik, Tomaska, Podczaszyński, Gołdyn, Kwiecień, Lis, Kałmuk, Bzowski, Zaborowski
Skład: Kędzierski, Świętochowski, Plichta, Szalla, Patałuch, Górski, Rumak, Lopez Garcia, Waliłko, Nadachewicz, Kostuch, Magnuszewski, Smal, Maziarz
24' Marcin Gołdyn
15' Przemysław Kostuch
23' Dominik Maziarz
Zawodnik meczu: Grzegorz Bzowski (Mimo, iż nie ustrzegł się błędów to był niekwestionowanym bohaterem starcie z Kadrą! Grzesiek wielokrotnie bronił uderzenia rywali i to właśnie przez te parady zgarnia tytuł MVP.)

"Wojskowi" tej wiosny nie stracili jeszcze ani jednego punktu i będą chcieli zakończyć zmagania z kompletem oczek! Do kolejnej wygranej ma poprowadzić ten zespół niezawodny Dominik Maziarz, na którego defensywa dowodzona przez Grzegorza Bzowskiego będzie musiała niezwykle uważać. Wszystkie statystyki są dla drużyny z Bielawy bezlitosne, ponieważ gracze Jarosława Patałucha dysponują nie tylko najlepszą ofensywą, ale i defensywą. Reasumując - każdy inny wynik niż triumf Kadry będzie nielada zaskoczeniem, ale Soccer Team nie może się zrażać, ponieważ to wszystko odbywa się w ramach piłki nożnej, a w niej - wszystko jest możliwe!

2' Na to starcie ekipa WSOWL wytoczyła najcięższe działa, wystarczy popatrzeć w protokół, aby wiedzieć kto na papierze jest murowanym faworytem.
4' Od samego początku swój styl rywalowi staje się narzucić "Kadra", ale mądrze w obronie spisują się gracze Soccer Team.
7' W polu karnym Domink Maziarz fauluje Grzegorza Bzowskiego i mamy rzut wolny dla "Bordowych".
9' Jak narazie oglądamy bardzo wyrównane widowisko, w którym nie brakuje walki.
10' Domink Maziarz oddaje strzał z dystansu i futbolówkę "na raty" chwyta Bzowski.
12' Maziarz "piętą" zagrywa do Macieja Magnuszewskiego, ten oddaje mocny strzał po ziemi i nogami interweniuje Grzegorz Bzowski.
14' Kolejna świetna interwencja Bzowskiego, który wyrasta nam na bohatera meczu.
15' GOL! (1-0) - Po dograniu z rzutu rożnego bramkę głową zdobywa Przemysław Kostuch.
17' Z rzutu wolnego wprost w mur uderza Rafał Lis.
19' Po podaniu Dominika Maziarza bliski zdobycia bramki był Kostuch, lecz szczęśliwie interweniuje Bzowski.
19' Maziarz "nawija" bramkarza, lecz zbyt nonszalancko zachowuje się w polu karnym i zamiast bramki mamy aut dla rywali.
20' Koniec pierwszej połowy
21' Kąśliwa próba z dystansu Rafała Rorata i z trudem interweniuje Jarosław Kędzierski.
23' GOL! (2-0) - Piłkę głową Andrzej Górski zagrywa do Dominka Maziarza, a ten strzałem z zerowego kąta pokonuj goalkeepera rywali.
24' GOL! (2-1) - Strzałem z dystansu Kędzierskiego zaskakuje Marcin Gołdyn i tym samym Soccer Team "łapie" kontakt z rywalem.
26' Kąśliwia próba z dystansu Maziarza i nogami piłkę odbija Bzowski.
29' Z przebiegu spotkania remis byłby najbardziej sprawiedliwy, lecz jak narazie na prowadzeniu "Wojskowi".
31' Bliski doprowadzenia do wyrównania Podczaszyński, lecz jego strzał głową przelatuje minimalnie obok słupka.
34' Kontra Soccer Team, Gołdyn do Rorata i piłkę nad poprzeczkę przenosi Jarosław Kędzierski.
37' Czy "Bordowym" uda się urwać choćby punkt liderowi drugiej ligi?
39' Maziarz-Kostuch i bez trudu futbolówkę chwyta Grzegorz Bzowski.
40' Koniec spotkania

Wyrównany, zacięty, emocjonujący - tymi słowami można określić potyczkę mistrza drugiej ligi z Soccer Team. Ekipa Zbigniewa Zaborowskiego pokazała, że potrafi w piłkę grać i napsuła krwii kroczącym od zwycięstwa do zwycięstwa WSOWL Kadra. "MST" kończy zmagania w tym sezonie - za co im serdecznie dziękujemy - i może już udać się na zasłużone wakacje. "Wojskowi" już jutro zmierzą się z Żarem Tropików i jeśli wygrają ten mecz to zakończą sezon bez utraty punktów.