29.06 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
5 : 2
( 1 : 1 )
Skład: Malec, Szeligowski, Kaźmierczak, Lodziński, Ciepliński, Pełka, Chrobrowski
Skład: Bzowski, Zaborowski, Hałaszewski, Tomaska, Podczaszyński, Gołdyn, Rorat, Kwiecień, Lis, Kałmuk
11' Mikołaj Kaźmierczak
30' Paweł Ciepliński
7' Marcin Gołdyn
22' Maciej Podczaszyński
24' Zbigniew Zaborowski
36' Maciej Podczaszyński
40' Zbigniew Zaborowski
Zawodnik meczu: Maciej Podczaszyński (Tak skutecznego Macieja chcielibyśmy oglądać zawsze! Autor dwóch bramek, a niewiele brakowało, aby skompletował hattricka.)

Czwarte miejsce to obecnie cel Soccer Teamu, który, żeby się z takowej pozycji cieszyć, musi swoje dwa ostatnie mecze wygrać. Drużyna z Bielawy "skrzyżuje rękawice" z walczącą o górną lokatę Visionicą, która ma tyle samo punktów co team Zbyszka Zaborowskiego. "Czerwoni nie ułatwią zadania dawnemu Milartowi i zrobią wszystko by zapunktować. Muszą jednak wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, ponieważ Zbigniew Zaborowski i jego koledzy w piłkę grać potrafią, a remisując ostatnio z faworyzowanym ForceGSM pokazali, że trzeba się z nimi liczyć. Zatem czy uda się beniaminkowi odnieść kolejne zwycięstwo na zapleczu pierwszej ligi? Czy jednak będzie musiał uznać wyższość bardziej ogranych w WLB - Pawła Cieplińskiego i spółki?

1' Pogoda nie rozpieszcza zawodników, z nieba leje się deszcz, więc rozpoczynamy mecz piłki wodnej!
3' Uderzenie z dystansu Zbyszka Zaborowskiego bez problemu chwyta Marcin Malec.
5' Niepewna interwencja Grzegorza Bzowskiego, piłka trafia pod nogi Krzysztofa Pełki, a ten uderza tuż nad poprzeczką.
7' GOL! (1-0) - Z woleja na bramkę uderza Marcin Gołdy, piłkę ciałem nakrywa goalkeeper "Czerwonych", lecz ta wpada mu między pachą do siatki.
9' Zablokowany strzał z woleja Pawła Cieplickiego i mamy rzut rożny dla Visionicy.
12' GOL! (1-1) - Do wyrównania strzałem w długi róg doprowadza Mikołaj Krawczyk.
14' Z rzutu wolnego na bramkę uderza Dariusz Polańczyk i futbolówkę na raty chwyta Malec.
15' W odpowiedzi na słupku ląduje atomowy strzał Pełki.
17' Minęła siedemnasta minuta i jak narazie król strzelców drugiej ligi - Paweł Cieplicki niewidoczny.
20' Koniec pierwszej połowy
22' GOL! (2-1) - "Piętkowa" akcja Soccer Team i fantastyczną bramkę strzałem z woleja zdobywa Maciej Podczaszyński.
24' GOL! (3-1) - Rafał Rorat podaje na wolne pole do Dariusza Polańczyka, ten uderza na bramkę i futbolówka po rękach bramkarza wpada do siatki.
26' W akcji zaginęła jedna z piłek, którymi grają piłkarze.
30' GOL! (3-2) - Krzysztof Pełka wrzuca piłkę w pole karne, tam przyjmuje ją Paweł Ciepliński i uderzeniem z woleja pokonuje Bzowskiego.
33' Futbolówką się znalazła, drużyny z opresji wybawił... niezawodny TePe17.
36' GOL! (4-2) - Drugą bramkę w tym spotkaniu zdobywa Maciej Podczaszyński - zawodnik Soccer Team dedykuje to trafienie ciężarnej żonie oraz synkowi, który już niebawem pojawi się na tym świecie. Serdecznie gratulujemy Maciejowi!
38' Z dystansu uderza Lis, lecz próba ta do udanych nie należy.
40' Dwójkowa akcja Gołdyn-Kałmuk, ale ten drugi uderza obok dalszego słupka.
40' GOL! (5-2) - Wynik spotkania pewnym strzałem ustala Zbigniew Zaborowski.
40' Koniec spotkania

W pierwszym swoim meczu, dawny Milart wykorzystał warunki pogodowe (niepewne interwencje goalkeepra) i pewnie ograł Visionicę. W szeregach rywali niewidoczny był król strzelców drugiej ligi, a to niewątpliwie wpłynęło na wynik końcowy tej rywalizacji.Dla teamu Marcina Malca było to spotkanie kończącę wiosenne zmagania, natomiast Soccer Team już za chwilę zagra z liderem z WSOWL.