Skład: Adham, Zapart, Wojtyszek, Białkowski, Warchoł, Przytuła
Skład: Tomaszewski, Kędzierski, Plichta, Szalla, Patałuch, Górski, Rumak, Nadachewicz, Smal, Maziarz
15' Dominik Maziarz
24' Dominik Maziarz
38' Dominik Maziarz
39' Dominik Maziarz
Zawodnik meczu: Dominik Maziarz (Gdyby Dominika nie było na meczu - Kadra miałaby wielkie problemy w odniesienu zwycięstwa z grającymi w osłabieniu Lufami. Na szczęście Maziarz grał i strzelił wszystkie cztery bramki, które dały wygraną. Wyróżnić trzeba także Wojciecha Warchoła. )

Mimo, że obie te drużyny zajmuje miejsca na przeciwległych biegunach tabeli, to ich bezpośrednie starcie zapowiada się niezwykle ciekawie. Chodzi o pojedynek derbowy pomiędzy liderem - Kadrą WSOWL a zamykającymi ligowe zestawienie - Lufami. Faworyta w tym starciu znaleźć nie trudno, ale trzeba powiedzieć, że gracze Alana Adhama - na pewno łatwo się nie poddadzą i zrobią wszystko, aby ograć bardziej doświadczonego przeciwnika. Team Jarosława Patałucha tej wiosny nie stracił jeszcze ani jednego punktu i nie będzie chciał doświadczać tego w derbach. Jesienią w pierwszym, historycznym starciu - "żółci" - wygrali 4:2. Czy teraz również powtórzą ten wyczyn? Czy może zostaną zaskoczeni przez "Bogów Wojny"? Lufy zagrają dzisiaj bez nominalnego bramkarza i w sześciu. Między słupkami ujrzymy Wojciecha Warchoła.

3' Techniczny strzał Andrzeja Górskiego z pola karnego i piłkę szczęśliwie na róg zbija Wojciech Warchoł.
5' Kadra może wykorzystać błąd przy wyprowadzaniu piłki przez graczy Luf. Górski zagrywa w pole karne do Dominika Maziarza, ten mija obrońcę i oddaje strzał obok bramki.
6' Strzał Maziarza zaa pola karnego i piłkę na róg czujnie zbija Warchoł.
6' (1:0) - Po rzucie rożnym bitym przez jednego z graczy Kadry piłka spada na przedpole do Maziarza, a ten strzałem z woleja, otwiera wynik tego spotkania.
7' (1:1) - Mocne uderzenie Alana Adhama z dystansu i piłkę do boku odbija Jarosław Kędzierski. Po chwili dopada do niej Bartosz Przytuła, mija bramkarza i doprowadza do remisu!
8' Płaska próba Igora Białkowskiego z dystansu i piłka po niej przelatuje obok bramki.
10' Adham huknął z dystansu po ziemi i piłkę pewnie chwyta Kędzierski.
11' Adham fauluje Maziarza w sposób dość ostry i zostaje ukarany żółtą kartką.
14' Maziarz w pole karne zagrywa do Jerzego Lutego, a ten oddaje strzał z dość ostrego kąta, który na róg zbija bramkarz.
14' Potężny strzał Maziarza powietrza i znowu świetnie interweniuje Warchoł, który paruje futbolówkę na rzut rożny.
15' (2:1) - Maziarz zabiera się z piłką na przedpolu bramki przeciwników, mija obrońcę i mając przed sobą tylko bramkarza, uderzeniem przy dalszym słupku go pokonuje.
16' Wiktor Zapart mija obrońcę i oddaje strzał po którym futbolówka lądune na poprzeczce.
17' Bomba Maziarza z dystansu i z wielkim trudem piłkę na róg odbija Warchoł.
20' Koniec pierwszej połowy
21' Strzał z główki Marcina Nadachewicza i piłkę pewnie chwyta bramkarz.
24' Maziarz taktycznie fauluje Białkowskiego i zostaje ukarany żóltą kartką.
25' Mocny strzał Adhama z wolnego i nogami udanie interweniuje Kędzierski.
27' Uderzenie Lutego sprzed pola karnego i piłkę na raty wyłapuje bramkarz.
31' Płaska centra Maziarza z prawej strony i nogami dobrze przecina ją Warchoł.
34' Wrzutka Wiktora Wojtyszka z rzutu rożnego w pole karne. Tam najwyższej wyskakuje Zapart i oddaje strzał z główki, który na raty łapie Kędzierski.
35' Mocny strzał Górskiego z lewej strony i przed siebie futbolówkę odbija Warchoł.
37' Maziarz mija Zaparta i odpala kolejny pocisk w kierunku bramki Warchoła. Ten jest jednak na posterunku i zbija go poza światło bramki.
38' (3:1) - Maziarz wbiega w pole karne i płaskim strzałem pokonuje Warchoła.
39' (4:1) - Górski wystawia piłkę na strzał Maziarzowi, a ten technicznym uderzenie w samo okienko nie daje żadnych szans bramkarzowi.
39' Zapart z lewej strony strzela i nogami po raz kolejny udanie interweniuje Kędzierski.
40' Kapitalna interwencja Warchoła po strzale Górskiego z bliskiej odległości!
40' Koniec spotkania

Grające cały mecz w sześciu i bez nominalnego bramkarza Lufy - postawiły Kadrze trudne warunki. Można gdybać czego byśmy byli świadkami, gdyby zespół Alana Adhama grał w komplecie. Tak czy siak outsiderowi należą się brawa, bo co prawda na przestrzeni całego meczu - lider radził sobie lepiej, to jednak musiał się sporo natrudzić, aby odnieść zwycięstwo w derbach. Dzięki wygranej gracze Jarosława Patałucha utrzymali pozycję lidera, ciągle nie straciły jeszcze ani jednego punktu i są już jedną nogą w najwyższej klasie rozgrywkowej. Z jej zapleczem raczej pożegnają się "Bogowie Wojny", którzy jeszcze tej wiosny - nie świętowali wygranej. Żeby się w lidze utrzymać - muszą wygrać wszystko do końca i liczyć na wpadki kilku rywali. W następnum spotkaniu WSOWLKadra zagra z Visionicą, natomiast Lufy z Geostandardem.