Skład: Bzowski, Zaborowski, Hałaszewski, Sternik, Tomaska, Podczaszyński, Gołdyn, Rorat, Lis, Kałmuk
39' Jakub Zapart
7' Tomasz Sternik
30' Marcin Gołdyn
38' Tomasz Tomaska
Zawodnik meczu: Igor Białkowski (Trzy bramki oraz dwie asysty to dorobek Igor, który w dniu dzisiejszym okazał się istnym liderem Luf! Wyróżnić należy również Wojciecha Warchoła.)

Po tygodniu przerwy do gry o ligowe punkty wróci walczący o awans do elity - Soccer Team. Ten musi jednak pokusić się o komplet punktów, bowiem w gazie jest ich największy rywal w walce o promocję do wyższej klasy rozgrywkowej - Real Compensacion. Najpierw gracze Zbigniewa Zaborowskiego "staną w szranki" z ostatnimi w zestawieniu Lufami. Nikt z wrocbalowych bukmacherów nie stawia na "Wojskowych" i każdy zastanawia się nad rozmiarami wygranej ich przeciwników. Team Alana Adhama jeżeli chce uzyskać utrzymanie - musi zapunktować z wyżej notowanym przeciwnkiem. O to będzie niezwykle trudno, ponieważ team z Bielawy posiada w swoich szeregach zawodników, którzy mogą przesądzić o losach każdego spotkania. Są to napastnicy - Łukasz Krasiński i Marcin Gołdyn. Czy okażą się oni katami Luf? Czy może zostaną przez nie zneutralizowani?

1' "Bogowie Wojny" bez nominalnego goalkeepera, w bramce Luf Wojciech Warchoł.
3' Mocny strzał Zaborowskiego bez trudu chwyta Warchoł.
3' Z "dużego" palca uderza Rafał Lis i ponownie górą goalkeeper Luf.
5' GOL! (0-1) - Igor Białkowski oddaje strzałpo ziemii i futbolówka wpada do siatki obok Grzegorza Bzowskiego. Obiektywnie mówiąc bramkarz "ST" mógł, a w zasadzie winien lepiej zachować się przy tym strzale.
6' GOL! (0-2) - Zza pola karnego mocno uderza Igor Białkowski i piłka ląduje w długim rogu bramki Bzowskiego. Ekipa "Granatowych"sygnalizuje arbitrowi zagranie ręką, lecz Marcin Niciński pozostaje niewzruszony na protesty graczy Soccer Team.
7' Szybkie dwa ciosy "Bogów Wojny" i Soccer Team przegrywa dwoma bramkami.
8' GOL! (1-2) - Po błędzie defensora "Wojskowych" bramkę zdobywa Tomasz Sternik.
10' GOL! (1-3) - W narożniku pola karnego rywala ogrywa Białkowski, a następnie wykłada futbolówkę Adrianowi Falanie, który bez trudu pakuje ją do siatki!
12' Bramkę z woleja zdobywa Marcin Kałmuk, lecz przed tym strzałem arbiter przerywa grę, gdyż przy interwencji ucierpiał bramkarz Luf.
14' Starcie sam na sam z bramkarzem przegrywa Igor Białkowski!
15' Nogami interweniuje goalkeeper "Bogów Wojny", lecz obrona ta mogła zakończyć się bramką dla rywali,, lecz "nabity" przez bramkarza Gołdyn uderza minimalnie niecelnie.
16' GOL! (1-4) - Z rzutu rożnego w pole karne zagrywa Igor Białkowski, tam do piłki dopada Alan Adham i strzałem z pierwszej piłki podwyższa prowadzenie swojego teamu.
17' Fatalne uderzenie z rzutu wolnego autorstwa Rafała Lisa i futbolówka wychodzi za piłkołap.
18' Zbyt lekko na bramkę uderza Adham i pewnie interweniuje Grzegorz Bzowski.
18' Tomasz Tomaska zagrywa do Macieja Podczaszyńskiego, a ten z najbliższej odległości nie trafia do pustej bramki.
18' GOL! (1-5) - Prowadzenie swojej ekipy podwyższa Adrian Falana, po raz kolejny niepewną interwencją "popisuje" się Grzegorz Bzowski.
20' Za faul na Rafale Lisie żółtą kartkę ogląda Alan Adham.
20' To powinien być gol, lecz w 100000% sytuacji do bramki nie trafia Maciej Podczaszyński.
20' Koniec pierwszej połowy
21' Sprzed pola karnego uderza Tomasz Tomaska, lecz próba ta okazuje się minimalnie chybiona.
23' GOL! (1-6) - Precyzyjnym uderzeniem z dystansu hattricka kompletuje Igor Białkowski.
27' Warunki pogodowe oraz upływ czasu spowodowały, że tempo meczu mocno opadło...
29' "Petarda" z dystansu Adhama i piłkę na rzut rożny nogami odbija Grzegorz Bzowski.
30' GOL! (2-6) - Strzałem w samo okienko bramki Wojciecha Warchoła bramkę zdobywa Marcin Gołdyn.
32' Niepewna interwencja Warchoła po kąśliwej próbie z dystansu Marcina Kałmuka.
34' Starcie z Lisem wygrywa Warchoł i mamy rzut rożny dla Soccer Team.
36' Uderzenie z woleja Adhama na "korner" odbija Grzegorz Bzowski.
38' Na poprzeczce zatrzymuje się oatomowe uderzenie z dystansu Bartosza Przytuły!
38' GOL! (3-6) - Po dograniu Rafałą ROrata bramkę dla Soccer Team zdobywa Tomasz Tomaska.
39' GOL! (3-7) - Uderzenie Adhama do boku zbija Grzegorz Bzowski, do bezpańskiej piłki dopada Jakub Zapart i zdobywa swoje premierowe trafienie w tym sezonie.
40' Koniec spotkania

W końcu dobre zawody rozegrały Lufy, które po raz pierwszy zapunktowały w tym sezonie! Oglądając dzisiejsze poczynania "Bogów Wojny" można było zauważyć team, który w zeszłym sezonie otarł się o pierwszą ligę! Jeśli "Wojskowym" uda się utrzymać formę z dzisiaj to podczas derbów z WSOWL Kadra będziemy świadkami kapitalnego widowiska! Jeśli dzisiejszy występ był jednorazowy to team Jarosława Patałuch w starciu z Lufami zgarnie łatwe trzy oczka. Dla Soccer Team porażka oznacza oddalenie się od ligowego podium i jeśli Zaborowski i spółka nie ograją za chwilę "Programistów" stracą realne szanse na medal!