24.05 godz. 20:15, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
1 : 4
( 0 : 1 )
Skład: Koch, Miozga, Jastrzębski, Gubański, Dyczkowski, Sikora, Mielcarek, Jastrzębski, Lassak
Skład: Gąsowski, Sokalski, Kalimow, Żarecki, Chołody, Wołodczenko, Matczyszyn
17' Sebastian Miozga
26' Karol Jastrzębski
27' Łukasz Dyczkowski
40' Sebastian Miozga
36' Maciej Wołodczenko
Zawodnik meczu: Sebastian Miozga (Sebastiana wszędzie było pełno. Gracz ten pracował nie tylko w ofensywie, ale głównie w linii obrony. Spotkanie zakończył strzeleniem dwóch goli. To on strzelanie rozpoczął, a także je zakończył. Zwłaszcza drugie trafienie było godne podziwu.)

Po meczu z "Wojskowymi" - ForceGSM czeka teoretycznie łatwiejsze zadanie, czyli pojedynek z walczącym o utrzymanie - Asplexem. "Acerowcy" w siedmiu spotkaniach do tej pory ugrali tylko trzy oczka i jeżeli nie zaczną momentalnie punktować, to zanotują drugi spadek z rzędu. O jakiekolwiek skalpy z liderem będzie niezwykle ciężko i żeby takowe ugrać - muszą zagrać niemalże perekcyjne spotkanie i zatrzymać fenomenalnych - Bartosza Sikorę i Łukasza Dyczkowskiego. Czy ta sztuka im się powiedzie? Nie możemy być pewni, ale trzeba pamiętać, że to jest piłka nożna, a w niej dopóki futbolówka pozostaje w grze - wszystko jest możliwe! MECZ ROZEGRANY ZOSTANIE NA BOISKU PRZY ULICY SARBINOWSKIEJ 10! Asplex dzisiaj bez zmian. ForceGSM bez nominalnego bramkarza. Między słupkami zobaczymy zatem Kacpra Gubańskiego!

5' Piękna akcja Asplexu. Rafał Sokalski zgrywa piłkę do Kamila Gąsowskiego. Ten na skrzydło podaje do Macieja Wołodczenko, który centruje futbolówkę w pole karne, a tam całej akcji nie zamyka Marcin Żarecki, nie trafiając do pustej bramki!
9' Bartosz Sikora zbytnio się odchylił i jego techniczny strzał przelatuje wysoko nad bramką Patryka Kalimowa.
12' Mocny strzał Sikory z rzutu wolnego i świetną interwencją popisuje się Kalimow, który odbija futbolówkę na rzut rożny.
13' Szarża Łukasza Chołodego prawą stroną. Zawodnik ten mija obrońcę i wbiega z piłką w pole karne, ale jego strzał z dość ostrego kąta - udanie nogami broni Kacper Gubański.
16' Uderzenie Chołodego sprzed pola karnego i futbolówkę na raty chwyta bramkarz.
17' Płaska próba Żareckiego z prawej strony - piłka po niej nieznacznie mija dalszy słupek bramki przeciwników.
17' (0:1) - Sikora z rzutu rożnego centruje piłkę w pole karne. Tam odnaduje się Sebastian Miozga i strzałem z główki pokonuje Kalimowa.
20' Strzał Sikory z dystansu przelatuje obok bramki "Acerowców".
20' Koniec pierwszej połowy
21' Szybki atak ForceGSM zakończony strzałem prawą nogą przez Łukasza Dyczkowskiego - niestety bardzo niecelnym.
22' Sikora kładzie bramkarza, wrzuca piłkę na głowę Mielcarka, który oddaje strzał, a ten zmierzający do bramki, w ostatniej chwili z linii bramkowej wybija Żarecki.
23' Piłkę po uderzeniu Chołodego do "koszyczka" pewnie łapie Gubański.
26' (0:2) - Karol Jastrzębski mając nieco miejsca przed polem karnym przeciwnika, decyduje się na natychmiastowe uderzenie, po którym futbolówka ląduje w sieci tuż przy słupku!
27' (0:3) - Rozmontowana defensywa Asplexu i po podaniu Mielcarka piłkę do pustej bramki pakuje Dyczkowski.
29' Próba lobu Sikora niemalże z linii autowej boiska i piłka po niej i po czujnej interwencji Kalimowa ląduje na poprzeczce bramki przeciwników.
33' Strzał Grzegorza Matczyszyna z główki nieznacznie mija dalszy słupek bramki ForceGSM.
36' (1:3) - Centra Żareckiego po ziemi w pole karne. Tam niepilnowany przez nikogo Maciej Wołodczenko strzałem do pustej bramki - pod poprzeczkę zdobywa bramkę dla Asplexu.
40' (1:4) - Gol stadiony świata! Miozga dopada do piłki przed polem karnym i strzałem z powietrza, w samo okienko nie daje żadnych szans Kalimowowi.
40' Koniec spotkania

Asplex postawił trudne warunku ForceGSM, ale z czasem we znaki dał się fakt, że "Acerowcy" grać musieli bez ani jednej zmiany i to rywal walczący o awans - doszczętnie wykorzystał. Beniaminek wygrywając, a co za tym idzie - zdobywąc trzy punkty - wróciło na fotel lidera i teraz z niecierpliwością czeka na kolejny ruch Kadry WSOWL. Team Kamila Gąsowskiego musi pogodzić się z kolejną porażką, która przybliża ich do degradacji do trzeciej ligi. O powrót do gry o utrzymanie, Asplex, zagra z innym beniaminkiem - Żarem Tropików. Drużyna Łukasza Dyczkowskiego zaś zmierzy się z InsERT Team'em.