14.06 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Gmerek, Koch, Miozga, Jastrzębski, Dyczkowski, Sikora, Wilczyński, Luźny
Skład: Bzowski, Zaborowski, Hałaszewski, Sternik, Tomaska, Podczaszyński, Gołdyn, August
6' Bartosz Sikora
7' Bartosz Sikora
10' Tomasz Tomaska (Gol samobójczy)
16' Sebastian Miozga
20' Tomasz Sternik
38' Zbigniew Zaborowski
39' Marcin Gołdyn
40' Grzegorz August
Zawodnik meczu: Tomasz Sternik (Rozpoczął gonienie wyniku zdobywając bramkę przed przerwą, a potem asystując przy drugim golu. Na wyróżnienie zasłużył też Grzegorz August za bramkę na remis i asystę.)

Dwa tygodnie temu Soccer Team zanotował dwie dość zaskakujące porażki i tym samym pozbawił się szansy na awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Teraz przyjezdni z Bielawy walczą jedynie o czwarte miejce, które w razie wycofania się któreś z ekip w pierwszej lidze lub w przypadku rezygnacji z awansu przez jednego z medalistów ligi drugiej - wtedy to beniaminek wejdzie do elity. Nie jest to jednak rzecz pewna, ale dopóki pozostaje realna - gracze Zbigniewa Zaborowskiego walczyć będą o jak najlepszą lokatę. W środowy wieczór najpierw "staną w szranki" z wiceliderem - ForceGSM, który wiosną tylko raz schodził z boiska pokonany. Drużyna Łukasza Dyczkowskiego jest już nie tylko, niemalże pewna awansu, ale ma jeszcze szanse na złote medale. Musi jednak wygrać wszystko do końca i liczyć na wpadki Kadry. Czy ta sztuka im się powiedzie? Czy może tracąc punkty z Soccerem - doszczętnie zminimalizują swoje szanse na majstra?

3' Paweł Wilczyński strzałem w prawy róg sprawdził dyspozycję Grzegorza Bzowskiego. W skrócie- Bzowski dał radę.
6' (0-1) Marek Koch posyła prostopadłą piłkę w stylu Sebastiana MIli w jego primie timie do Bartka Sikory, a ten na luzaku podciął piłkę nad Bzowskim i otworzył wynik meczu.
7' (0-2) Sikora z cichacza na 2-0 dla ForceGSM. Płaskim strzałem w prawy róg pokonuje Bzowskiego.
9' Zbigniew Zaborowski niebezpiecznie bawił się w polu karnym i piłkę spod jego nóg wygarnął mu Łukasz Dyczykowski o mało nie strzelając gola. Jak to mówią jest ryzyko, jest zabawa.
10' (0-3) Bartek Sikora zatańczył kankana z obrońcami Soccer Team i oddał strzał w przy lewym słupku. Tomasz Tomaska chciał jeszcze ratować sytuację, ale wbił piłkę do własnej siatki!
12' Maciej Podczaszyński oddał strzał zza pola karnego, ale nici z tej akcji było drogi kolego.
13' Grzegorz August również tego samego próbował, ale minimalnie spudłował.
14' Dyczykowski pięknie przyjął długie podanie od kolegi z zepołu i po koźle oddał natychmiastowy strzał, ale Bzowski nie dał się pokonać
16' (0-4) Sebastian Miazga pięknym strzałem przy prawym słupku podwyższa rezultat!
18' Dyczykowski znów nie znalazł sposobu na Bzowskiego.
20' (1-4) Tomasz Sternik jeszcze przed przerwą zmniejsza rozmiary porażki ku radości najwierniejszej fanki Soccer Team, która kibicuje drużynie wraz z nienarodzonym jeszcze dzieckiem. Tacy kibice to  skarb.
20' Koniec pierwszej połowy
21' Karol Luźny strzał z prawego skrzydła, lecz zbyt słaby by pokonać Bzowskiego.
23' Zaborowski elegancko podciął piłkę nad obrońcą ForceGSM, ale jeg strzał minimalnie nad poprzeczką.
25' ForceGSM po pierwszej połowie spoczeli na laurach. Soccer ma teraz wyraźną przewagę plus w pierwszej połowie dojechali do nich zawodnicy z Bielan i teraz mamy prawdziwe widowisko.
27' Marcin Gołdyn o mało nie zdobył bezpośredniego gola z rzutu rożnego, ale refleksem popisał się Bzowski, a w dodatku leżąc jeszcze zdołal wybronić strzał z metra Rafała Lisa! Interwencja...interwencje kolejki!
30' Kontratak graczy w czarnych strojach. Sikora zagrał na wolne pole do Luźnego, a ten w sytuacji sam na sam nie był  stanie pokonać Bzowskiego.
32' Karol Jastrzębski z własnej połowy chciał przelobowac Wojciecha Gmereka, ale nie pykło.
35' Sternik przed kapitalną szansą na gola, ale jego strzał z fałsza (niezamierzony) mija lewy słupek bramki Gmereka.
38 (2-4) Bielawianie za sprawą płaskiego strzału przy prawym słupku Sternika zmniejszają rozmiary porażki. Tłum szaleje.
39' (3-4) Tłum teraz jeszcze bardziej jest rozochocony za spawą gola Marcina Gołdyna, który zamknął strzał/podanie(?) Sternika.
40 (4-4) I mamy remis. Trzy minuty, które wstrząsneły ForceGSM! Strzał Augusta przy długim słupku i mamy jeden z najbardziej spektakularnych come backów w historii Wrocbala!
40' Koniec spotkania

Co za spotkanie! ForceGSM rozegrało świetną pierwszą połowę, ale w drugiej podopieczni Łukasza Dyczkowskiego nie zjawili się w drugiej odsłonie na spotkanie. Bielawianie wykazali się ogromną wolą walki i w trzy minuty zdobyli bramki na wagę cennego remisu. Sukces tym większy, że jeszcze tego samego dnia rozegrają kolejny pojedynek. Więcej takich spotkań na wrocbalowych boiskach.

autor: Bartosz Tęsiorowski